ریورساید استخر آزمایشی مجموعه ای برای باز کردن دوشنبه

پارک منطقه است که اجازه می دهد 50 درصد ظرفیت در این زمان با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده توسط مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. به طور منظم استخر ساعات ظهر تا 4 بعد از ظهر و 5 تا 8 بعد از ظهر روزهای هفته و 1 تا 4 بعد از ظهر و 5 تا 8 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه. دستگاه های شناوری می توان از 5 تا 8 بعد از ظهر

ساعت محدود برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 4 که در استخر باز خواهد شد از ظهر تا 4 بعد از ظهر و در روزهای هفته Aug. 3-23 از ظهر تا 4 بعد از ظهر و 5 تا 7 بعد از ظهر در روزهای شنبه و یکشنبه, اوت. 3-23 استخر باز خواهد شد از 1 تا 4 بعد از ظهر و 5 تا 7 بعد از ظهر

همه تاریخ و ساعت از عملیات در حال تغییر است.

به دلیل همه گیر برخی از امکانات در دسترس خواهد بود از جمله امتیازات امکانات حمام, لباس, کیف, و, هوای آزاد, کودک نو پا ، آموزش شنا برای کودکان سنین 4 تا 12 سال خواهد بود در دسترس نیست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

علامت این است که در محل به یاد مهمانان به احترام 6-پا فاصله حکومت در داخل و خارج از استخر و در ورودی ساختمان گفت: جیل نلسون روابط اجتماعی و مدیر بازاریابی پارک منطقه.

“ما اجازه می دهد مردم را به استفاده از قفل اتاق برای تغییر تنها” نلسون گفت. “ما می خواهیم مردم را به خود کیسه به عنوان ما خواهد شد ارائه آنها را در این زمان.”

صندلی برای sunning در حال زنجیر به نرده ها 6 فوت از هم جدا برای جلوگیری از تراکم, او گفت:.

در 50 درصد ظرفیت این استخر می تواند تا گنجایش 300 نفر اما آن را “بسیار بعید” است که تعداد خواهد رسید, Nelson گفت. “پس از عمومی ایمنی هسته ای اولویت ماست اگر ما احساس اجتماعی فاصله امکان پذیر نخواهد بود یا نه که به دنبال احترام ما خواهد داد و به طور مناسب تنظیم تعداد زیادی از مردم ما اجازه می دهد در کنار رودخانه استخر در یک زمان.”

نرخ پذیرش روزانه و فصل عبور موجود در گرند فرک پارک منطقه, وب سایت www.gfparks.org.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید چنگال بزرگ پارک در منطقه (701) 746-2750. شماره تلفن استخر ساختمان (701) 740-1497.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>