جمهوری خواهان تماس برای پاسخ در مورد شهرهای دوقلو غارت و آتش سوزی که به دنبال جورج فلوید مرگ

حرکت زیر ناموفق ویژه جلسه که با هدف در بخش در دوباره نوشتن سوتا پلیس قوانین برای جلوگیری از نیروی مرگبار برخور

توسط NEWSATROPAT در 6 تیر 1399

حرکت زیر ناموفق ویژه جلسه که با هدف در بخش در دوباره نوشتن سوتا پلیس قوانین برای جلوگیری از نیروی مرگبار برخورد و اطمینان از پاسخگویی برای افسران که بی ادبی کردن. مینه سوتا در مجلس سنا موکول اوایل شنبه, ژوئن 20, قبل از قانونگذاران می تواند به توافق بر سر اصلاحات تلاش های یک معامله بر روی یک پیوند لایحه یا سازش در نحوه تخصیص $841 میلیون در فدرال COVID-19 کمک مالی به دولت های محلی.

کسانی که بحث همچنان پشت درهای بسته, رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت و خاص بیشتر جلسات می تواند آینده به تصویب آن طرح. اما Gazelka گفت: سناتور نیاز به ارزیابی تصمیم گیری که اجازه داده است که برای بیش از یک هزار شرکت به غارت و یا سوخته در شهرهای دوقلو منطقه مترو و مانع از حذف یک مجسمه کریستف کلمب در کنگره.

"من فکر می کنم خواسته های پاسخ و به همین دلیل ما می خواهیم به نگه داشتن این جلسات و همچنین اگر ما صبر بیش از حد طولانی ما شروع به فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده است" Gazelka گفت. "ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما به پایین این. در حال حاضر زمان برای انجام آن است."

یک پنل جداگانه بیش از یک جلسه مجازی در روز پنج شنبه در مورد پاره کردن از کلمبوس مجسمه و گفتند که راه اندازی یک فرایند برای Minnesotans به دولت ارائه دهد بازخورد در آثار هنری و مجسمه در کاپیتول زمینه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Gazelka گفت که او احساس اعتماد به نفس است که FBI, مینه سوتا, اداره جنایی دلهره و وزارت حقوق بشر پروب به مینیاپولیس اداره پلیس زیر فلوید را به قتل کافی برای رسیدگی به مشکلات احتمالی. اما او گفت: وجود دارد تا به حال نشده است به اندازه کافی بررسی غارت قرار گرفت و دولت های محلی و پاسخ.

Gazelka همکاران پیش از آن در هفته با انتقاد از وزارت حقوق بشر پروب گفت: آنها باور نمی کند آژانس می تواند رفتار بی طرفانه بررسی بعد گفت: "جوامع رنگ و جوامع بومی رنج می برد نسل درد و تروما به عنوان یک نتیجه از سیستمیک و نژادپرستی نهادی."

دادستان فدرال به اتهام چند در ارتباط با غارت و آتش سوزی, آتش سوزی در مینیاپولیس و سنت پل. و قانونگذاران در نظر گرفته شود اما نمی تواند رسیدن به توافق در حدود 300 میلیون دلار کمک مالی و وام و کمک های مالی به صاحبان کسب و کار متاثر از غارت.

دموکراتیک-کشاورز-کارگر رهبران مجلس سنا روز پنجشنبه گفت: این حرکت به منظور بررسی ناآرامی های مدنی به جای برگزاری جلسات اضافی برای پلیس و پیشنهادهای اصلاحی خود دلسرد شد. اعضای این مردم رنگ و بومی جلسه گفت: پلیس پاسخگویی لوایح باید به عنوان یک اولویت است.

"من عمیقا ناراحت سنای آمریکا از فقدان کامل از ضرورت حفاظت از سیاه و سفید زندگی می کند که در معرض خطر کشته شدن به دست افسران پلیس" سنا معاون رهبر اقلیت جف هیدن D-مینیاپولیس گفت. "پس از آن ما شاهد قتل جورج فلوید کل دولت و ملت سخن گفت. آنها هنوز هم نمی گوش دادن به مطالبات برای تغییر در درون ما سیستم عدالت کیفری."

اطلاعات بیشتر در مورد ترکیب جلسات و یا مسائل مربوط به مجموعه تحت پوشش نبودند بلافاصله روشن پنج شنبه. اما Gazelka گفت: این مهم است که سناتورها به سرعت به جلو حرکت می کند با سوالات خود را از دولت و رهبران محلی که منجر پاسخ تلاش.

"همه ما شاهد نابودی کسب و کار و برخی در روز روشن با هیچ پلیس و پاسخ و سوال این بود که تصمیم گرفت این غارتگران خواهد بود و مجاز به انجام این کار؟" Gazelka گفت. "همه ما شنیده شفاعت از برای هر کسی که به آنها بگویید که چه برنامه بود که تمام کسانی که در آتش سوزی سوختن در سراسر مینیاپولیس و سنت پل از جمله آسیب به حومه شهر نیز بود که مسئول است ؟ اینها برخی از سوالات ما می خواهیم."

پانل مجموعه ای برای تشکیل آن در اولین جلسه هفته آینده.

American Indian Movement member Mike Forcia, who is Anishanaabe, raises his hands after the statue of Christopher Columbus at the Minnesota State Capitol on Wednesday, June 10, was taken down. Evan Frost / MPR News

جنبش بومیان آمریکا عضو مایک Forcia که Anishanaabe برد دست خود را پس از مجسمه کریستف کلمب در مینه سوتا امور خارجه کنگره در یکشنبه, ژوئن 10, پایین گرفته شده است. اوان فراست / MPR اخبار

کلمبوس بحث

مینه سوتا در کنگره منطقه ای معماری و برنامه ریزی (CAAP) هیئت مدیره نبود برنامه ریزی به آدرس کلمبوس سرنگونی مجسمه به طور مستقیم در شنبه نشست اما گفتگو به ناچار رفت و در آن جهت به عنوان اعضای هیئت مدیره مورد بحث چگونه به آدرس Minnesotans' نگرانی تصاویری از چهره های تاریخی که مرتکب نژادپرستانه عمل می کند.

عضو هیئت مدیره و دولت دیابت کارلا نلسون R-روچستر روز پنجشنبه گفت که مصرف پایین یادبود به طور کامل خواهد بود, پاک کردن تاریخچه, و به جای او فکر می کردم این خاطرات می تواند به یک "تعلیم لحظه" که شامل بررسی یک شکل را نژادپرستانه و اقدامات.

اما عضو هیئت مدیره و مورخ کیت اندازه خوب از Flandreau سانتی داکوتای و ماسکووگی نهر قبایل گفت: یک مجسمه از کلمبوس در کاپیتول زمینه قابل مقایسه است برای مردم بومی به یک مجسمه از آدولف هیتلر نمایش داده می شود.

"آیا ما را در یک پلاک به تفسیر مجدد است؟" Beane پرسید. "یا ما چیزی بیشتر و شامل جامعه?"

در این جلسه مشخص شد که کلمبوس مجسمه پایدار $154,000 از آسیب هنگامی که آن را پایین کشیده شد با توجه به ارزیابی. آن است که ذخیره شده در یک مشترک وزارت حمل و نقل و وزارت امنیت عمومی مرکز در منطقه مترو. مینه سوتا اداره جنایی دلهره در حال بررسی این حادثه و Ramsey County وکیل باید صلاحیت این دادگاه ها بیش از آن پیگرد قانونی. حداکثر جرم مجازات خواهد بود 10 سال زندان و 10 ، 000 دلار جریمه. اتهام نشده است و فشرده.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان که ریاست هیئت مدیره و یک شهروند از زمین ملت گفت: مجسمه غلت اتفاق نمی افتد یک شبه; مکالمات بر روی اخلاق از بناهای تاریخی اتفاق می افتد شده است برای سال ها. اما در حال حاضر در پی فلوید مرگ "وجود دارد یک ضرورت" احساس در سراسر کشور و مینه سوتا.

او گفت که او چندین بار شنیده از دیگر مادری پدر و مادر را دیدم که مجسمه کلمبوس به عنوان فشار دادن یک غلط روایت است که اروپایی ها کشف آمریکا, زمانی که آنها در واقع در حال حاضر ساکنان. و کلمبوس است شناخته شده و سابقه ارتکاب خشونت علیه مردم بومی.

هیئت مدیره بسیاری از فرآیندهای تصمیم بگیرید که چه نوع از آثار و بناهای تاریخی رفتن به بالا یا پایین در کاپیتول اما فلاناگان گفت: نبود یک روشن برای بناهای تاریخی در پایتخت بازار. ایجاد چنین یک فرایند مهم است برای آینده او گفت: به دلیل Minnesotans نباید "احساس می کنم که تخریب یک مجسمه است که خود را تنها فرصت برای تغییر."

در روز پنجشنبه جلسه فلاناگان گفت: هیئت مدیره خواهد بود واگذاری دو وظیفه نیروهای خود را برای ایجاد چنین فرآیندهای: اول کار خواهد کرد برای ایجاد یک فرایند و سیاست برای یادبود حذف و یا تغییرات با فرصت برای Minnesotans به شرکت. دوم ایجاد خواهد شد چه فلاناگان به نام "چشم انداز از آنچه کنگره باید" بر اساس چه Minnesotans یا ندارند خود را به نمایندگی خود در کنگره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن