گزارش: Favre دریافت $1.1 M برای حضور او را نمی

سالن از شهرت کارفرمایی Brett Favre دریافت 1.1 میلیون دلار از ایالت می سی سی پی به صورت عمومی ظاهر او هرگز ساخته ممیزی از وزارت امور خارجه وزارت خدمات انسانی نشان داد.

می سی سی پی شیپور لجر گزارش داد که Favre دریافت دو توده پرداخت که در مجموع مقدار و قرار بود به سخنرانی برای پول است.

Favre نیست رو هر اتهامات جنایی. هزینه های کشف شد به عنوان بخشی از ممیزی قرار گرفت که پس از سابق خدمات انسانی مدیر جان دیویس و دیگران بودند تحت تعقیب به اتهام اختلاس حدود 4 میلیون نفر است. در تمام این ممیزی نشان داد $94 million در چه روزنامه ای به نام “مشکوک صرف” توسط آژانس که قرار است به تخصیص بودجه آن نسبت به مردم در دولت است.

“اگر وجود دارد یک راه برای misspend پول آن را به نظر می رسد DHS رهبری و یا دریافت از آن فکر کردم و سعی کردم آن را” دولت حسابرس Shad سفید روز دوشنبه گفت. او گفت: ممیزی نشان داد “فاحش ترین misspending کارکنان من را دیده اند در حرفه خود.”

شیپور لجر گفت: این گزارش نشان داد که در نمونه Favre او نبود در حال حاضر مشخص شده در رویدادها و هیچ سخنرانی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

نه جغرافیا و نه دیرین خود عامل, اتوبوس, کوک در پاسخ به این روزنامه درخواست برای نظر.

Favre, 50, یک Mississipi بومی که در Southern Miss قبل از شروع خود را 20 سال NFL حرفه ای در سال 1991. او برنده سوپر جام با سال 1997 Green Bay Packers و همچنین برای وایکینگها مینه سوتا, New York Jets و آتلانتا فالکونز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal