رها بایرون Buxton قول او بازی در دوقلوها' درب بازکن

این همان واکنش, دوقلو, طرفداران تا به حال زمانی که آنها بررسی رسانه های اجتماعی برای یادگیری خود را از مرکز شر

توسط NEWSATROPAT در 26 تیر 1399

این همان واکنش, دوقلو, طرفداران تا به حال زمانی که آنها بررسی رسانه های اجتماعی برای یادگیری خود را از مرکز شروع شده بود گرفته شده در این زمینه در یک سبد خرید و ارسال مستقیم به پزشکان.

و درست مثل دوقلوها طرفداران Buxton احساس نمی کند بهتر است تا زمانی که او می دانست که نتایج آزمایشات در رگ به رگ پا.

"که احتمالا وقتی که من نوع کاسته ذهن من کمی و زمان که گام به عقب" او گفت:. "من می خواهم گفت, آن قرار می دهد و ذهن شما را در سهولت دانستن آن چیز جدی است و آن چیزی که بدیهی است که من در کار به اندازه کافی به عقب بر گردیم در این سال است. من قصد ندارم به از دست ندهید همین قسمت از فصل, بنابراین من بسیار خوشحال هستم که در مورد."

بنابراین طرفداران که دیده Buxton طی پنج فصل معمولا فقط به اندازه کافی بلند به آنها را هیجان زده قبل از او صدمه دیده می شود و نتواند یک رشته از بازی ها.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

از زمانی که اولین بار به نام این رشته در سال 2015 Buxton, 26, بازی های برگزار شده است فقط یک فصل کامل, 140 بازی در سال 2017 شده است و در لیست معلول برای انگشت شست و مچ دست و پا و کشاله ران آسیب و همچنین میگرن و تصادم.

او خود را بهترین فصل در بشقاب در سال گذشته ضربه .262 با 10 homers و 30 دو برابر قبل از مجروح شدن شانه چپ خود را تعقیب یک سه گانه در یک 5-4 از دست دادن در میامی در Aug. 1.

او تا پایان فصل عمل جراحی برای تعمیر خود را labrum و به عقب بوده است و در یک زمینه برای کمی بیش از یک هفته زمانی که او صدمه دیده بود در روز دوشنبه.

Buxton بود تعقیب یک پرواز توپ توسط هم تیمی Nelson Cruz که در آن گرفتار شدم در باد و او را مجبور به تغییر مسیر است. او بر روی چمن در مقابل هشدار مسیر توپ رو دو. رسمی تشخيص اواسط پا رگ به رگ شدن.

"من آماده کردم که برش (و) احساس کمی کوچک, پاپ و قطعا این یکی از آن چیزهایی است که احساس نمی کند حق — نوع درد شدید فورا" او گفت:. "کمی بی حس, من حدس می زنم. اما این نوع فقط من از freaked."

و هر کس در بیوتکنولوژی خاک.

مسلما بیس بال بهترین دفاعی outfielder — او برنده یک پلاتین دستکش بود و به نام ویلسون دفاعی بازیکن در سال 2017 — او همچنین دارای یک ترکیب نادر از نخبگان با سرعت و بالاتر از متوسط قدرت.

Buxton را در چهارشنبه شب intrasquad بازی شده است و محدود به راه رفتن در استخر تا کنون در این هفته است. هنوز, او گفت که او آماده خواهد بود به بازی روز افتتاحیه در برابر White Sox در تضمین نرخ زمین در جولای 23.

"من," او گفت:. "نمی توانم در مورد آن نگران. من آنجا خواهم بود."

لباس تمرین

دوقلوها سعی شنبه برای ایجاد آنچه خواهد بود که فضای یک به طور منظم فصل بازی در این خلاصه شده فصل سوراخ سوراخ شدن دو بازیکن در برابر یکدیگر در حالی که لوله کشی در محیط سر و صدای جمعیت و در حال اجرا در بیاد و سیستم PA.

این بازی به صورت زنده در این تیم وب سایت نیز هست.

به طور خلاصه

میگوئل سانو پاک شد برای تمرینات پس از گذراندن دو هفته گذشته در قرنطینه. او و هم تیمی Willians Astudillio در میان 61 عمده leaguers که ثبت نام مثبت برای COVID-19 در طول مصرف تست قبل از آموزش شروع جولای 3. قرنطینه بازیکنان نیاز متوالی منفی آزمایشات قبل از فعال شدن. Astudillo همچنان در قرنطینه است.

Kenta Maeda و دوین Smeltzer بودند روز چهارشنبه شروع و تا سال 2016 در دور اول پیش نویس انتخاب Alex Kirilloff و دیگری بالا چشم انداز, Trevor Larnach آغاز شده در قسمت سمت چپ و راست میدان به ترتیب برای تیم Polanco.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de