دوباره به دنبال و revaluing سلامت پست-COVID در فرانسه

آنچه در پی چیزی است که کریستف Prudhomme به من گفت که او و همکارانش بشود برای یک روز ملی اقدام در سراسر هر بیمارستان در فرانسه در سه شنبه 16 ژوئن.

سیستم نگه ندارد

“جو در بیمارستان های ما یکی از خشم. رئیس جمهور و نخست وزیر و برخی از رهبران در نظام سلامت به ما گفته اند که “سیستم برگزار شد’. اما آن را نداشت. ما به دنبال ارائه بدترین نتیجه در مواجهه با این بیماری همه گیر. نگاه در آلمان است. تا به حال ما به همان تعداد تخت به آلمان, اگر ما تا به حال تا به حال 15,000 resus تخت در شروع این بیماری همه گیر وجود دارد نبود یک بحران است.

آن شده اند که لازم است برای سازماندهی مجدد تعدادی از خدمات به تقویت برخی از آنها. اما ما نمی خواهد که در مواجه با مشکلات در پیدا کردن بیمارستان مکان برای مردم به ویژه هنگامی که آن را به افراد مسن.

نگاهی به عنوان مثال معروف سلامت قطارهای TGVs که در زمان بیماران از شرق و پاریس به دیگر نقاط فرانسه شد و یک فاجعه است. وجود مرگ و میر در برخی از آنها. آنها در زمان یک مقدار زیادی از زمان و پرسنل زمانی که راه حل های دیگر امکان پذیر شد. آن شده اند که معقول تر به انتقال پرسنل و تجهیزات به جای حرکت به بیماران در این راه است.

ما می تواند آماده سالن های مانند هتل Dieu بیمارستان در مرکز پاریس فقط در کنار نوتردام و که دیده است آن بخش به تدریج تعطیل بیش از چند سال گذشته. ما می تواند آن بخش مجهز شده و دوباره در حال اجرا سریع تر از با شکوه ارتش فرانسه که صرف کامل دو هفته به گرفتن برخی از چادر و resus تخت در محل در منطقه شرقی در ماه مارس.

با کمک بخشی از حرفه پزشکی دولت استدلال کرده اند که بسیاری از تخت می تواند بسته به بیماران در حال حاضر می تواند در درمان راه رفتن در درمانگاه. روز-بیماران می توانند در صبح و در شب. است که کاملا امکان پذیر است برای درصد کمی از بیماران به خصوص کسانی که نیاز به تنها جزئی از عمل جراحی. اما در حال حاضر تنها یک بخش کوچک از بیمارستان کار می کنند.

تکامل از دارو در توسعه کشورهای ثروتمند همراه با پیری جمعیت به این معنی است که ما در حال درمان بیماران که در حال حاضر مسن که شرایط معمولا مزمن و زمانی که آنها نیاز به ماندن در بیمارستان, آن است که اغلب طولانی است.

Medecine از شهر

سیاست بر اساس بسته خدمات و بیمارستان ها شده است با کمک این واقعیت که نظام سلامت به طور کامل هیبرید یکی. ما باید مخلوطی از دولتی و خصوصی خدمات و موازی تقسیم بین بیمارستان ها و آنچه ما تماس بگیرید ‘دارو از شهر در اثر آنچه که انجام شده در خارج از بيمارستان. نسبت به حرفه پزشکی مبارزات انتخاباتی است برای کاهش نقش بيمارستان ها در جهت تقویت آن از médecine de ville.

مشکل اینجا است که این بخش از خدمات پزشکی است که اصولا اجرا توسط GPs و یک ویژگی از سیستم فرانسوی است که ما باید روت بسیاری از متخصصان برای بیمارستان ها و چند کل گرا است. علاوه بر این GPs ها در پایین نردبان هنگامی که آن را به حرفه ای شناخت و پرداخت. در کنار GPs که کارکنان خدمات سلامت اما در حال پرداخت برای هر بیمار مراجعه کنید که آنها این médecine de ville شامل تمام انواع شرکت های خصوصی کوچک و یا بزرگ و متخصصان پرداخت دوباره با توجه به هر اقدام, تحویل, آن است که آیا آزمایشگاه های خصوصی که خون و آزمایش ادرار اشعه X و یا اسکن MRI ،

در برابر این پس زمینه, سیستم, امروز می زنیم به دیوار. کاهش آن شده بود و شتاب پس از شروع قرن به عنوان هزینه کرده است به حساب گرفته نمی شود مشکلاتی که در نظام سلامت چهره در حالی که دولت باید با بهره برداری از بخش بین بیمارستانی و غیر بیمارستانی پزشکی به منظور کاهش هزینه.

اصل در پشت NHS در انگلیس آن وحدت چیزی است که آن را فعال کنید تا به صورت بسیار موثر و مقرون به صرفه است. آن مشکل این است که پرداخت می شود به طور مستقیم توسط دولت از مالیات است. زمانی که دولت تصمیم به قطع بودجه آن می توانید به راحتی. مزیت و ناراحتی از سیستم فرانسوی است که در آن مخلوطی از عمومی و خصوصی., بله این شامل هزینه بالاتر. در همان زمان هزینه های بهداشت و درمان باقی مانده است در طول تاریخ بالا به دلیل هزینه های می آید نه از مالیات اما از طریق سیستم تامین اجتماعی, بودجه از سهم خود از حقوق و کسب و کار.

پی در پی دولت در فرانسه می خواستم به تغییر بودجه به سیستم مالیات به آنها را قادر به تکرار آنچه انجام شده است در بریتانیا و شکستن فرانسوی سلامت سیستم و یا حداقل آن را کاهش دهد و به حداقل برساند و باز کردن راه برای سلطه از خدمات ما توسط خصوصی پول است.

یک جنبه از این بوده است که راه دولت دنبال یک سیاست از بسته های کوچک محلی بيمارستان و تمرکز امکانات بیمارستان در شهرهای بزرگ به نام کاهش هزینه ها. این بوده است و خواهد بود یک فاجعه است. این Gilets jaunes جنبش برای مثال برجسته این راه است که در آن شهر کوچک فرانسه دیده است آن خدمات عمومی اعم از ایستگاه راه آهن پس از دفتر مدرسه و یا بیمارستان تعطیل.

یکی از ویژگی های فرانسه در راه است که در آن ما باید یک کار بسیار غلظت بالایی از جمعیت در تعداد محدودی از مناطق شهری با گسترده نقاط کشور با داشتن تنها یک جمعیت پراکنده. بازار آزاد سیاست های دولت کنونی است ادامه فشار خدمات نسبت به شهرهای بزرگ است. یک ایده این است که غول جدید بیمارستان ها می توانید بکشید در بیماران خارجی که پرداخت هزینه درمان خود را – یک تجاری از سلامت ارائه در سطح بین المللی – در حالی که در تمام مناطق این کشور را ضعیف تر و ضعیف تر خدمات بهداشتی و درمانی.

چشم انداز ما متفاوت است. ما می خواهیم برای پایان دادن به این بخش در این سیستم با médecine de ville revalued با مراکز درمانی گروه بندی خدمات پزشکان و متخصصان کار جمعی دیگر پرداخت می شود با توجه به هر کار انجام شده اما به عنوان حقوق و مزایای کارکنان. کل سیستم مالی خواهد بود تنها از طریق یک تامین اجتماعی صندوق. این را جایگزین سیستم فعلی که تحت آن یک مکمل ساختار پزشکی و اطمینان از این که افراد مجبور به پرداخت به را پوشش می دهد هزینه های سلامت که دولت تصمیم گرفته است را نمی توان با بودجه دولتی توسط سیستم امنیت اجتماعی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>