دوباره هم مرز با کانادا خصوصی و حمایت از پناهندگان در طول همه گیر

کسانی که انتخاب شده به بخش خصوصی با حمایت پناهندگان در حال حاضر باید صبر کنید تا مرز کانادا دوباره باز می شود قبل از آنها می توانید شروع مسافرت های بین المللی به کانادا. این طولانی انتظار وضعیت را ترک کرده است بسیاری از مردم از دست دادند. برخی از پناهندگان زندگی شده اند و یا مجبور به بازگشت به اردوگاه های پناهندگان به سر می برند. دیگران در حال انتظار در هتل های نزدیک به فرودگاه و حمل و نقل مراکز. هنوز هم دیگران به دنبال سرپناه پس از کنار رفتن محل اقامت قبلی خود را لغو کرد خروج. این در حال حاضر تلقی پناهندگان که انتخاب شده اند برای اسکان مجدد در حال عقب رانده است که طولانی خود را ضربه. در این شرایط آنها ممکن است به صورت های مالی چالش های محروم و امکانات رفاهی و خطرات بهداشتی. معلق حل و فصل عملیات نیز متوقف خانواده برای کسانی که از بخش خصوصی حمایت پناهندگان در انتظار ورود اعضای خانواده به کانادا.

در حالی که حمایت پناهندگان انتخاب شده برای اسکان مجدد به کانادا در حال حاضر مسدود شده از ورود به کشور دیگر وجود دارد بخش خصوصی حمایت از پناهندگان که در زندگی در کانادا برای بیش از یک سال و در حال تجربه مجدد مرز از زندگی خود را. از آنجایی که آنها دیگر دریافت حمایت مالی از خود و حامیان آنها رو به اشتغال بی ثباتی قادر به پرداخت اجاره دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی و یا مواد غذایی برای خانواده خود را با توجه به کوروناویروس. برخی از آنها با تکیه بر پس انداز خود را, کودک, پرداخت سود, مواد غذایی, بانک رفاه و یا حمایت مالی از خانواده به منظور زنده ماندن.

از آنجا که بسیاری از بخش خصوصی حمایت پناهندگان مشغول هستند در کار خدمات آنها به خصوص نهفته به عنوان یک نتیجه از کاهش دهانه از چند کسب و کار با توجه به ممنوعیت رسمی در اجتماعات بزرگ در کانادا است. برای مثال برخی از پناهندگان سوری که در زندگی در کیچنر-واترلو منطقه را به تازگی تجربه کرده بیکاری است. یکی سوریه راننده تاکسی بود قادر به رانندگی تاکسی با توجه به کوروناویروس. این وضعیت بیکاری ایجاد مشکلات برای او به پرداخت اجاره و دسترسی به غذای کافی برای خود و خانواده. سوریه تنها-مادر سه که پاک خانه برای دستمزد کم بیکار بود برای چند هفته. او بیش از حد رنج می برد از کمبود درآمد و تا زمانی که به تازگی با اتکا بر کودک پرداخت سود به پرداخت قبوض خانگی. سوریه از چهار مجبور شد به او دوخت کسب و کار برای دو ماه. این وضعیت را فعال کنید او را به درخواست برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB) اما هنوز هم او را با بودجه ناکافی برای حمایت از خانواده اش.

به شرط واجد شرایط بودن برای CERB – که متقاضی باید کسب حداقل درآمد اشتغال از 5 ، 000 دلار در سال گذشته ایجاد چالش برای کسانی که از بخش خصوصی حمایت پناهندگان که به طور متناوب و یا کسب دستمزدهای پایین. یک نماینده از ماهی قزل آلا بازوی پناهندگان در بریتیش کلمبیا اعلام کرد که آن را “دشوار و وقت گیر برای بخش خصوصی حمایت پناهندگان به پر کردن فرم برای CERB حتی با کمک حامیان مالی خود را.” این نماینده تاکید کرد که بخش خصوصی با حمایت سوری ها با استفاده از کودک خود سود پرداخت به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و پوشاک و هزینه های دیگر. در عین حال بسیاری دیگر از حمایت پناهندگان تنگ شده گزینه های به دنبال مشاغل دیگر هستند و مجبور به کار با وجود رشد خطرات بهداشتی.

در علاوه بر این به خود متزلزل اشتغال, حمایت از پناهندگان نیز ممکن است در صورت سلامت چالش است. برخی از بخش خصوصی حمایت پناهندگان سوری ساکن در کیچنر-واترلو منطقه مردد هستند برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی خود را به دلیل ترس از ابتلا به این ویروس در درمانگاه یا بیمارستان ها و آلوده کردن اعضای خانواده خود را. با توجه به تمرین فیزیکی فاصله اقدامات برخی از پناهندگان را تجربه کرده اند و باعث از قبلی مسائل روانی از جمله اضطراب تنهایی و یا محدود کردن دسترسی به پشتیبانی شبکه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de