پوتین می گوید روسیه در حال ظهور از ویروس بحران

توسط: AP | مسکو | به روز شده: 15 ژوئن 2020 10:17:57 am

russia coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus news, vladimir putin, indian express ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: این کشور در حال ظهور است از coronavirus بحران است. (AP/فایل)

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: این کشور در حال ظهور است از coronavirus بحران, اما از آن است که ایالات متحده در تلاش است به دلیل آن است که تکه تکه سیستم دولتی.

در یک مصاحبه با تلویزیون دولتی روز یکشنبه در بخش هایی از آن گزارش شد قبل از پخش توسط رسانه های خبری پوتین گفت: “ما در حال کار کاملا پیوسته و خارج شدن از این وضعیت با کروناویروس با اطمینان با حداقل تلفات است.”

در ایالات متحده “این اتفاق می افتد نیست,” او گفت: با توجه به مرکزی و دولت های منطقه همکاری نزدیک تر در روسیه است. “من شک دارم که کسی در جایی در دولت و یا در مناطق به طور ناگهانی گفت:” ما نمی خواهد انجام آنچه دولت می گوید و یا رئیس جمهور می گوید. ما این را در نظر بگیرید نامناسب'” پوتین گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>