معترضان بلوک جاده به کوه راشمور در پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از برخورد با پلیس و گارد ملی

حدود 150 معترضان بسیاری از قبایل بومی آمریکا با تاریخی عمیق و معنوی ادعا می کند به تپه سیاه که چهره چهار رئیس

توسط NEWSATROPAT در 14 تیر 1399

حدود 150 معترضان بسیاری از قبایل بومی آمریکا با تاریخی عمیق و معنوی ادعا می کند به تپه سیاه که چهره چهار رئیس جمهور شد, حک شده در برابر تهمت دیدار نژادی و بی عدالتی سفید برتری و درمان آنها در دست دولت ایالات متحده. آنها علائم است که گفت: "این زمین به سرقت رفته" و "احترام به معاهدات" و شعار "نه عدالت بدون صلح است."

Protesters block the main roading leading to entrance to Mount Rushmore National Monument in the Black Hills of South Dakota, prior to the arrival of President Donald Trump at the monument for a fireworks show. (Jeremy Fugleberg/Forum News Service)

معترضان بلوک اصلی roading منجر به ورود به کوه راشمور یادبود ملی در تپه های سیاه, داکوتای جنوبی, قبل از ورود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بنای تاریخی برای یک آتش بازی نشان می دهد. (جرمی Fugleberg/فروم سرویس خبری)

ساعت-طولانی محاصره راه اندازی مرحله نهایی مسابقات با یک پلیس نظامی واحد از گارد ملی داکوتای جنوبی, چادری ضد شورش و پنینگتون County sheriff نمایندگان. معترضان گفته می شد در نظر گرفتن بخشی در یک غیر قانونی مجمع و سپس زرهی ارتش و پلیس معاون کلانتر پیشرفته در تظاهرات و اسپری فلفل در حدود 10 به عنوان آنها به دنبال پاک کردن ایالات متحده بزرگراه 16A فقط در داخل این بنای تاریخی ارائه کرد.

بن بست به پایان رسید و در حدود 7 بعد از ظهر پس از مذاکرات بین معترضین و اجرای قانون منجر به بسیاری از جوانان و بزرگان در اعتراض پله به گرفتار نمی شود و در هر درگیری بیشتر. اما حدود 15 معترضان ایستاده مبارز در جاده ها به عنوان آنها احاطه شده بودند توسط مأموران پلیس دستگیر و سپس به سفید وانت برای حمل و نقل.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

A protester pushed back against advancing South Dakota National Guard riot police as they begin to retake control of U.S. Highway 16A just southwest of Keyston, S.D. on Friday, July 3. Protesters the road just inside the border of the Mount Rushmore National Monument prior to the arrival of President Donald Trump to the monument for a fireworks show. (Jeremy Fugleberg/Forum News Service)

یک معترض به عقب رانده در برابر پیشرفت داکوتای جنوبی گارد ملی و پلیس ضد شورش به عنوان آنها شروع به پس گرفتن کنترل ایالات متحده بزرگراه 16A فقط در جنوب غربی Keyston, S. D. روز جمعه, جولای 3. معترضان جاده فقط در داخل مرز کوه راشمور یادبود ملی قبل از ورود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این بنای تاریخی به صورت یک آتش بازی نشان می دهد. (جرمی Fugleberg/فروم سرویس خبری)

لحظاتی بعد صدای شیپور پرواز در نزدیکی, در, دریایی, یکی, همراهی با چند هلیکوپتر در راه خود را به کوه راشمور. گارد ملی و اجرای قانون واحد سوار را از طریق کیستون, به سلامتی از این رویداد شرکت کنندگان جمع آوری در امتداد جاده به تماشای قریب الوقوع آتش بازی.

اعتراض نشده بود به نظر می رسید به احتمال زیاد تا پایان جنگ است. در اوایل بعد از ظهر جمعه چند گروه بودند که بخشی از اعتراض و راهپیمایی از طریق مرکز شهر کیستون یک شهر توریستی در پایه جاده به کوه راشمور در حال حاضر پرتکاپو با مغلوب ساختن پیشی جستن از طرفداران خرید تهمت کلاه و تی شرت. "چهار سال دیگر" بسیاری در امتداد پیاده رو فریاد در پاسخ به معترضان.

راهپیمایان ملاقات با گرد آمدند فقط پایین جاده از پاسگاه برای دارندگان بلیط به مراسم آتش بازی. جمعیت شعار می دادند شعار و برخی از رقصید به آهنگ های سنتی به عنوان شرکت کنندگان محدود برای Mount Rushmore سوار توسط. سازمان دهندگان این اعتراض تا به حال اصرار بر این رویداد Facebook صفحه که هیچ شورش و خشونت خواهد بود قابل تحمل است.

Protesters, many of them Native American rally against white supremacy and stolen land, on U.S. Highway 16A, just southwest of Keystone, S.D., and inside the border of the Mount Rushmore National Monument, prior to the arrival of President Donald Trump to the monument for a fireworks show. (Jeremy Fugleberg/Forum News Service)

معترضان بسیاری از آنها بومی آمریکا تجمع در مقابل سفید برتری و سرقت زمین در ایالات متحده بزرگراه 16A فقط در جنوب غربی کیستون, S. D. و در داخل مرز کوه راشمور یادبود ملی قبل از ورود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این بنای تاریخی به صورت یک آتش بازی نشان می دهد. (جرمی Fugleberg/فروم سرویس خبری)

اما فقط بعد از 4 بعد از ظهر سه وانت رانده شدند پایان به پایان برای جلوگیری از بزرگراه سپس چند تا از لاستیک های خود را برداشته شدند و معترضان به سرعت رفتند به خط جدید به طور موثر barricading جاده اصلی به این بنای تاریخی است.

چندین قبایل بومی آمریکا از جمله بسیاری از کسانی که در حال حاضر تماس رزرو در داکوتای جنوبی خانه در نظر بگیرید سیاه تپه یک مرکز معنوی و حجاری چهار رئیس جمهور ایالات متحده در کوه راشمور هتک حرمت از آن است. منطقه واگذار شد به چندین قبایل بومی آمریکا در Fort Laramie پیمان از سال 1868 به عنوان بخشی از سو رزرو.

اما سفید و آینده نگر به زودی swarmed منطقه شکار طلا و دولت ایالات متحده به طور موثر در تصرف زمین حرکت می کند هرگز به توافق پیمان شرکت کنندگان بودند که بعد مجبور بر روی حتی کوچکتر و حذف رزرو هل دادن آنها را از سیاه تپه.

در سال 1980 در ایالات متحده v. سو ملت از سرخپوستان دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که دولت آمریکا تا به حال به طور غیر قانونی گرفته شده در سرزمین های تحت پیمان و تعیین قبایل باید جبران شود ، که پول هنوز هم دست نخورده است بیش از 1 میلیارد دلار امروز رد شده توسط آمریکایی های بومی قبایل که مشاهده تنها بازگشت خود را به سرقت رفته سرزمین مقدس به عنوان یک گام به سمت عدالت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن