استاد بازداشت برای استفاده آمریکا اعطای کمک های مالی برای تحقیقات چینی

توسط: PTI | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 3:40:27 pm

Professor arrested for using American grant funds for Chinese research آهنگ Guo ژنگ, 57, همچنین متهم با اظهارات نادرست در مورد حفظ اشتغال در چین در همان زمان او به عنوان شاغل در دانشگاه در ایالات متحده است. (بازنمودی)

یک روماتولوژی استاد دانشگاه و محقق با روابط قوی به چین سفارش داده شده ‘برگزار شد و بدون پیوند’ به صورت یک مسئول از اعطای تقلب و برای افشای بود که او درگیر در یک طرح به استفاده از دلار آمریکا حدود 4.1 میلیون دلار کمک مالی از موسسه ملی بهداشت (NIH) به منظور توسعه چین تخصص ایمونولوژی آمریکا وکیل گفته است.

آهنگ Guo ژنگ, 57, همچنین متهم با اظهارات نادرست در مورد حفظ اشتغال در چین در همان زمان او به عنوان شاغل در دانشگاه در ایالات متحده از جمله دانشگاه ایالتی اوهایو.

محقق دستگیر شد, on May 22 بعد از او وارد لنگرگاه روی یک پرواز چارتر و او به عنوان آماده به هیئت مدیره یکی دیگر از پرواز چارتر به چین است.

زمانی که او دستگیر شد او حامل سه بزرگ, کیسه, یک چمدان کوچک و یک کیف حاوی لپ تاپ دو سه تلفن های همراه چند درایوهای USB چندین میله های نقره ای منقضی شده چینی گذرنامه خانواده اش, اعمال, برای ملک در چین و دیگر موارد دادستان فدرال گفت.

“دوباره ما رو با یک استاد در یک دانشگاه ما که یک عضو از یک استعداد طرح گفته و به عمد عدم افشای ارتباط خود را با دانشگاه و دریافت بودجه از دولت چین به منظور به دست آوردن میلیون ها دلار به ما پول کمک مالی طراحی شده به نفع سلامت و رفاه مردم ایالات متحده — به ربوده شده و برای تکمیل تحقیقات به اهداف حزب کمونیست چین گفت:” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی John C Demers.

“این مورد مانند بسیاری از دیگران باید در خدمت به عنوان یک یادآوری است که دولت ایالات متحده طول می کشد به طور جدی تعهد صداقت و شفافیت در برنامه گرانت و کسانی که نقض قانون به نفع چین و یا هر کشور خارجی پاسخگو خواهد بود,” او گفت:.”

ما ادعا که ژنگ آماده به فرار از کشور پس از او آموخته است که کارفرمای خود را آغاز کرده بود یک فرآیند اداری به اینکه آیا یا نه او مطابق با قوانین حاکم بر مالیات دهندگان بودجه کمک های مالی گفت: David M DeVillers ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب اوهایو.

یک شکایت کیفری واصل مارس 23 و unsealed پس از بازداشت شنیدن اتهامات ژنگ با یک تعداد از تقلب و یا رشوه خواری مربوط به برنامه دریافت بودجه فدرال یک جرم با مجازات حداکثر ده سال زندان و یک تعداد از اظهارات نادرست است که مجازات تا پنج سال در زندان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de