قدرتمند 7.8 زمین لرزه آلاسکا جزایر; سونامی تهدید بیش از

توسط: AP | لنگرگاه | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 5:55:50 pm

در جزیره کودیاک محلی دبیرستان افتتاح شد درهای خود را برای evacuees آیا به عنوان محلی کاتولیک مدرسه Anchorage Daily جدید s گزارش شده است.

قدرتمند 7.8 زلزله زده آلاسکا شبه جزیره اواخر روز سه شنبه راه اندازی یک هشدار سونامی که فرستاده ساکنان فرار به زمین بالاتر قبل از آن به نام خاموش و بدون هر گونه آسیب رساندن امواج. صدها تن ماسک در برابر گسترش coronavirus به عنوان آنها را جمع آوری کرد.

با توجه به زمین شناسی ایالات متحده زلزله زده شنبه در 10:12 p. m. به وقت محلی. آن محور در آب 65 مایل (105 کیلومتر) جنوب-جنوب شرقی پریویل آلاسکا در عمق 17 مایل (28 متر) عمیق تر از قبل تخمین می زنند.

“هیچ گزارش از هر گونه آسیب” کودیاک پلیس گروهبان. مایک جور آسوشیتدپرس گفت در اوایل صبح روز چهارشنبه. “بدون آسیب گزارش شده است. همه چیز اسمی است.”

این زمین لرزه باعث هشدار سونامی برای جنوب آلاسکا آلاسکا شبه جزیره و جزایر Aleutian که به نام زود یکشنبه حدود دو ساعت پس از زلزله.

سونامی هشدار آژیر شنیده میشد وافغان در ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی به عنوان ساکنان توجه هشدار به تخلیه.

در جزیره کودیاک محلی دبیرستان افتتاح شد درهای خود را برای evacuees آیا به عنوان محلی کاتولیک مدرسه Anchorage Daily جدید s گزارش شده است.

“ما باید یک دبیرستان پر از مردم گفت:” لری LeDoux, سرپرست از Kodiak منطقه مدرسه. “من شده است با عبور از ماسک پس از اولین آژیر صدا گفت:” اخبار روزانه.

“همه چیز را به عنوان آرام به عنوان می تواند. ما احتمالا 300 400 نفر از مردم با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

اقیانوس آرام هشدار سونامی مرکز بعدها به نام سونامی تهدید برای ایالات متحده و دیگر کانادا در سواحل اقیانوس آرام در آمریکای شمالی به عنوان به خوبی.

“وجود دارد در واقع حتی بدون گزارش موج فعالیت برای منطقه ما” جور گفت: از سونامی بود که در نهایت لغو شد.

با توجه به USGS از 1900 شده اند وجود دارد شش دیگر زلزله از قدر 7.0 و بالاتر در 155 مایل (250 کیلومتر) از روز سه شنبه زلزله. بزرگترین این بود 8.2 زلزله در سال 1938.

آلاسکا-Aleutian سنگر نیز آن قدر 9.2 زلزله در سال 1964 محور شد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de