پورت کشتی و انسان در اقتصاد جهانی تجارت دریایی: مصاحبه با لاله خلیلی

در اصل من می خواستم به واقع حمل و نقل دریایی و حمل و نقل در جهان عرب در یک مقدار بیشتر در بافت تاریخی. من می خواستم به درک این که چگونه این سرمایه بر مدرن پورت آمد. در حدود همان زمان من این فرصت را به سفر در برخی از کشتی های کانتینر و یک شکل تجربه. این به من اجازه برای دیدن نه تنها سیاسی و اقتصادی زیرساخت و بزرگ کلان سیاسی, اما آن را نیز روز به روز زندگی دریانوردان و کامیون هنگامی که کشتی به بندر.

TM: آن را آسان به صحبت با آنها و رویکرد آنها به عنوان یک محقق?

LK: بدیهی است که مردم اغلب بسیار نگران صحبت کردن با روزنامه نگاران و دانشگاهیان در بسیاری از کشورهای خلیج فارس چرا که آنها نگران نظارت و سرکوب دولتی. در خصوص سوال از کارگر بسیج تمایل به بسیار حساس در غنی تر از کشورهای خلیج فارس. من بسیار مراقب باشید در مورد به خطر انداختن هر کسی با تلاش برای نزدیک شدن به آنها را از لغزش. این مردم که با من مصاحبه شد و بیشتر در سطح میانی مدیران و کارشناسان. من همچنین مصاحبه با برخی از وزرا و معاون وزیر. بودن در کشتی ساخته شده از آن آسان است برای من به صحبت با کارگران است. به عنوان یک مسافر آنها کاملا خوشحال به صحبت کردن با من. من هم رفتم از طریق اتحادیه های کارگری’ Facebook گروه است که یک منبع شگفت انگیز.

TM: با توجه به ana ortega, اسیایی اقتصاد در حال تجربه یک بوم برای اینکه به جهان پیشرو ظرف بنادر و بزرگترین کشتی کانتینر ناوگان در سراسر جهان است. در دبی متعلق به این گروه همراه با شانگهای و سنگاپور. چگونه توضیح می دهید این رونق به خصوص در امارات متحده عربی است ؟

لاله خلیلی: در مجله بازرگانی لیست از ده بنادر جهان در دبی است که تنها پورت نیست که هر دو در شرق آسیا یا آسیای جنوب شرقی. در بالا 10 لیست شما شانگهای ، هنگ کنگ ، سنگاپور شما را در بنادر کره جنوبی و جاهای دیگر. وجود دارد چند چیز در اینجا. است که تاریخ استعماری است که من فکر می کنم واقعا مهم است که بدانید. بسیاری از بنادر بزرگ که امروز به نظر می رسد در لیست ده بالا استفاده می شود استعماری شهرستان متحده استفاده می شود و بخشی از امپراطوری بریتانیا به عنوان دبی بود ، وجود دارد تمام تاریخ استعماری بریتانیا با داشتن این حمل و نقل از بنادر است که به عنوان پایگاه های استراتژیک. عوامل دیگری وجود دارد که من فکر می کنم در پست دوران استعماری پس از جنگ جهانی دوم این اتفاق افتاد مبهوت راه برای کشورهای مختلف است.

دبی و کشورهای در شبه جزیره عربستان این اتفاق پس از نفت ملی شد. سود حاصل از نفت به جای اینکه expatriated به اروپا یا آمریکای شمالی به پایان رسید تا بودن نگه داشته و داخلی و برخی از عناصر آن به پایان رسید تا در زیرساخت ها است. در جاهای دیگر این روند اتفاق افتاده است قبل از آن. این سرمایه گذاری زیرساخت های مهم بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de