بندر: دفاع دموکراتیک کمیسر بیمه نامزد Travisia مارتین است. . . رای گیری غیر قانونی?

بسیاری از مردم در مورد آن را فراموش. در اواخر سال گذشته من نوشت: یک ستون در مورد فارگو-بر اساس جمهوریخواه Raheem ویلیامز که مایل به راه اندازی یک کمپین برای خزانه دار. در طول مصاحبه من با او ذکر شده است که او شده است می خواهم زندگی در داکوتای شمالی حدود سه سال است. پس از انتشار من تا به حال برای به روز رسانی ستون با خبری که ویلیامز نمی شود در حال اجرا برای هر چیزی چون هر دو ویلیامز و خود را فروتن مصاحبه را فراموش کرده در مورد آن پنج سال مورد نیاز است.

بنابراین من دلسوز به وضعیت Travisia مارتین را تایید دموکراتیک-NPL نامزد برای بیمه کمیسر یابد و خودش را در.

مقاله پنجم-بخش 4 از داکوتای شمالی قانون اساسی آمده است که برای واجد شرایط برای اجرایی شعبه منتخب دفتر “یک فرد باید واجد شرایط انتخاب کننده از این حالت باید حداقل بیست و پنج سال سن در روز انتخابات باید مقیم این کشور برای پنج سال قبل از انتخابات ،

به من اشاره کرد در مارس 20, ستون مارتین رای دادند در نوادا در سال 2016 در هر دولتی که در دسترس عموم سوابق. مارتین خودش اذعان کرده است این را به اعضای دیگر از اخبار رسانه ها و من. نوادا قوانین انتخابات نیاز است که آدرس شما را به ثبت نام برای رای دادن باید خود را “تنها حقوقی محل اقامت.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با توجه به نوادا وزیر امور خارجه رای گیری وجود دارد نیاز به یک فرد به “یک ساکن نوادا برای 30 روز قبل از هر انتخابات است.”

مارتین نمی تواند از نظر قانونی رای دادند در نوادا در حالی که به طور همزمان در حال ساکن داکوتای شمالی.

در عین حال داکوتای شمالی دموکراتیک-NPL اصرار بر مارتین نمایندگی که او ساکن شده و داکوتای شمالی از سال 2015.

اگر مارتین نبود ساکن داکوتای شمالی در سال 2016 است واجد شرایط برای اجرا در داکوتای شمالی اجرایی در سال 2020 است.

اگر مارتین بود ساکن داکوتای شمالی در سال 2016 و سپس آن را به نظر می رسد او با بازیگران غیر قانونی رای دادن در نوادا است.

دموکرات ها در حال مشاجره هستند که دومی از این دو سناریو درست است. که عمیقا جالب. هنگامی که ما بحث در مورد مسائل مانند رای دهندگان ID قوانین دموکرات ها اصرار دارند که تقلب انتخابات تقریبا هرگز اتفاق می افتد و در عین حال اگر چه آنها استدلال می کنند که مارتین اقامت درست است به نظر می رسد یکی از خود نامزدهای بازیگران غیر قانونی رای گیری.

من فکر نمی کنم مارتین بود و در واقع تلاش برای انجام هر چیزی نابکار. من فکر می کنم او فقط نادیده گرفته داکوتای شمالی اقامت مورد نیاز برای برگزاری یک مدیر اجرایی دفتر شعبه. که قابل درک است.

آنچه را غیر قابل توجیه است چگونه مارتین و داکوتای شمالی حزب دموکراتیک به کار گرفته اند و این وضعیت پس از آن نازل شد. زمانی که من صحبت می کرد به مارتین در این مورد ممکن است آن را بر اساس واکنش و اظهارات او را به من اولین بار او ساخته شده بود آگاه از اقامت او مسائل.

یک ماه و یک اولیه انتخابات رفته اند پس ما بدست اطلاعات کمی از مارتین و یا حزب.

وزیر امور خارجه آل Jaeger درخواست اطلاعات اضافی از مارتین برای روشن کردن اقامت او مسائل. این NDGOP می گوید مارتین نشده بود و در عین حال در پاسخ به این درخواست که از 22 ژوئن هر چند دولت حزب دموکرات مارتین ادعا می کند به ارائه برخی از اطلاعات در هفته گذشته است.

در هر صورت آن تغییر نمی کند این واقعیت است که مارتین و حزب او باید شناخته شده در مورد اقامت او مسائل برای بیش از یک ماه و هر چیزی بوده است اما شفاف با مردم در مورد آن قبل از ایالت اولیه انتخابات یا پس از آن.

مارتین نیز حاضر به صحبت می کنند برای پاسخ به پرسش های رسانه ها. “مارتین نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد داکوتای شمالی ایران را با چالش قانونی که از زمان انتشار” میشل گریفیث گزارش اواخر روز گذشته اشاره کرد که NDGOP در حال حاضر با فشار دادن یک چالش قانونی به مارتین نامزدی.

این یک موضوع کوچک.

در ژانویه 7, 1935, رژیم صهیونیستی. توماس Moodie افتتاح شد اما Feb. 16 او شده است می خواهم از حذف توسط دادگاه عالی ایالت زیرا در پنج سال قبل از گرفتن انتخاب شد که دفتر Moodie رای داده بودند در مینه سوتا بود و در نتیجه فاقد شرایط لازم برای برگزاری مجریه در داکوتای شمالی.

حقایق مارتین وضعیت خوبی تاسیس و غیر قابل انکار است. قانون او اجرا گرفتار شده است مورد بررسی و اجرا توسط دادگاه.

تنها راه گریز در دسترس به نظر می رسد که این ادعا اقامت در داکوتای شمالی در سال 2015 است که یک ضمنی پذیرش غیر قانونی رای دادن در نوادا در سال 2016.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de