پورت: داکوتای شمالی مجموعه های مالیاتی و سقوط کردن یک صخره در مارس

این گزارش ها به طور معمول در مقایسه با آخرین ماه مجموعه ای از دولت های مختلف جریان درآمد به پیش بینی مجلس استفاده از بودجه به عنوان به خوبی به عنوان واقعی مجموعه از آخرین بودجه چرخه.

به گزارش ماه ژوئن بود که فقط صادر امروز را پوشش می دهد در ماه مارس و آن را به رنگ یک تصویر.

مالیات بر فروش مجموعه تا کنون بزرگترین کمک به این صندوق به طور کلی و به طور معمول جامد شاخص سلامت اقتصادی بودند پایین برخی از $27 میلیون در ماه و یا 35.4% از قوه مقننه را پیش بینی. آنها پایین نزدیک به 18 میلیون دلار یا 26.4% از ماه مشابه در گذشته دوساله.

فردی مالیات بر درآمد, مجموعه بود پایین عظیم 65.7 درصد از قوه مقننه را پیش بینی و 60.4 درصد از قبلی دوساله.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

درآمد حاصل از موتور خودرو مالیات مالیات غیر مستقیم بود را 34 درصد از پیش بینی و 32.4 درصد از قبلی دوساله.

مالیات بر درآمد شرکت های مجموعه در واقع ضرب و شتم نماینده مجلس پیش بینی در آینده تا $574,000 بیش از آنچه انتظار می رفت, اما آنها هنوز هم نزدیک به 8 درصد از قبلی دوساله.

همچنین ماه به ماه مقایسه مالیات بر درآمد مجموعه می تواند دشوار است با توجه به زمان پرداخت.

تاپیک های زیادی در مورد نگران شود در اینجا. فروش و مالیات بر درآمد را تا “سه پا مدفوع” از دولت صندوق به طور کلی درآمد. هنگامی که آنها در مخزن ما در مشکل.

Coronavirus در حال رفتن به منفجر کردن یک سوراخ در داکوتای شمالی بودجه.

در همین حال دولت قانونی رهبری است که هنوز هم مقاومت در برابر تماس برای یک جلسه ویژه برای شروع فعالانه پرداختن به برخی از این بلندی بودجه مسائل.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>