پورت: مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن بخار در داکوتای شمالی?

RealClearPolitics.com اجرا می شود مفید است و به طور گسترده ای اشاره تجمعی از رای گیری. از 10 آخرین نظرسنجی ها آن را دنبال کرده و در سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری یکی از آنها رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو.

بدتر بیش از نیمی نشان می دهد معاون رئیس جمهور جو بایدن با دو رقمی شود.

RCP متوسط از این انتخابات به عنوان من نوشتن این, نشان می دهد بایدن با متوسط سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از بیش از 10 درصد است.

در طول انتخابات 2016 هیلاری کلینتون هرگز سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در این دمای بالاتر از 7.9 امتیاز.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در سال 2020 بایدن هرگز رهبری در این میانگین کمتر از 4.4 امتیاز و برتری خود را به بیش از دو برابر شده است.

آنچه اتفاق افتاده پس از مه ؟

رئیس جمهور تهمت رو قوی شغل گزارش و ملی ما عناوین پر شده اند با داستان اغلب تظاهرات خشونت آمیز و مسخره جناح چپ خواستار لغو ادارات پلیس.

این وضعیت باید وضع تا برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او باید اسکیت از طریق آن شعار دلاوری هایش در اقتصاد و درخواست رای دهندگان در صورتی که می خواهید برای قرار دادن یک متحد شدید بیشتر عناصر این تظاهرات در کاخ سفید است.

او انجام شده است کسانی که همه چیز در واقع اما آن کار نمی کند. او از دست دادن حمایت و آن را در آینده از خود را پایه. “(این) معاون سابق رئیس جمهور نیز کشیده شده و حتی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان نر رای دهندگان سفید پوستان و افراد در میانسالی و بالاتر — گروه هایی که به طور معمول شده است که ستون فقرات از حزب جمهوری خواه در انتخابات موفقیت از جمله آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016” به گزارش نیویورک تایمز در مورد یک نظرسنجی اخیر.

ما می توانید ببینید اگاهی که روند بازی در داکوتای شمالی. من هیچ رای گیری های اخیر در مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت در اینجا اما رئيس جمهور هم شامل خود ما در آخرین اولیه انتخابات.

آن نمی باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاسی خود شبکه از جمله بالش من مرد تایید و تشکر. دن جانستون برای خزانه دار.

جانستون از دست داده و بیش از پنج امتیاز. حریف خود Rep. تام Beadle که بر اساس فارگو انجام شده بسیار خوب در غرب داکوتای شمالی, اما او نیز به خوبی در غرب بخشی از دولت است.

است که نفت و زغال سنگ و تهمت کشور است.

Beadle در زمان شهرستانهای استان مانند ویلیامز و Mountrail. مکان های که در آن شما می خواهم انتظار تهمت حمایت برای حمل مقدار زیادی از وزن.

آن را نمی. شاید به این دلیل تهمت محبوبیت لغزش است حتی در اینجا در داکوتای شمالی که همواره شمارش خود را در میان اکثر pro-مغلوب ساختن پیشی جستن متحده در اتحادیه.

“نه در همه” سناتور. کوین کرامر گفت: زمانی که من پرسیدم در دوران اخیر پادکست مصاحبه اگر نتیجه خزانه دار مسابقه را نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت در اینجا در حال کاهش است.

کرامر سرسخت تهمت حامی و epolicy از رئیس جمهور حمایت از Johnston.

کرامر به ریز تنظیم سیاسی غرایز. او شناسایی مغلوب ساختن پیشی جستن بالقوه قبل از دیگران انجام داد. اما در حال حاضر من فکر می کنم کرامر برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر حامیان ممکن است نابینا به کاهش است.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de