پورت: اول آنها را برای Confederates و سپس آنها را برای تدی روزولت

زمانی که مخالفان و آثار خود را پاکسازی از چشم های عمومی در حمایت از ascendent اوباش را ترجیح دادم.

جورج فلوید مرگ غم انگیز و غیر ضروری آن را به عنوان یک شانس واقعی برای تبدیل شدن به یک نقطه عطف برای ملت ما. یک تقاطع که در آن ما محوری و تبدیل به یک راه بهتر برای انجام کارها.

من می ترسم فلوید مرگ تبدیل به بهانه ای برای نادان و اوباش با الهام از جناح چپ عرف که تسلط بسیاری از ما نهادهای فرهنگی به ورزش خود را از آنها بدم میاید.

من باید کمی صبر برای کسانی که برای کنفدراسیون.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این مایه تاسف است که بسیاری از محافظه کاران فکر می کنم به جای بالا فکر مفاهیم مانند آزادی فردی و کرامت انسانی مزاحم لیبرال است تعریف مشخصه ایدئولوژی خود را.

این مؤتلفه پرچم نماد خائن که مبارزه یک جنگ و کشتار صدها هزار نفر در دفاع از اموال برده داری. محافظه کاران سبک خود را به عنوان طرفداران دولت. کنفدراسیون خواست دولت آنقدر بزرگ آن می تواند نیروی یک گروه از مردم به اموال دیگری.

در عین حال به دلیل پرواز مؤتلفه پرچم آزار دموکرات ها پایین خیابان به خاطر یک مجسمه Robert E. Lee قرار می دهد محلی استاد intersectional فمینیسم به tizzy خواهان ایستادن برای این چیزها.

“مجسمه های مؤتلفه رهبران غیر ضروری بی حرمتی به شهروندان نباید به دیدن مدافعان chattel برده داری قرار داده و بر روی یک پایه به معنای واقعی کلمه” می نویسد ملی بررسی ویرایشگر غنی لوری. “بسیاری از آنها بنا به عنوان بخشی از فشار به ضریح یک متقلب, anal toy نسخه کنفدراسیون — آنها نمی عهد به تاریخ ما اما انحراف از آن است.”

او درست است.

اما این قوانین بودند برای ترین بخش بنا از طریق یک فرایند دموکراتیک. آنها راه اندازی شد و با نصب برکت شوراهای شهر و کمیسیون های شهرستان ها و منطقه بندی تخته. خود را decommission باید به کار گرفته شود همان راه نیست حداقل به این دلیل که حداقل برخی از این مجسمه های واقعی هنری و تاریخی شایستگی و لیاقت بهتر از خرابکاری اما توهین آمیز خود موضوع است.

اگر ما شروع condoning اوباش عدالت آن است که ترک ما ؟

برای کسانی از شما تشویق به خشونت به یاد داشته باشید بعد از اراذل و اوباش ممکن است یکی از شما با آن موافق.

و آن را فقط کنفدراسیون در تیررس اوباش. این به اصطلاح ضد فاشیست را تخریب مجسمه وینستون چرچیل در لندن است. یک بنای تاریخی را به یک مرد که بیش از هر دیگر تنها انسان را به مبارزه با فاشیسم در قرن 20th.

در سان فرانسیسکو یک مجسمه Ulysses S. Grant شده است سرنگون شود. که خواهد عطا کند که رهبری این اتحادیه علیه کنفدراسیون. او یک مرد بود که منفور برده داری و بعد به عنوان رئیس جمهور جنگیدند Ku Klux Klan, پشتیبانی 15 اصلاحیه گسترش حق رای به سیاه پوستان ایجاد وزارت دادگستری در بخشی به اجرای حقوق مدنی سیاه جوامع منصوب سیاه پوستان به موقعیت خود را در دولت آنها هرگز برگزار شد و در سال 1875 تقریبا یک قرن قبل از جنبش حقوق مدنی از سال 1960 امضا حقوق مدنی عمل به آدرس تبعیض نژادی (دیوان عالی کشور بعد از لغو آن).

“لینکلن صادر رهایی اعلام, اما آن را عطا کند که در واقع رهایی بردگان” مجله از سیاه پوستان در آموزش عالی به این نتیجه رسیدند.

اما بیدار اوباش در سال 2020 را زدم گرانت به گل را به نام عدالت اجتماعی است.

جالب مدت و شاید دقیق تر از کسانی که مارس به زیر پرچم خود می خواهم به اعتراف است که آن را به معنای چیزی متفاوت از شما می دانید, واقعی عدالت است.

اوباش آمده اند برای تدی روزولت ،

روزولت دوست داشتنی داکوتای شمالی و اهالی داکوتای شمالی حرمت رئیس جمهور سابق. به طوری که یک قرن پس از مرگ او ما در روند ساخت او در موزه و کتابخانه در Medora در نزدیکی او چه بود در مرتع پرورش احشام وجود دارد.

در عین حال در نیویورک یک مجسمه در مقابل این شهر موزه تاریخ طبیعی بزرگداشت رهبری خود را در حفاظت از محیط زیست گرفته خواهد شد پایین. موزه مقامات که برای یک موسسه که تاسیس شد روزولت خانواده سریع به ادعا می کنند که این در مورد مجسمه را ترکیب — آن را نشان می دهد روزولت بر یک اسب با یک بومی آمریکایی و یک مرد آفریقایی بر روی زمین در کنار او — و نه روزولت خود را.

اوباش موافق نیست.

“منتقدان هر چند باید اشاره کرد به روزولت نظرات در مورد سلسله مراتب نژادی و اصلاح نژاد و نقش محوری در جنگ اسپانیا و آمریکا” نیویورک تایمز گزارش.

روزولت مثل همه چهره های تاریخی ناقص بود. هنوز, او اولین رئیس جمهور آمریکا برای دعوت از یک سیاه و سفید آمریکایی به شام در کاخ سفید میزبانی خود را مشاور بوکر تی واشنگتن است. وقتی نژادپرستانه و اوباش در می سی سی پی تهدید Postmaster Minne کاکس, اولین زن سیاه همیشه منصوب است که موقعیت روزولت خود را متوقف سرویس ایمیل در قصاص.

آیا آن چیزهایی که تعداد بیش از حد ؟

اوباش مراقبت کمی برای نکات دقیق وظریف.

روزولت مجسمه مانند گرانت در فیگوراتیو گل و نادان و اوباش است مبتلا به دوار سر.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net