اگر آن را می بندد و مدارس و کسب و کار نیز نزدیک است. جوامع در اطراف این تاسیسات را پژمرده.

این یک واقعیت است.

برای براق بیش از این واقعیت است که برخی از مردم ترجیح می دهند یک خاص روایت به همین دلیل این کارخانه بسته است.

این بازار در محل کار آنها می گویند. آن را ارزان گاز طبیعی است که انجام می شود زغال سنگ در آنها اصرار دارند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

نمونه ای از این روایت در کار آمد در هفته گذشته از همکار من مقاله نویس مایک McFeely. در قطعه خود را از او تبلیغ تحقیقات از وزارت فدرال انرژی نشان دادن رشد در گاز سوز برق در شبکه ما.

که همه چیز درست است تا آنجا که از آن می رود. همان fracking محور رنسانس در صنعت نفت و گاز است که یک مزیت به Bakken در زمینه های نفت و اقتصاد داکوتای شمالی در دهه گذشته ساخته شده است که حجم وسیعی از بسیار ارزان گاز در دسترس است.

است که ایجاد رقابت سختی برای زغال سنگ در انرژی کلی بازار.

مشکل با استفاده از آن روایت به وضعیت زغال سنگ نهر ایستگاه است که رودخانه بزرگ انرژی مینه سوتا-بر اساس شرکت است که در حال حاضر صاحب این تسهیلات نمی شود برنامه ریزی برای جایگزین کردن زغال سنگ گیاه با قدرت گاز با وجود داکوتای شمالی فراوان منابع گاز است.

آنها در حال برنامه ریزی برای جایگزینی آن با قدرت باد.

اصلا کلمه من برای آن را. این چیزی است که GRE مردمی گفت: در اطلاعیه که شما می توانید به عنوان خوانده شده اینجا.

این شرکت قصد دارد به “بازنشسته 1,151-مگاوات (MW) زغال سنگ نهر ایستگاه در نیمه دوم سال 2022” و سپس “اضافه کردن از 1100 مگاوات انرژی بادی خرید پایان 2023.”

“ما در حال استفاده از هزینه رقابتی انرژیهای تجدید پذیر و قابل اعتماد دسترسی به بازار انرژی در حالی که پرورش نوآوری به عنوان فن آوری صنعت ما تکامل می یابد” بزرگ رودخانه و انرژی مدیر عامل دیوید Saggau می گوید: در این انتشار است.

توجه داشته باشید که او را گفت: آنها با استفاده از “هزینه-رقابتی” گاز طبیعی است.

او صحبت کردن در مورد انرژی باد.

چه چیزی باعث می شود انرژی باد “قیمت رقابتی” در مقایسه با زغال سنگ و حتی گاز?

مقدار زیادی و تعداد زیادی و تعداد زیادی از مالیات دهندگان یارانه.

با توجه به محاسبات توسط اسحاق Orr در مرکز آمریکا تجربه یک راست متمایل مینه سوتا بر اساس فکر می کنم تانک باد قدرت بزرگ رودخانه انرژی قصد دارد به خرید دریافت خواهد شد در مورد 1 میلیارد دلار در مالیات دهندگان از یارانه در طول دهه آینده.

باد و صنایع مختلف آن flacks و رابط خیلی دوست دارم برای شما به این باور است که از زغال سنگ نهر بود, همه چیز درباره گاز طبیعی است.

که در افسانه های تبه کار است که تخریب خلاق از بازار است. شفقت جزر و مد پیشرفت بشر. به آنها بگویید که در آن زغال سنگ است که جایگزین با گاز چیزی که ارزان تر و بهتر کار می کند.

اما این همه آن است.

یک افسانه است.

اینجا در دنیای واقعی زغال سنگ نهر ایستگاه رو بسته و جوامع است که رشد در اطراف آن فکر اقتصادی و اجتماعی فاجعه به طوری که بزرگ رودخانه انرژی می هاپ در یک دولت نا مشروع قطار برای دهه آینده یا بیشتر.

اما حرص و آز شرکت های بزرگ فعال توسط سخاوتمندانه دولت است که به مراتب کمتر cromulent روایت است.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de