پورت: بورگوم دادن مردم محلی کنترل بیش از بازگشایی مدارس و این که دقیقا درست

چه شما لازم نیست انجام دهید این است که به عنوان مهم به عنوان آنچه شما انجام دهد.

ما می توانید ببینید و درک خود را از این اصل در دست زدن به او از مدرسه دوباره باز کردن مسائل.

دیروز بورگوم در کنار سرپرست کیرستن Baesler اعلام کرد آنچه که آنها در حال تماس با K-12 هوشمند راه اندازی مجدد دستورالعمل.

“طراحی و توسعه در همکاری با آموزش و پرورش و انجمن های قبیله ای رهبران ذینفعان و دولت موقت افسر بهداشت دکتر اندرو Stahl K-12 هوشمند راه اندازی مجدد دستورالعمل تاکید محلی, کنترل و تصمیم گیری توسط انجمن ها و مدیران در مشاوره با بهداشت عمومی محلی واحد و بر اساس راهنمایی از داکوتای شمالی, وزارت بهداشت, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سایر منابع” اخبار آزادی از بورگوم شدهاند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که سنگین جمله یک مثال از یکی از بورگوم نقاط ضعف – هر کسی که به تماشای اخبار همایش ها می داند که مرد او را دوست دارد اصطلاحات و هنوز برای پیدا کردن یک 10 دقیقه ای بیانیه او می تواند 30 دقیقه به بیان — اما افسوس که نه تنها یکی از ما کامل است.

اگر آن را در زمان بورگوم در تمام طول روز به ما بگویید که او را ترک تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس به مقامات محلی که هنوز هم دقیقا این نوع از رهبری داکوتای شمالی نیاز در حال حاضر.

شما می توانید به خواندن دستورالعمل برای خودتان اما تنها بخشی از سیاست که مهم است این است که این جمله از بورگوم را انتشار اخبار: “جوامع محلی می توانید تصمیم بگیرید اگر آموزش و یادگیری انجام می شود باید چهره به چهره از طریق آموزش از راه دور یا ترکیبی از این دو است.”

مدارس باید به آموزش کودکان در این سقوط اما آیا آنها این کار را در کلاس های درس آنلاین و یا ترکیبی از این دو است تا به مقامات محلی.

بسیاری از رهبران سیاسی تمایل به micromanage سیاست های عمومی به ویژه در مواقع اضطراری و به طور معمول آن را یک حرکت محاسبه شده به اجازه سیاستمدار را حداکثر اعتبار برای پاسخ اضطراری.

بورگوم تصمیم در مدرسه نشان می دهد او مرتب کردن بر اساس از رهبر متمرکز بر نتایج اعتباری نیست.

من گمان می کنم بسیاری از مدرسه محلی مقامات خوشحال هستند با بورگوم دست کردن روش. بازگشایی مدارس بسیار شبیه به پوشیدن ماسک تبدیل به یک حزبی سیاسی مسئله است. من نمی حسادت مدرسه هیئت مدیره و مدیران موظف با مرور این آب متلاطم.

پدر و مادر هرگز آسان برای مقابله با, اما پدر و مادر پریدند تا در ماه پارانویا و توطئه اذهان عمومی از رسانه های اجتماعی و کابل خبر ؟

اوه.

هنوز هم نیاز به کنترل محلی بر این موضوع آشکار است. Coronavirus نشده نهفته دولت ما یکنواخت. با توجه به وزارت بهداشت داده بیش از نیمی از داکوتای شمالی 53 شهرستان ها دیده می شود کمتر از 10 مورد از ابتدای شیوع.

خوش شانس مردمی در Adams County هنوز برای دیدن حتی یک تست مثبت است.

داکوتای شمالی باید پیاده سازی یک one-size-fits-all رویکرد به بازگشایی مدارس, به دلیل وجود دارد هیچ دلیلی که چرا مدارس در مکان هایی مانند آدامز کانتی یا Bottineau شهرستان (7 مورد) و یا بومن شهرستان (1 مورد) باید اجرای همان سیاست به عنوان مدارس در Cass County (2,522 موارد).

این مسئله Brugum قرار دادن تعهد رهبری در مدرسه محلی تابلوهای محلی و مقامات بهداشت و این که چگونه باید آن را.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com.

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de