Pompeo تماس نپال FM با تأکید بر لزوم همکاری های دو جانبه

توسط: PTI | واشنگتن | به روز شده: ژوئن 25 سال 2020 8:30:55 am

Nepal: No need for neighbours to worry, no strategic interest in Indo-Pacific وزیر امور خارجه مایک Pompeo (راست) حرکت دست با نپال وزیر خارجه Pradeep Gyawali چپ در وزارت امور خارجه در واشنگتن است. (منبع: AP Photo/سوزان والش/فایل)

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo صحبت تلفنی با نپال همتای Pradeep Gyawali که در طی آن هر دو طرف بر روابط دوجانبه از جمله همکاری مداوم برای پرداختن به چالشهای مشترک از COVID-19 همه گیر شدند.

“وزیر Pompeo و وزیر امور خارجه Gyawali بررسی 7.3 میلیون دلار در COVID-19 کمک کرد که ایالات متحده ارائه شده به تاریخ به نپال می سازد که بر 600 میلیون تومان در سلامت برنامه نویسی کمک کرد که ایالات متحده ارائه شده بیش از دو دهه گذشته و رهبران دو کشور متعهد به ماندن در تماس با ما در مورد مسائل متقابل نگرانی” وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus روز چهارشنبه گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>