اقتصاد سیاسی و دموکراسی در برزیل

برزیل نوپای دموکراسی در خطر است از عدم. ضمن اینکه اقتصاد سیاسی در دولت های فدرال و محلی و منطقه ای در سطوح فرو رفته در رفتار غیر قانونی. در یک دموکراسی مدرن با قوی اقتصاد سیاسی مانند است که در بر داشت در کانادا, سیاست و اقتصاد هستند و اساسا جدا متقابلا به هم وابسته و نه دوگانه و سیاسی اعمال نفوذ در نتایج اقتصادی. علاوه بر این اقتصاد سیاسی است و اساسا میان رشته ای, نقشه کشی, از اقتصاد, علوم سیاسی, قانون, تاریخ و دیگر علوم اجتماعی است. در حالی که در برزیل مستعمره پرتغال برای بیش از سه قرن وجود نداشت دموکراسی در همه, تا همین اواخر. سیاسی و اقتصاد استعماری در طبیعت است. در سال 1985 یک انتخابات طلیعه نظامی در حکومت و در نتیجه شروع به انتظار دموکراسی در این کشور و با آن در حال تولد و پس از استعمار سیاسی و اقتصادی به آرامی شروع به شکل گرفتن است. پیشرفت اما همواره مانع بومی و فساد و فروپاشی قانون و نظم گسترش coronavirus و ضعف یک نوپای دموکراسی است.

در ژانویه 2019, Jair Bolsonaro یک افسر نظامی سابق رئیس جمهور انتخاب شد در وعده مقابله با قانون نظم و مشکلات. او در مبارزات انتخاباتی در یک شروع تازه است که پاکسازی فساد و جرم و غیر قانونی دیگر انجام. به جای فساد و رسوایی را لرزاند ریاست جمهوری خود توسط implicating او به طور مستقیم و غیر مستقیم و رفتار خود را به طور فزاینده ای به عنوان غیر قانونی است. تشدید این وضعیت است جامع تاثیر coronavirus در همه جنبه های زندگی, حکومت و دموکراسی در برزیل. این باعث شده است تا این کشور را اقتصاد سیاسی به شکل گرفتن به شیوه ای است که افشای اقدامات است که در حال تاسیس در حکومت داری خوب اما نه در shenanigans, مانور سیاسی راست گرا ارزش (به عنوان مورد در طول دوران استعمار) و ارتقاء Bolsonaro شخصی و ایدئولوژیک دستور کار است.

در همین حال اقتصاد این کشور در سقوط به دلیل اقتصادی و اجتماعی و سیاسی اثرات coronavirus که او به کار گرفته نشده خوب رد آن را به عنوان چیزی بیش از شایع آنفولانزا و بنابراین شایسته نیست از نگرانی حتی زمانی که مرگ و میر و موارد عفونت باید نصب شده روزانه در سراسر کشور است.

یکی دیگر از نگرانی های است که طی سه ماه Bolsonaro دولت لرزاند بوده است با استعفای بسیار مورد توجه قرار گرفته وزیر دادگستری Sergio مرو که دخیل رئیس جمهور از تخلف در شلیک Maurício Valeixo فدرال رئیس پلیس است که اخراج شد و بدون علت و یا توجیه. همچنین آن overreaching توسط Bolsonaro به عنوان او تصمیم گرفت خود را در خارج از منطقه تعیین شده مسئولیت (برای رئیس پلیس مستقل از ریاست جمهوری). هر دو مرو استعفای Valeixo شلیک شد به خصوص محکم برای Bolsonaro که در حال حاضر در حال بررسی برای impeachable رفتار در Valeixo را اخراج. در اواسط ماه مارس این سال Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت برای حمایت اجتماعی فاصله سیاست به نشانی گسترش coronavirus. هر سه این تحولات اخیر را تضعیف اصول دموکراتیک و برزیل دموکراسی جوان تحت حمله توسط خود رئیس جمهور. به مسائل بدتر سه تن از پسرانش در حال بررسی توسط پلیس فدرال ممکن است تخلف (از جمله فاسد اقدامات مانند پول شویی توسط یک پسر و پخش خبر جعلی حمله به قضات دیوان عالی کشور توسط فرزندان دیگر).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de