پلیس نادیده گرفته جورج فلوید ‘من نمی توانم نفس بکشم’ درخواست گفت: او را به “توقف فریاد’: متن

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: جولای 9, 2020 12:05:15 pm

George Floyd, George Floyd protests, George Floyd deaths, George Floyd police custody, us protests, George Floyd transcript, black lives matter زنجیره ای پرتره از جورج فلوید است که بخشی از بنای یادبود برای او در نزدیکی محل دستگیری فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس (AP/فایل)

سابق ما افسر پلیس متهم در مرگ جورج فلوید به او گفت که برای جلوگیری از فریاد و نجات نفس خود را به عنوان او زانو زد و بر گردن او و فلوید gasped هوا با توجه به تازگی منتشر شده متن با پلیس دوربین فیلم.

مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در 25 مه منجر به ضد نژادپرستی اعتراضات و تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان با تظاهرات خواستار برابری نژادی و پلیس اصلاحات.

“من بگویید بچه ها من آنها را دوست دارم. من مرده ام” فلوید گفت: در طول نزدیک به دو ساعت است که این افسر به زانو در او را به عنوان او رفت و مرده.

فلوید التماس کرد برای کمک به او دوخته بود به زمین با توجه به متن ساخته شده در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک حرکت ثبت شده در مینیاپولیس دادگاه های ایالتی.

“من از طریق, از طریق. من claustrophobic. معده من لطمه می زند. گردن من لطمه می زند. همه چیز لطمه می زند. من نیاز به برخی از آب یا چیزی لطفا. لطفا ؟ من نمی توانم نفس بکشم افسر,” او گفت:. “شما در حال رفتن برای کشتن من مرد” فلوید گفت.

درک چوین افسر که به زانو در Floyd پاسخ داد: “پس از آن متوقف صحبت کردن, متوقف کردن, فریاد, آن طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به صحبت کنید.”

چوین که سفید دستگیر شد, on May 29, چهار روز پس از فلوید مرگ است. او التماس کرد گناه نیست به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

سه نفر دیگر از سابق مینیاپولیس افسران پلیس که در حال سفید, سیاه و آسیایی و آمریکایی متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم در این مورد.

در یک نقطه یکی از آن افسران توماس لین پیشنهاد کرد که چوین رول فلوید در کنار او با توجه به متن.

“او ماندن قرار داده که در آن ما او را” چوین پاسخ داد.

هر چهار نفر از افسران اخراج شده از مینیاپولیس اداره پلیس. هیچ یک از آنها را وارد یک درخواست در طول یک مختصر شنوایی در ژوئن 29.

متن ساخته شده به عنوان بخشی از تلاش های خط وکیل به اتهام که او غارتی فلوید قتل پرتاب توسط یک قاضی با توجه به رسانه های ایالات متحده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de