پنتاگون قرار می دهد پلیس در حالت آماده باش برای رفتن به مینیاپولیس

توسط: AP | دلری بیچ | منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020 12:47:12 pm مردم در حال تماشای یک آتش چهار

توسط NEWSATROPAT در 10 خرداد 1399
توسط: AP | دلری بیچ | منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020 12:47:12 pm
Pentagon puts military police on alert to go to Minneapolis مردم در حال تماشای یک آتش چهار شنبه, مه 29 سال 2020 در مینیاپولیس. تظاهرات ادامه داد: پس از مرگ جورج فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود. (عکس از آسوشیتدپرس)

به عنوان ناآرامی در سراسر ده ها تن از شهرستانها آمریکا روز جمعه پنتاگون در زمان نادر مرحله از سفارش ارتش برای قرار دادن چندین فعال وظیفه ارتش ایالات متحده و واحدهای پلیس در آماده به اعزام به مینیاپولیس که در آن پلیس به قتل جورج فلوید موجب اعتراضات گسترده.

سربازان از فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت درام نیویورک دستور داده شده است به آماده شدن برای استقرار در عرض چهار ساعت اگر به نام, با توجه به سه نفر با دانش مستقیم از سفارشات. سربازان در فورت کارسون در کلرادو و فورت رایلی در کانزاس گفته شده به صورت آماده در عرض 24 ساعت. مردم نمی خواهید نام خود را استفاده می شود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد آماده سازی.

دریافت آماده سفارشات فرستاده شدند شفاهی در روز جمعه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته وزیر دفاع علامت Esper برای گزینه نظامی برای کمک به سرکوب ناآرامی در مینیاپولیس پس از تظاهرات تبار به غارت و آتش سوزی در برخی از نقاط شهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست در یک تماس تلفنی از دفتر بیضی در پنج شنبه شب که شامل Esper مشاور امنیت ملی Robert O' Brien و چندین نفر دیگر. رئیس جمهور خواسته Esper برای استقرار سریع گزینه اگر مینیاپولیس تظاهرات ادامه به مارپیچی خارج از کنترل به گفته یکی از افراد ارشد پنتاگون رسمی بود که در تماس است.

"زمانی که کاخ سفید می پرسد برای گزینه های کسی باز می شود کشو و آنها را می کشد پس به صحبت می کنند." این مقام گفت.

فرد گفت: واحدهای نظامی خواهد بود مستقر در زیر قیام عمل 1807 بود که آخرین بار در سال 1992 در طول شورش در لس آنجلس است که به دنبال رادنی کینگ محاکمه.

"اگر این است که در آن رئیس جمهور به رهبری پاسخ عاقلانه این امر نشان دهنده قابل توجهی تشدید و تعیین که دولت های مختلف و مقامات محلی هستند تا به وظیفه پاسخ گویی به رشد آرامی گفت:" براد خزه واشنگتن-بر اساس وکیل است که متخصص در امنیت ملی است.

اعضای واحدهای پلیس در 30 دقیقه به یاد بیاورید هشدار اولیه روز شنبه به این معنی خواهد بود که آنها را به بازگشت به پایگاه های خود را در درون محدودیت زمانی که در آماده سازی برای اعزام به مینیاپولیس در داخل از چهار ساعت است. واحد در فورت درام میله میله به سر به مینیاپولیس اول با توجه به سه نفر از جمله دو وزارت دفاع کردند. حدود 800 سربازان ایالات متحده خواهد اعزام به شهرستان شود.

تظاهرات فوران در مینیاپولیس این هفته پس از ویدئو ظهور نشان می دهد یک افسر پلیس زانو در Floyd گردن. فلوید بعد از جراحات وارده درگذشت و افسر درک چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در روز جمعه.

تظاهرات خشونت تبدیل شد و در روز پنج شنبه تظاهر کنندگان آتش کشیدند مینیاپولیس سوم پلیس حوزه در نزدیکی که در آن فلوید دستگیر شد. شهردار یعقوب فری دستور منع رفت و آمد در سراسر شهر بود 8 p. m. به وقت محلی آغاز روز جمعه است. در این شهر تظاهرات مسالمت آمیز برداشت بخار به تاریکی سقوط کرد ، با هزاران نفر از مردم نادیده گرفتن مقررات منع رفت و آمد به راه رفتن در خیابان در قسمت جنوبی شهر است. برخی از خودروها تعیین شد در آتش پراکنده در محله کسب و کار نمیتوانیم آغاز شد و در نهایت وجود دارد بزرگتر آتش سوزی.

ناآرامی ها از سراسر کشور با اعتراضات برخی از خشونت فوران در شهرستانها از جمله واشنگتن دی سی, آتلانتا, فینیکس, دنور و لس Angelas.

مینه سوتا فرماندار Tim Walz دستور داد 500 خود را سرباز گارد ملی به مینیاپولیس و سنت Paul و جوامع اطراف است.

اما یک سخنگوی پنتاگون گفت: Walz بپرسید نه برای ارتش به منظور اعزام به خود دولت است.

"بخش شده است در تماس با فرماندار و هیچ درخواست برای 10 عنوان نیروهای پشتیبانی مینه سوتا گارد ملی و یا دولت در اجرای قانون" سخنگوی, گفت, عنوان, 10 قانون ایالات متحده است که بر نیروهای مسلح و اجازه می وظیفه فعال نظامی به کار در ایالات متحده

الهام فرح کاخ سفید مدیر استراتژیک ارتباطات گفت: استقرار فعال وظیفه پلیس نظامی نادرست است.

"False: off the record – عنوان 10 نه مورد بحث گفت:" فرح در پاسخ ایمیل. هیچ آف-رکورد توافق مذاکره با آسوشیتد پرس.

16 پلیس نظامی تیپ فرستاده AP سوالات به وزارت دفاع.

سه مقامات مستقیم با آگاهی از پتانسیل استقرار می گویند سفارشات در طبقه بندی سیستم شناخته شده به عنوان راز پروتکل اینترنت روتر یا SIPR ،

فعال-وظیفه نیروهای به طور معمول ممنوع از اقدام به عنوان یک داخلی آژانس های اجرای قانون. اما قیام عمل ارائه می دهد یک استثنا.

قانون اجازه می دهد که نظامی را به یک پلیس اقتدار در غیر این صورت آن را نمی خواهد اجازه داده می شود برای انجام اعمال دولت و قوانین فدرال گفت: Stephen Vladeck یک دانشگاه تگزاس از یک استاد که دارای تخصص در قانون اساسی و امنیت ملی قانون است.

اساسنامه "است که به عمد مبهم" وقتی که می آید به این موارد است که در آن قیام عمل می تواند مورد استفاده قرار گیرد, او گفت:. دولت فرماندار می تواند درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اقدام و یا تهمت می تواند عمل خود را در قدرت اگر او مصمم است که مقامات محلی در حال ضعف است که آنها نمی تواند به اندازه کافی از اجرای قانون Vladeck گفت.

"این است که بسیار گسترده و اعطای اختیارات برای رئیس جمهور," او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن