Pelosi خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به ‘برای پرسیدن’ در ویروس بحران

توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 17 سال 2020 5:27:06 pm

US House Republicans to sue Pelosi over remove proxy voting in pandemic مجلس نانسی پلوسی است که در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “مردی که حاضر برای پرسیدن”. (AP Photo/اندرو بیلبائو فایل)

مجلس نانسی پلوسی روز پنج شنبه در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “مردی که حاضر به جهت سؤال” به او التماس کرد با کاخ سفید به دنبال ورودی از ملت و رهبران علمی برای معکوس کردن افزایش COVID-19 موارد و مرگ و میر.

دموکراتیک سخنران خواست تهمت به استناد کامل قدرت دفاع از تولید اقدام به افزایش بسیار مورد نیاز تجهیزات برای coronavirus آزمایش و درمان به عنوان یک ملت خسته وقوع جنگ.

“آقای رئیس جمهور آن اعتراف کرده اید رفته و مسیر اشتباه, درخواست برای, جهت, جهت سؤال از دانشمندان”, پلوسی گفت: روز پنج شنبه در کنگره.

تنش در حال افزایش است به عنوان کنگره در نظر بعدی ویروس بسته امداد با ظاهری هیچ پایانی در چشم به این بیماری همه گیر است که در حال حاضر تهدید دراز مدت اقتصادی و اجتماعی آشفتگی که اولین پیش بینی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., انتشار آماده است ایران را به 1 تریلیون دلار بسته به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. که طرح counteroffer به جارو تومان 3 تریلیون پیشنهاد که آمریکا تایید شده در مارس قبل از آخرین سنبله در coronavirus موارد و نقاط داغ.

ماه پس از مک کانل آمار “مکث” در هزینه های جدید به عنوان او آن را قرار می دهد جمهوری خواهان در حال حاضر به صورت یک برنامه به طور بالقوه بیشتر وضعیت وخیم. آنها امیدوار بود همه گیر خواهد سهولت و اقتصاد را بهبود می یابند. به جای coronavirus موارد خونتان کشورهای در حال از سرگیری خاموش شدن ناگهانی پدر و مادر و بدانم که اگر آن را امن برای فرستادن کودکان به مدرسه است.

“برخی وجود دارد که امیدوار این را زودتر از آن”, مک کانل گفت: در طول یک بیمارستان بازدید در کنتاکی که در آن او می خواست مردم را به پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی. “بحث مستقیم در اینجا است که هر کس نیاز به درک: این است که نمی دور” مک کانل گفت.

این خواهد بود پنجم ویروس نجات بیل از بهار است. چنین بی سابقه مداخله فدرال رخ داده است به عنوان کنگره مسابقات به ارائه جامع استراتژی ملی سعی در آوردن همه گیر تحت کنترل است.

نظرسنجی نشان می دهد آمریکایی ها به طور فزاینده ای مضطرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و وقوع. اعضای کنگره امیدوار هستند به سهولت سلامت و بحران اقتصادی قبل از بسیاری از آنها مانند رئیس جمهور در صورت رای دهندگان در ماه نوامبر.

مک کانل است زور زدن برای حفظ و افزایش COVID هزینه های پایین به عنوان خواهان شورش بیش از کسری هزینه های. اما پلوسی را 3 تریلیون دلار coronavirus کمک لایحه پس از اخراج توسط جمهوری خواهان به عنوان یک لیبرال لیست در حال حاضر به نظر می رسد نه به عنوان دور از ذهن است. “مردم در حال مرگ هستند”, پلوسی گفت. “اگر ما نمی سرمایه گذاری پول در حال حاضر از آن خواهد شد بسیار بدتر است.”

هر دو مجلس نمایندگان و سنا باید اولویت های مشابه: کمک به بازگشایی مدارس ارائه مزایای بیکاری بیکاری آمریکایی ها و سطح شیب دار تا, تست, درمان و واکسن. اما آنها متفاوت است به طور گسترده در اندازه و دامنه.

خانه دموکرات ارائه شده UUSD 100 میلیارد دلار برای مدرسه reopenings در آموزش و پرورش تثبیت کننده صندوق که سنا دموکرات ها می گویند می تواند تورم را به 430 میلیارد تومان شامل پول بیشتری برای مراقبت از کالج ها و نیازهای دیگر. جمهوری خواهان مجلس سنا شناور ایده تومان 50 میلیارد تومان به 75 میلیارد دلار در بودجه آموزش و پرورش.

دو طرف تقسیم می شوند بیش چقدر کمک به ارسال بسته های پول در ایالات و شهرستانها که در حال التماس برای پول و به خارج از محل کار آمریکایی ها در یک زمان رکورد بیکاری است.

جمهوری خواهان می خواهند به منظور کاهش دلار 600 هفتگی بیکاری افزایش است که منقضی می شود در پایان ماه به چند صد دلار در ماه است. در عوض جمهوری خواهان می خواهند به ایجاد پنج سال مسئولیت سپر برای محافظت از شرکت ها بیمارستان ها و مدارس از COVID مربوط به پرونده های حقوقی و آنها چشم دوخته اند معافیت مالیاتی برای کارفرمایان که ارتقا محل با اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن دلار 600 بیکاری بهره را افزایش دهد. Pelosi این لایحه ارسال در حدود 1 تریلیون دلار به استانها و شهرستانها به ساحل تا بودجه و جلوگیری از اخراج کارگران شهرداری.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران در حال تقسیم با برخی از هل دادن و حتی قوی تر هزینه کردن در آموزش و پرورش حتی اگر آن riles جمهوری خواهان قصد نگه داشتن سابقه و رکورد کسری پایین. برخی از محافظه کاران می خواهند آموزش و پرورش دلار به مدرسه reopenings و یا حتی ارسال به طور مستقیم به پدر و مادر در قالب یک مدرسه کوپن به عنوان مثال.

برای پایین نگه داشتن هزینه های خالی با توجه به هدایت برخی از در حال حاضر تصویب بودجه از محبوب چک برنامه حفاظت از وام کسب و کار کوچک برای یک نونما وام کسب و کار برنامه.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر نشان می دهد تغییر دلار 350 میلیارد بکر وزارت خزانه داری ویروس بودجه برای کمک به آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر مردم از رنگ در طول همه گیر و فراتر از آن.

یک عدم قطعیت این است که چگونه به بهبود این کشور را عملکرد ضعیف در ویروس تست.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها شکایت دارند که 25 میلیارد تومان در تست بودجه که تصویب شده در مارس باقی می ماند unspent حتی به بخش های خاصی از کشور باید تست کمبود و گسترده تاخیر در نتایج. Pelosi لایحه را فراهم می کند 75 میلیارد تومان بیشتر برای ویروس تست و ردیابی تماس با بخشنامه به دولت فدرال برای راه اندازی یک ملی تست برنامه.

جمهوریخواهان باقی مانده تا حد زیادی سکوت چقدر تست پول می شود ساخته شده در لایحه جدید در دسترس. مک کانل گفت: دولت این است که “به دنبال آزمایش درمان و واکسن مانند کشور دنبال پروژه منهتن در جنگ جهانی دوم است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de