توسط: AP | میشیگان | منتشر شده در تاریخ: 22 مه سال 2020 10:37:38 am

Michigan Ford plant, Michigan floods, Michigan flooding, floods in Michigan, Michigan floods Trump, Michigan floods Donald Trump, World news, Indian Express رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد از طریق یک چهره سپر در مقابل پوستر از ساخت این سپر در حالی که تور Ford Motor Co.’s Rawsonville اجزای گیاه در میشیگان, میشیگان در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. (دانیل میرس/اخبار دیترویت از طریق AP)

همه گیر سیاست سایه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به میشیگان در روز پنج شنبه او به عنوان برجسته نجات بخش تجهیزات پزشکی با رئیس جمهور و مسئولان از میدان نبرد انتخاباتی دولت برخورد بیش فدرال کمک پست الکترونیکی-در آراء و ماسک صورت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید میشیگان خارج از دیترویت به تور Ford Motor Co. کارخانه بوده است repurposed به تولید هواکش های پزشکی دستگاه تنفس فرمانداران التماس برای طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما سفر خود آمد در میان یک در حال اجرا دشمنی با دولت دموکراتیک فرماندار و یک روز پس از رئیس جمهور تهدید به خودداری از بودجه فدرال بیش از دولت را گسترش داد رای-توسط-mail تلاش است. و دوباره رئیس جمهور نیست علنا پوشیدن چهره و پوشش با وجود اخطار از دولت را بالا مامور اجرای قانون است که عدم انجام این کار ممکن است منجر به ممنوعیت بازگشت.

همه از مدیران فورد دادن تهمت تور بودند wearings ماسک رئیس جمهور ایستاده به تنهایی و بدون. در یک نقطه او را به کاخ سفید-مارک ماسک را از جیب خود و به خبرنگاران گفت او پوشیده بود آن را در جای دیگر در این سفر از نمایش عمومی.

“من نمی خواهم به را فشار دهید لذت دیدن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برای یک لحظه او نیز بزرگ برگزار شد تا روشن سپر در مقابل صورت خود را. بیانیه ای از فورد گفت که بیل فورد, شرکت, اجرایی, رئیس, “تشویق رئیس جمهور تهمت به پوشیدن ماسک زمانی که او وارد شد” و گفت: رئیس جمهور عینک آن را در طول “مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از طول سال” قبل از از بین بردن آن است.

ایالات خودرو اتحادیه کارگران اشاره کرد و در بیانیه ای که “در برخی از همراهان خود را”‘ کاهش یافته است ماسک و گفت: “آن مهم و حیاتی است که اعضای ما همچنان به دنبال پروتکل های که شده اند در محل قرار داده برای حفاظت از آنها در خانواده و جامعه خود را.”

این UAW همچنین با اشاره تهمت بیانیه آمده است که او تا به حال فقط تست شده برای این ویروس و گفت: می خواستم آن را به مطمئن شوید که او را درک گسترده تر “نیاز به مقرون به صرفه آزمون های فوری است که می تواند تجویز روزانه برای حفاظت بیشتر اعضای ما — و همه آمریکایی ها.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم “نبود تعجب آور بود اما ناامید کننده است.” صحبت به MSNBC او اضافه شده است که هر کسی با یک پلت فرم “است و یک مسئولیت را به مطمئن شوید که آنها مدل دقیقا آنچه که ما در حال پرسیدن هر کس دیگری انجام دهد.”

میشیگان دادستان کل دانا گفت: Nessel ماسک پوشیدن نیست فقط فورد سیاست _ این هم قانون در یک کشور که در میان کسانی که سخت ترین ضربه توسط ویروس. Nessel گفت که اگر تهمت حاضر به پوشیدن ماسک شنبه “او به خواسته می شود به بازگشت به هر محصور امکانات در داخل کشور ما” و “ما در حال رفتن به مجبور به اقدام” علیه هر شرکت است که اجازه می دهد تا آن را در آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک صورت در گفتن دستیاران او معتقد است که این باعث می شود او را نگاه ضعیف هر چند از آن است که یک عمل است که مقامات بهداشتی فدرال می گویند همه آمریکایی ها باید اتخاذ برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

فورد گفت: هر کس در آن کارخانه ها باید از پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک و سیاست ابلاغ شده است به کاخ سفید است. حداقل دو نفر که کار در کاخ سفید بوده و از لحاظ فیزیکی نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی آزمایش مثبت برای ویروس.

خواه رئیس جمهور و Whitmer باید درگیر شدند و در طول coronavirus شیوع بیش از او انتقاد فدرال پاسخ به این دولت نیاز برای تجهیزات پزشکی مانند هواکش و شخصی دنده محافظ مانند دستکش و ماسک و لباس. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه با انتقاد دموکراتیک فرمانداران نشان می دهد آنها اقدام بیش از حد به آرامی در بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد.

“شما یک مقدار زیادی از متاسفانه در این مورد فرمانداران دموکرات (که) فکر می کنم آن را خوب سیاست به نگه داشتن آن بسته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم آنها مجبور به باز کردن رک و پوست کنده به مردم می خواهید برای دریافت. شما شکستن این کشور اگر شما نمی کنند.”

روز قبل از تهمت و تهدید به خودداری از بودجه فدرال از میشیگان پس از آن وزیر امور خارجه فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی به میلیون ها نفر از رای دهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین توییتی _ اشتباه _ که دولت دموکراتیک رسمی تا به حال از طریق پست رای غیابی به رأی دهندگان میشیگان. او بعد از ارسال اصلاح جیر مشخص است که برنامه های کاربردی به درخواست غیابی بوده و از طریق پست و به نظر می رسید به پشت کردن بودجه خود را تهدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دقت برنده میشیگان در سال 2016. او اصرار دارد پست الکترونیکی-در رای گیری رسیده است برای تقلب اگر چه شواهد اندکی تخلف است.

“ما نمی خواهیم آنها را به انجام پست در برگه های رای به دلیل آن را رفتن به منجر به مجموع انتخابات تقلب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه. اما پس از آن او مجاز برای برخی از موارد استثنا از جمله برای خود.

“در حال حاضر اگر کسی به پست الکترونیکی آن را در خاطر آنها بیمار یا راه را از آنجا که آنها زندگی می کنند در کاخ سفید و آنها را به رای دادن در فلوریدا و نمی شود آنها را در فلوریدا. اما یک دلیل وجود دارد برای آن که خوب است.”

تلاش برای سیگنال به ملت که زندگی به حالت عادی بازگشت رئیس جمهور آغاز شده است سفر دوباره با تمام اولیه خود را سفر به متحده خواهد شد که به شدت مورد بحث در این ماه نوامبر انتخابات. کمپین مشاوران بزرگ شده اند به طور فزاینده ای نگران میشیگان اعتقاد داشتند که رئیس جمهور حملات در Whitmer کار کرده است و که تلفات ویروس گرفته در دیترویت منطقه به خصوص در میان آمریکایی های آفریقایی تبار را به اثبات پرهزینه سیاسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک میزگرد با آمریکایی آفریقایی هواداران در مقابل یک نشانه با شعار برای بازگشایی اقتصاد “انتقال به عظمت” اشاره کرد پایین اقلیت بیکاری اعداد قبل از همه گیر و همچنین با اشاره به دولت او کار در عدالت کیفری اصلاحات.

رئیس جمهور مشاوران متقاعد شده اند که از سه زنگ کمربند متحده که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان از دموکرات ها در سال 2016 میشیگان خواهد بود بسیار دشوار است را به نفع خود دوباره از پنسیلوانیا و به خصوص ویسکانسین.

در روزهای اولیه بحران Whitmer و دیگر فرمانداران و پزشکی کارگران clamored برای هواکش ترس از کمبود ماشین آلات را به اثبات مرگبار به عنوان ویروس ساخته شده و تنفس دشوار برای نمرات از بیماران مبتلا بودند که آورده شده به بیمارستان.

اما ایالات متحده در حال حاضر مازاد از دستگاه تنفس منجر تهمت شروع به توصیف این کشور به عنوان “پادشاه هواکش.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de