همه گیر پاک سال از انرژی پاک کار سود در مینه سوتا گزارش می گوید

که پیدا کردن امروز منتشر شده توسط غیر انتفاعی اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک مینه سوتا می آید پس از سالها کار مداوم

توسط NEWSATROPAT در 5 تیر 1399

که پیدا کردن امروز منتشر شده توسط غیر انتفاعی اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک مینه سوتا می آید پس از سالها کار مداوم رشد در این بخش است که در ادامه می داشت. کارفرمایان در دولت تا به حال پیش بینی شده آن به رشد 7 درصد در سال 2020 با توجه به گروه و یا با حدود 4500 شغل.

آنها زخم برش نیروی کار 18 درصد صنعت گسترده. در حال حاضر این انرژی پاک و دیگران در تماس قانونگذاران به گسترش دولت فدرال و سرمایه گذاری در این صنعت برای حفظ چه شغل باقی می ماند و جبران آنهایی که آن را از دست داد.

"ما به طور کامل به رسمیت شناختن است که ما نه تنها در احساس اثرات اقتصادی از COVID-19, اما ما همچنین می دانیم که انرژی پاک کسب و کار منحصر به فرد واقع برای کمک به دوباره قدرت اقتصاد" گفت: اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک, گروه, مدیر اجرایی, گرگ ماست, در بیانیه ای. "مینه سوتا را ملاحظه انرژی پاک نیروی کار خود را نشان داده است بالقوه برای سریع ایجاد شغل و رشد اقتصادی — دو چیز ما دولتی است و نیاز مبرم."

اجتماعی محدودیت و عدم اطمینان مصرف کننده در آورده با این بیماری همه گیر منجر به از دست دادن شغل در سراسر کشور و ملت است. در مینه سوتا به تنهایی نزدیک به 800,000 مردم در زمینه دولت برای بیمه بیکاری در زمان پس از اواسط ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد ایالت زمان صلح و اضطراری به دلیل بیماری همه گیر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در حالی که رستوران و مهمان نوازی بخش در میان سخت ترین ضربه های زیست محیطی گروه گزارش نشان می دهد که این بیماری همه گیر مؤثر است حتی نسبتا جدید و کمتر قابل رویت صنایع. مینه سوتا انرژی پاک در صنعت برش بیشتر انرژی بهره وری شغل از هر نوع دیگر در حدود 8,500.

مینه سوتا برق ارتباط سخنگوی میشل جلو گفت که آهنگ ها با ظاهری عدم در دسترس مسکونی کار می کنند. چند خانواده در حال حاضر به دعوت برق در ترس از ابتلا COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس, او گفت:.

""صنعت نگاه نمی کند همان است که آن را قبل از همه گیر" او گفت:.

ساخت و ساز شغل است که با توجه به انرژی پاک گروه را تشکیل می دهند نیمی از کسانی که در دسترس در صنعت به نظر نمی رسد به تحت تاثیر قرار شده است. صحبت کردن با تلفن 24 ژوئن کارگر بین المللی اتحادیه آمریکای شمالی منطقه ای سخنگوی کوین Pranis گفت: اعضای این اتحادیه در ایالت مینه سوتا و داکوتای شمالی فصل هنوز به از دست دادن کار.

آنچه باقی مانده است دیده می شود Pranis گفت: آنچه در سال آینده فصل ساخت و ساز در فروشگاه. این بیماری همه گیر در حال حاضر تیره و تار منابع مالی از بخش دولتی و خصوصی به یک نقطه که در آن آنها در حال حاضر آیا به تاخیر خود را برنامه ریزی شده پروژه های سرمایه, او گفت:.

اگر که اتفاق می افتد, "من فکر می کنم آن است که قطعا قابل تصور است که در سال آینده خواهد بود به عنوان بد به عنوان سال 2009" Pranis گفت.

و حتی اگر تعداد قابل توجهی از مزرعه بادی و پانل های خورشیدی array در پروژه های برنامه ریزی شده Pranis گفت: کسانی که تمایل به نیاز کمتری دست به دست در عرشه از سنتی پروژه های.

انرژی پاک طرفداران از جمله LIUNA گفت که دولت فدرال و سرمایه گذاری در بخش خود را ممکن است کمک به حفظ کارفرمایان و کارگران است. اما یک پیشنهاد پشتیبانی شده توسط انرژی پاک, اقتصاد, مینه سوتا, پیشنهاد حفاظت از انرژی و بهینه سازی عمل کرده اما متوقف در مینه سوتا مقننه با وجود حمایت هر دو حزب برای آن است.

این عمل به طور موثر یک به روز رسانی از زمان حفاظت از برنامه بهبود خواهد اجازه شرکت ابزار سرمایه گذاری در فن آوری های انرژی کارآمد تر است در حال حاضر اجازه, در میان چیزهای دیگر. متعدد گروه های زیست محیطی در دولت را به نام آن تایید شود.

قانونگذاران موکول خاص خود را در جلسه هفته گذشته بدون در نظر گرفتن این لایحه ، در حال حاضر soonest آنها در حال برنامه ریزی برای reconvene است در جولای 13, هنگامی که یک رویه جلسه می تواند محل باید Walz دوباره گسترش اضطراری اعلام شده است.

هنوز دولت ایالت Jason Rarick R-بروک پارک عمل نخست اسپانسر در مینه سوتا در مجلس سنا گفت: بعید است این قانون تصویب خواهد شد هر زمان به زودی. او گفت: نمایندگان مجلس به احتمال زیاد خواهد شد تمرکز در عبور از پلیس اصلاحات پیشنهادی پس از مرگ جورج فلوید به عنوان به خوبی به عنوان یک پیوند لایحه که آنها هنوز به توافق ،

اگر عمل گرفته نشده تا دوباره در یک نشست ویژه Rarick گفت: این لایحه به احتمال زیاد دوباره سال آینده معرفی میشود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن