Osman کاوالا و حلزون: سازمان دیده بان و لذت بردن از به اشتراک گذاری

آن است که اغلب که ما می توانیم تمام چیزی که یک بی عدالتی بزرگ طول می کشد در یک کشور دیگر.

همه جا میلیون ها نفر از مردم در حال پیوستن به صدای خود و به کارگیری خلاقیت خود را به مخالفت با خشونت و بی عدالتی و تبعیض در کشورهای خود را دارند.

این #MeToo جنبش انقراض شورش های mobilisations برای آزادی از دلار هنگ کنگ در برابر تهدید به مسلمان کشی در هند و در حال حاضر به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و ماده با هم در حال تغییر جهان است.

نه در راه است که آسان خواهد بود و یا سریع و مقاومت خواهد بود قدرتمند است. اما عصر پوپولیستی ‘iron men’ آغاز شده است برای دیدار با آن مطابقت دارد.

در یک کشور وجود دارد یک بی عدالتی است که نماد این مسابقه بین نفرت polarising منتخب استبداد و حقیقت و عدالت است. این اسامی از عثمان کاوالا در ترکیه است.

کاوالا ترکیه بهترین و شناخته شده حامی فرهنگ است. یک نیکوکار حقوق بشر قهرمان و پل سازنده به جوامع اقلیت او صرف تمام عمر خود را کار برای برابری و احترام برای سرکوب مردم. او می ایستد و برای دموکراسی و تحمل عقاید احتمالا در حال حاضر اکثریت جمعیت.

برای این که او نزدیک به 1000 روز در ترکیه بالاترین امنیت زندان به اتهامات کاذب به دستور رئیس جمهور اردوغان.

در حال حاضر وجود دارد یک راه ساده برای همه ما در اعتراض به سرنوشت او و تقاضای آزادی خود را.

سازمان دیده بان لذت بردن از و به اشتراک گذاری عثمان و حلزون.

این اولین مستند اپرا ده دقیقه, یک همکاری بین المللی ساخته شده که هر کس در انزوا از COVID-19.

من نمی خواهد از بین بردن آن را برای شما با گفتن داستان است. موسیقی تشکیل شده توسط Nigel آزبورن. تولید است که توسط Opera سیرک. خوانندگان در سطح جهانی.

من بوده ام با عثمان از سال 1980s. دو هفته پس از زندانی در اکتبر سال 2017, من نوشت در خشم و انزجار خود را در مورد بی گناهی مطمئن شوید که او آزاد می شود در حال حاضر.

اما یک مشکل وجود دارد در فراخوانی برای Osman آزادی. او یک سازمان که با این نسخهها کار خستگی ناپذیر برای دیگران. این به این معنی او تجسم دموکراتیک جامعه مدنی در ترکیه است. اما او یک خواننده و یا نویسنده یا نقاش. جهان نمی تواند تجربه صدای او را دید و به عنوان مثال.

در حال حاضر همه ما می توانیم. با تماشای عثمان و حلزون.

و هر یک از ما که به تماشای اپرا می شود یک دانه شن و ماسه در جنبش حمایت از آزادی او.

سازمان دیده بان آن است. آن است که موسیقی شادی. پس لطفا آن را به اشتراک و کمک به عثمان کاوالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de