یک سال از هنگ کنگ به معترضان تغییر تاکتیک

توسط: | به روز شده: 16 ژوئن 2020 1:19:46 pm

Hong Kong, China protests, US protests, US China face off, Express Editorial, Indian Express از ژوئن 2019, پلیس را از کار اخراج بیش از 16000 دور از teargas بیش از 7000 گلوله های لاستیکی ساخته شده و حدود 9,000 دستگیری – تقریبا 40 درصد از آن از دانش آموزان است. (AP/فایل)

دیو چونگ 25 استفاده می شود به طور مکرر اعتراض رونده. او را شناسایی خود را به عنوان یک “رادیکال” – معترضی است که معمولا در لباس سیاه می پوشد گاز, ماسک, مجموعه موانع و در مقابل پلیس در خط مقدم.

او دستگیر شد و زمانی که اعتراضات آغاز شده در ماه ژوئن سال گذشته برای درگیر شدن در درگیری با پلیس در خارج از مقر دولت پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز که در همان روز. او بعدا به قید وثیقه آزاد شدند اما دستگیری متوقف نمی او را از شرکت در تظاهرات بی.

تظاهرات خیابانی آغاز شد و در پاسخ به در حال حاضر-وتو لایحه که اجازه می دهد مظنونان به تحویل به چین برای محاکمه. اما حتی پس از این لایحه بود اوراق معترضان بعد دیگر خواسته های مطرح شده از جمله استعفای هنگ کنگ اجرایی کری لام و حق رای همگانی.

جزئیات| توضیح داد: چگونه چین به دنبال کنترل بیشتر در هنگ کنگ

تظاهرات مواجه بودند با پلیس سرکوب و دستگیری های گسترده معترضان به خصوص از “رادیکال.”

اما چونگ معتقد است که با توجه به خیابان ها دیگر یک راه موثر برای ادامه مبارزه خود را.

“وجود دارد هیچ استفاده در مقابله با پلیس در حال حاضر. واضح است که آنها بسیار مجهز تر از ما هستند و که آنها نمی خواهد تحمل عواقب برای چیزهایی که آنها” چونگ گفت: DW.

“ما نیاز به تغییر رویکرد ما. واضح است که دولت اهمیتی نمی دهند در مورد چگونه بسیاری از مردم و یا چگونه اغلب ما اعتراض در خیابان.”

خشن و سرکوب پلیس

از ژوئن 2019, پلیس را از کار اخراج بیش از 16000 دور از teargas بیش از 7000 گلوله های لاستیکی ساخته شده و حدود 9,000 دستگیری – تقریبا 40 درصد از آن از دانش آموزان است.

پلیس متهم به استفاده بیش از حد از زور و انجام بازداشتهای خودسرانه که منجر به یکی از پنج خواسته است که معترضان تبلیغ – تحقیقات مستقل به اداره پلیس را به استفاده از زور است. در عوض دولت به سفارش پلیس ناظر به انجام یک معاینه که قانونگذاران و کارشناسان بین المللی گفت: نبود واقعا مستقل و تا به حال هیچ تحقیقی قدرت. نتیجه گزارش ادعا کرد که پلیس “عمل در داخل دستورالعمل.”

نظر| نبرد برای هنگ کنگ

چونگ که خود رو به یک دادگاه در این ماه در یک اتهام غیر قانونی مجلس گفت که با توجه به خیابان ها خواهد شد در حال حاضر تنها منجر به آسیب های غیر ضروری. اگر محکوم او را با حداکثر پنج سال در زندان است.

با پکن را به طرح تحمیل جدید امنیت ملی قانون که ممنوعیت خیانت, تجزیه طلبی فتنه و براندازی علیه دولت چین بسیاری از ترس است که هر گونه انتقاد یا هنگ کنگ دولت یا حزب کمونیست منجر به پیگرد قانونی.

“ما نیاز به توجه بین المللی. ما نیاز به کمک از کشورهای دیگر گفت:” چونگ. “ما اصلا قدرت کافی برای مبارزه با تنهایی.”

Garnering حمایت بین المللی

آمریکا, انگلستان, کانادا و استرالیا در محکومیت قانون تامین ارائه معترضان یک پیروزی کوچک.

“‘در هنگ کنگ موضوع’ تبدیل شده است بسیار قابل مشاهده در سطح بین المللی گفت:” ناتان قانون یک عضو موسس طرفدار دموکراسی حزب Demosisto.

در پاسخ به پکن تصمیم به اعمال قانون آمریکا لغو هنگ کنگ تجارت ویژه وضعیت به این معنی است که این شهر دیگر نمی خواهد لذت بردن از مطلوب سیاست های مالیاتی و تعرفه صفر واردات و صادرات کالا با ما. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت که هنگ کنگ است که دیگر مستقل به اندازه کافی به شایستگی چنین وضعیت.

“هنگ کنگ در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان ایستاده در خط مقدم در مبارزه با دیکتاتوری چین گفت:” قانون است.

“این چیزی است که ما می خواستیم برای رسیدن به. ما [Demosisto] شده اند بسیار فعال بین المللی در لابی. هنگ کنگ مردم نیاز به صدای خود را. ما باید به آنهایی که گفتن ما داستان خود را, نمی, چین,” قانون گفت: DW.

تا به حال ما درمان هنگ کنگ به عنوان یک نهاد مجزا از بقیه چین از نظر تجارت به عنوان هر یک معامله است که ساخته شده بود قبل از بریتانیا دست کنترل شهر به پکن در سال 1997.

این وضعیت جدید می تواند باعث آسیب بزرگ به هنگ کنگ, اقتصاد, اما فعالان آن را به عنوان یک گام به سمت دستیابی به یک هدف بیشتر; نشان دادن چین وجود دارد که عواقب اقدامات خود را.

“چین هرگز پاسخگو برای چه آن را انجام داده است و از نظر نقض حقوق بشر و یا نقض آن از هنگ کنگ بالا استقلال” قانون گفت.

“بسیاری از کشورها ابراز کرده اند که آنها را تحریم کند اگر پکن پیش می رود با اجرای قانون است. آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است دست گرفتن این فرصت برای ادامه مبارزه با تغییر بین المللی دینامیک” قانون گفت که هنگ کنگ به خودی خود مهم استراتژیک محل هر دو به لحاظ سیاسی و اقتصادی است.

جایگزین برای تظاهرات خیابانی

در حالی که سیاستمداران و فعالان سیاسی مانند قانون در حال لابی گری و مبارزه برای جذب بیشتر بین المللی حمایت دیگران در حال کار بر روی فشار به دولت های محلی.

“به دلیل خشونت پلیس این COVID-19 گردهمایی اجتماعی بان کی مون و امنیت ملی, قانون, بسیاری از مردم می ترسند به صحبت کردن. به همین دلیل ما می خواهیم به ارائه یک کانال امن برای ما اعضا به بیان نظرات خود گفت:” ویک بورس اوراق بهادار تهران یک نماینده از یک ائتلاف جدید از اتحادیه های کارگری.

این ائتلاف که شامل 24 اتحادیه های کارگری در سراسر 20 صنایع مختلف به تازگی به نام برای یک همه پرسی در مورد اینکه آیا به اعتصاب در برابر پیشنهاد امنیت ملی قانون است.

“ما امیدواریم که که حتی زمانی که گردهمایی اجتماعی بان در محل وجود دارد راه های دیگر برای نگه داشتن اعتراض و گفتن دولت است که ما نمی خواهیم این قانون” گفت: بورس اوراق بهادار تهران است که رئیس هنگ کنگ ارتباطات و روابط عمومی اتحادیه تشکیل شد که در ماه دسامبر 2019 در طول تظاهرات.

با توجه به هنگ کنگ وزارت کار 1,578 فتح کرد گرفته شد برنامه های کاربردی برای اتحادیه ثبت نام ارسال شد بیش از سه ماه اول سال 2020 در مقایسه با 142 سراسر همه 2019 و 13 در سال 2018 است. به عنوان پلیس به طور فزاینده ای در رد برنامه های کاربردی برای برگزاری تظاهرات کسانی که اعتراض به هر حال در حال حاضر بیشتر در معرض خطر بازداشت برای “غیر قانونی مجلس است.” در مقیاس بزرگ سازمان اتحادیه اقدامات مانند اعتصاب عمومی در نتیجه ارائه یک جایگزین به سنتی در جنبش اعتراضی.

تسه ائتلاف امیدوار است که همه پرسی خواهد شد جمع آوری بیش از 60 ، 000 رای. اگر بیش از 60 درصد از آرا در حمایت از حرکت آنها پیش خواهد رفت با سه فاز اعتصاب عمومی با اولین فاز پایدار به مدت سه روز به منظور ابتدا هشدار پکن در برابر عواقب ناشی از اجرای این قانون در هنگ کنگ است.

اعتصاب عمومی در ماه اوت سال گذشته در برابر در حال حاضر خارج استرداد لایحه فرستاده شهر را به هرج و مرج منجر به لغو بیش از 200 پرواز و همچنین اختلال در اتوبوس و قطار خدمات. اما پس از آن حملات ایجاد نشده به عنوان مقدار حرکت و در بسیاری از موارد, بورس اوراق بهادار تهران گفت: باید منجر به پیامدهای جدی برای تعداد کمی از مردم که شرکت در آنها. رفراندوم او گفت: اطمینان حاصل شود که مردم به اندازه کافی شرکت به منظور به حداقل رساندن خطر کلی برای شرکت کنندگان است.

“پارادوکس این حملات این است که مردم بیشتر شرکت کنند کمتر از آن خطرناک است زیرا احتمال پیامدهای پایین تر است. آنها فقط نمی تواند آتش همه” گفت: بورس اوراق بهادار تهران.

چونگ در حالی که در انتظار محاکمه و رو به آینده ای مبهم و گفت: او در حمایت از اعتصاب عمومی و شرکت خواهد کرد بدون شک. “ما آمده اند تا کنون و در این نقطه وجود دارد بسیار به ترس. اگر ما صحبت کردن در حال حاضر ما ممکن است هرگز قادر به صحبت کردن دوباره. و همه ما می دانیم که اگر ما تسلیم به سرکوب این بار تنها تر سرکوب خواهد آمد.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>