Oli, Prachanda دان و نپال و حزب حاکم خیره در تقسیم

نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 4:38:57 am منابع گفت: در حالی

توسط NEWSATROPAT در 20 تیر 1399
نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 4:38:57 am
Nepal Communist Party, Nepal prime minister, Nepal PM, KP Sharma Oli, Pushpa Kamal Dahal ‘Prachanda’, world news, Indian Express منابع گفت: در حالی که Prachanda گیر به تقاضای خود را که Oli باید گام نخست وزیر

حاکم نپال و حزب کمونیست خیره شد در یک تقسیم پنج شنبه پس از تلاش برای میانجیگری حل و فصل بین نخست وزیر K P Sharma Oli و اردوگاه رقیب به رهبری نخست وزیر سابق Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' موفق به پیشرفت.

چینی سفیر هو Yanqi شده است که نشست رهبران در هر دو طرف برگزار شد مذاکرات پنج شنبه با Prachanda.

منابع گفت: در حالی که Prachanda گیر به تقاضای خود را که Oli باید گام نخست وزیر به او گفت: Hou که مهم نیست که چگونه این بحران به پایان می رسد, آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار روابط بین نپال و حزب کمونیست و حزب کمونیست چین است.

در چهارشنبه Oli گفت Prachanda که رهبری حزب و یا موقعیت نخست وزیر چیزی است که او نیاز به کسب درآمد از مردم و نه انتظار آن را به عنوان یک "هدیه ای از من". هر دو رؤسا از NCP.

"اگر شما علاقه مند به تنها رئیس حزب چهره حزب کنگره و پیروزی در انتخابات" به نقل از منابع Oli گفتن Prachanda.

یک رهبر ارشد این حزب که در حال کار با یک تیم کوچک برای رسیدن به یک "دوستانه فرمول" برای حفظ حزب دست نخورده گفت که رهبران دو کشور بودند دیگر در خلق و خوی به صحبت کردن با یکدیگر.

"ما ممکن است به تلاش های ما در هر لحظه. ما ممکن است یا دیدن یک شکاف در حزب و یا یک فرآیند از یک گروه اخراج دیگر و بالعکس" رهبر اضافه کرد: "این روند سرعت خواهد شد اگر ایستاده جلسه کمیته معوق سه بار به یک فرصت برای رسمی وحدت تلاش است scuttled فردا نیز هست".

اهمیت به سر آمد و در حزب حاکم پس از Oli گفته است که هند و برخی از رهبران در کاتماندو شد توطئه برای سرنگونی او.

این خشم حزب رقیب که گفت که او باید خود را اثبات اتهام و یا استعفا دهد. آنها گفتند: او فرود حزب و دولت در یک نقطه با اتهامات بی اساس.

در ضمن وجود خشم در نپال بیش از "خارج از نزاکت" شیوه ای که در یک بخش از رسانه ها شده است گزارش Oli و تهران.

در روز پنج شنبه دینش Subedi رئیس سیستم چند اپراتور توزیع کننده بین المللی کانال های تلویزیون گفت: انتقال برخی از کانال های تلویزیون هند است که به حالت تعلیق درآمد. رسمی منظور می رود که جمعه است.

رهبران حزب در سراسر خطوط ناودان اظهارات موهن ساخته شده درباره Oli و سفیر چین در هند کانال تلویزیون برنامه و یک کارتون در مورد Oli به نظر می رسد که در یک پیشرو در روزنامه.

وزیر دارایی Yubaraj Khatiwada است که سخنگوی دولت گفت: دولت با توجه به شروع اقدام قانونی در این موضوع است.

کمال تاپا معاون سابق نخست وزیر و رئیس Rastriya Prajatantra حزب گفت: اگر چه او تفاوت با نخست وزیر در بسیاری از مسائل از جمله رفتار و روابط بین الملل "عمدی/پایدار کمپین mudslinging علیه او توسط برخی از رسانه ها هند نمی تواند قابل قبول باشد. که نمی نپال-هند روابط خوب".

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب