اوباما را افزایش می دهد $7.6 میلیون دلار برای جو بایدن کمپین

توسط: AP | واشنگتن | به روز رسانی: 24 ژوئن 2020 8:18:03 am

فایل عکس: رئیس جمهور آمریکا-انتخاب سناتور باراک اوباما و معاون رئیس جمهور منتخب سناتور جو بایدن موج به هواداران بعد از صحبت های اوباما در شب انتخابات تجمع پس از اعلام برنده سال 2008 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در شیکاگو ایالات متحده در نوامبر 4, 2008. (REUTERS/Jim Bourg/فایل عکس)

رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما به جمع آوری شکستن رکورد تومان 7.6 میلیون نفر از بیش از 1,75,000 فرد اهدا جلوتر از خود را برای اولین بار جمع آوری کمک برای presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

“من اینجا هستم تا بگویم که کمک در راه است اگر ما در انجام کار” اوباما گفت: در طول مجازی جمع آوری کمک. “از آنجا که هیچ کس وجود دارد که من اعتماد بیشتر قادر به التیام این کشور و گرفتن آن در مسیر بازگشت از دوست عزیز من جو بایدن.”

کوچک-دلار جمع آوری کمک در روز سه شنبه ارائه شده, تازه, تست اوباما توانایی انتقال محبوبیت خود را به بایدن معاون سابق رئیس جمهور است که در حال حاضر به دنبال کاخ سفید خود را.

این یک کیکآف از آنچه اوباما در این تیم می گوید: به احتمال زیاد یک برنامه پر مشغله عنوان به سقوط به عنوان او به نظر می رسد برای کمک به انتخاب نه فقط بایدن اما دموکرات ها در حال اجرا برای مجلس نمایندگان و سنا.

اوباما گاهی اوقات تلاش برای بلند کردن دیگر نامزدهای دموکرات در حالی که او در کاخ سفید به ویژه از دست دادن کنترل از خانه در سال 2010 و سنا در سال 2014. اما در دوران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات ها بر این باورند اوباما درخواست تجدید نظر به ویژه در میان سیاه و رای دهندگان می تواند کمک به تقویت انرژی برای بایدن.

“وجود دو گروه از رای دهندگان که بایدن نیاز به حرکت می کند گفت:” دن فایفر سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات.

“شما باید 4 میلیون اوباما 2012 رای دهندگان که نشسته در ’16, اوباما بدیهی است که کش با آنها. و شما باید برای متقاعد کردن برخی از تعداد رای دهندگان که رای دادند برای باراک اوباما در سال 2012 و یا تهمت و یا یک سوم در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 و اوباما به وضوح بسیار بالا انجام با آن نیز هست.”

اوباما تایید بایدن با یک پیام تصویری در مه, اما نگه داشته شود در غیر این صورت مشخصات پایین در سراسر اولیه و تا حد زیادی اجتناب wading را در سیاست های ملی. در هفته های اخیر او را reemerged علنا به صحبت کردن در پلیس و ناآرامی های مدنی است که به دنبال خبری از جورج فلوید در مینیاپولیس.

برخی از دموکرات ها می گویند که در پی فلوید کشتن اوباما را به عنوان یک مدافع برای بایدن و یک رهبر برای حزب مورد نیاز است.

“بایدن ندارد, قوی ترین رکورد در عدالت کیفری اصلاحات پس از اوباما وجود دارد مفید در تقویت این مسئله گفت:” بن Tulchin که نظرسنجی برای مترقی ورمونت سناتور برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری است.

“با توجه به آنچه در جریان است با عدالت کیفری اصلاحات و سیاه زندگی توجه به داشتن اولین رئیس جمهور آمریکا وجود دارد علنا حمایت بایدن بسیار مفید است.”

اما اوباما چرا تولید نسل است و بدون ریسک برای بایدن. برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را ارائه می دهد فرصت را به ضمیمه برخی از مورد علاقه خود را در حملات سیاسی اتهامات عنوان شده است که دولت اوباما سیاست تضعیف طبقه متوسط آمریکا و منافع آمریکا در خارج از کشور.

آنها بر این باورند که تمرکز بر اوباما کمک خواهد کرد تقویت پایه مغلوب ساختن پیشی جستن و یادآوری waffling تهمت رای دهندگان کسانی که با توجه به رای گیری برای بایدن و یا ماندن در منزل از نارضایتی خود را با قبل از دولت.

و آنها را به یک فرصت بالقوه برای رانندگی گوه بین بایدن و پایگاه خود را با متداول شدن مسائل از دولت اوباما “مانند نرخ بالای تبعید” که riled ترقی خواهان در مقدماتی حزب دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معاون مدیر ارتباطات علی پردو گفت که هم اوباما و بایدن قرار دادن بچه ها در قفس’ و موفق به متوقف کردن چین از پاره کردن آمریکایی ها در حالی که نظارت بر بدترین بهبود اقتصادی پس از رکود بزرگ و راکد رشد دستمزد برای کارگران آمریکایی.”

تهمت خودش را قرار دادند بی اساس تئوری های توطئه در مورد اوباما امیدوار به لکه دار کردن بایدن توسط انجمن. هنوز هم دموکرات ها می گویند اوباما مشتاق است به مغلوب ساختن پیشی جستن به دفاع از میراث او در یک مناظره که بیش از سیاست های بهتر بهره مند آمریکایی است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات فقط ویران کردن کشور و اوباما میراث” Tulchin گفت. “ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن مهم است که خود را میراث و مهم برای کشور است.” بایدن را در آغوش اوباما در طول دموکراتیک اولیه ایجاد برخی از سردرد معاون رئیس جمهور سابق در حزب خود او نیز هست.

بایدن بود که مورد انتقاد برخی از مخالفان به عنوان بیش از حد متمرکز بر بازگشت به وضعیت موجود از اوباما سال در زمانی که مترقی پایه حزب بود تقاضاهای مصرانه به صورت قابل توجهی تغییر ساختاری.

اما در پایان اولیه مسابقه حداقل پنج نامزد (از جمله ساندرز)پخش تبلیغات این برنامه شامل ستایش از رئیس جمهور سابق و یا عکس از نامزد در کنار او.

و هر دو بایدن و ساندرز ساخته شده اند و پیشنهادهای سوی ترقی خواهان با بایدن استقبال برخی از ساندرز’ و سیاست های اوباما در ستایش او نام خود را در حمایت تصویری برای بایدن.

اما استفانی کاتر که به عنوان اوباما 2012 مدیر کمپین گفت که اگر اوباما چرا تولید نسل به مبارزات انتخاباتی را افزایش می دهد هر بیشتر بحث در مورد سیاست های دولت او را آماده برای پاسخ.

“هیچ کس وجود دارد بهتر است برای پاسخ به این سوالات از اوباما,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>