در حال حاضر به فدا کردن سلامت عمومی در محراب از “اقتصاد”

تقریبا همه در حال حاضر چهره دردناک انتخاب در مورد چگونه به تجارت شخصی خود را مالی و خطرات بهداشتی – یا بدتر موقعیت های مخاطره آمیز که بیش از آنها هیچ معنی دار انتخاب کنید. آن را امن برای رفتن به مغازه های محلی خواهد شد و آنها هنوز هم وجود دارد در سه ماه اگر من نمی? آن را امن برای فرستادن فرزندان به مدرسه و چه هستم من قرار است به نگه داشتن کار اگر من نمی? من باید بازگشایی کسب و کار من و خطر سلامت من و یا نگه داشتن آن بسته شده و خطر ورشکستگی است ؟

عدم حضور موثر پیگیری و ردیابی سیستم به این معنی است که ما اطلاعات کمی که با آن به این انتخاب و این که تقریبا تمام فعالیت های حمل برخی از سطح از خطر است. اما پس از این انتخاب در حال حاضر از لحاظ فنی برای ما در دسترس ما خواهد شد به طور فزاینده ای خواسته می شود به مسئولیت عواقب.

ردیف مورد بازگشایی مدارس یک مورد در نقطه است. دولت اصرار داشت این بود که در مورد نابرابری آموزشی در حالی که مخالفان خود گفت: این واقعا در مورد پدر و مادر به کار می کنند. اما زمینه داستان یکی از خطرات و مسئولیت تحت فشار قرار دادند که بر روی فردی پدر و مادر است. آن را به سرعت آشکار شد که تا نیمی از پدر و مادر نیست رفتن به فرستادن فرزندان خود به مدرسه به هر حال – و کم درآمد پدر و مادر به احتمال زیاد به نگه داشتن آنها را در صفحه اصلی که در واقع می تواند باعث تشدید نابرابری. از آنجا که در حال حاضر به انتخاب خود کارفرمایان حتی کمتر به احتمال زیاد به ارائه انعطاف پذیری – ترک بسیاری از خانواده ها مواجه شدید مالی و عاطفی و فشار آنها به عنوان تلاش برای حقه بازی کار و مراقبت از کودکان.

دولت در حال حاضر با تاخیر کامل بازگشایی مدارس ابتدایی در یک پیروزی برای پدر و مادر و معلمان که تحت فشار قرار دادند در برابر این تلاش برای جا زدن خطرات بر روی آنها. اما آن است که هنوز هم حمایت از والدین برای مقابله با این نتیجه فشارهای. در ضمن مهد کودک هنوز بازگشایی تخلیه خطرات بزرگ و هزینه بر روی بخش با کمی اعتراض عمومی. پدر و مادر صورت هیجانی در مورد اینکه آیا برای فرستادن فرزندان خود به عقب و یا سعی کنید برای حفظ به طور فزاینده ای غیر ممکن است دستکاری عمل می کنند. مهد کودک در صورت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا و هنگامی که به بازگشایی و اینکه آیا دریافت هزینه به پدر و مادر را انتخاب کنید که به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه. بسیاری از ترس آنها نمی خواهد برای زنده ماندن به عنوان برخی از والدین جلو و فرزندان خود را در دسترس نباشد (بیشتر کودکان فقط از نظر مالی قابل دوام در ظرفیت کامل). کارکنان مهد کودک – بسیاری از آنها مهاجران بدون مراجعه به بودجه عمومی – چاره ای جز بازگشت به کار در یک محیط که در آن خطر ابتلا به عفونت است که تقریبا غیر ممکن است برای مدیریت.

این است که یک عالم صغیر از آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در سراسر اقتصاد است. در این فاز جدید بحران در مرحله اول خطر نمی افتد در همه به طور مساوی. این دلیل دیگری است که ما باید مقاومت در برابر روایت از ‘صرفه جویی در اقتصاد”. فقط به عنوان با دولت بحران مداخلات ما باید بپرسید: صرفه جویی در چه و برای چه کسی ؟ گرفتن تولید ناخالص داخلی تیک تاک به بالا ممکن است به نفع کسانی که در حال حاضر برنده ما ناعادلانه اقتصادی سیستم. آن را نمی خواهد به نفع کم درآمد و کارگران نامتناسب زنان و بام مردم که مجبور به قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر, دلیل, دولت, دیگر, حمایت از آنها را به ماندن در خانه. نیایش از “اقتصاد” به عنوان یک متحد نهاد تحت الشعاع این عدم تعادل ثروت و قدرت است.

البته این چیز جدیدی برای دولت به فشار ‘انتخاب’ بر روی افراد در حالی که نادیده گرفتن قدرت تعادل که محدود کسانی که انتخاب. دهه سیاست های نئولیبرالی را shunted خطرات بر روی افراد برای همه چیز از سن و بیماری به بیکاری – دقیقا خطرات که دولت رفاه تاسیس شد برای کمک به ما به اشتراک بگذارید. این بیماری همه گیر در معرض این را به عنوان یک فاجعه نه تنها برای کسانی که به طور مستقیم در معرض بلکه برای کل جامعه است. اگر مخاطره آمیز کارگران نمی توانیم برای منزوی کردن, همه ما رنج می برند چرا که سلامت ما وابسته است. اگر میلیون ها نفر از کارگران در حال پرتاب از شغل خود همه ما رنج می برند چرا که اقتصاد ما وابسته بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>