اهالی داکوتای شمالی جمع آوری سوسک به خلاص شدن از شر خار در دو طرف خود را. به معنای واقعی کلمه.

سوسک-جمع آوری رویداد درو حدود 50 اهالی داکوتای شمالی بسیاری از آنها تا به حال یک هدف: گرد کردن به عنوان بسیاری از سوسک کک به عنوان امکان پذیر است.

این سوسک خوراک در برگ فرفیون یک مهاجم گونه های گیاهی است که طول می کشد تا فضا و نور خورشید و مواد مغذی و آب از دیگر پوشش گیاهی است. این گیاه در همه جا در داکوتای شمالی و می تواند باعث سردرد و زیان های پولی به محلی دامداران و کشاورزان است.

برگ فرفیون به سرعت در حال بازتولید است بسیار سازگار و در مجموع هزینه های آمریکا میلیون ها دلار در محصول از دست دادن در هر سال.

داکوتای شمالی دارای این سوسک-جمع آوری حوادث هر سال و جذب صدها نفر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این است که واقعا پدربزرگ از اشکال روز” گفت: Merlin Leithold Grant County را علف های هرز مسئول اضافه کرد بسیاری از شرکت کنندگان بر این باورند که سوسک شده اند بسیار مهم برای نگه داشتن خود را در زمین پوشش گیاهی است.

هر دو برگ فرفیون و کک سوسک نیست, بومی, North Dakota. Leithold گفت که بیش از 20 سال پیش او معرفی سوسک کک به منطقه که در آن رویداد روز پنجشنبه برگزار شد.

در آن زمان, او گفت:, برگ فرفیون همه جا بود. برگ فرفیون است که هنوز هم وجود دارد اما آن را بسیار بیشتر کنترل می شود.

جولای است, زمان مناسب برای گرفتن کک سوسک گفت: مارگارت Rayda متخصص با وزارت کشاورزی ایالات متحده را حیوان و گیاه سلامت خدمات بازرسی. زن سوسک هستند فقط در مورد تخم معنای سوسک که در حال آورده و از خواص مختلف خواهد تخم وجود دارد.

لارو انجام بیشترین آسیب به برگ فرفیون, با توجه به وزارت کشاورزی دلیل آنها تغذیه در ریشه گیاه.

The captured flea beetles were collected in plastic jars, as pictured. Residents were able to divide up the beetles and take them home to introduce onto their properties. Michelle Griffith/The Forum.

اسیر کک سوسک جمع آوری شد در کوزه های پلاستیکی به عنوان تصویر. ساکنان قادر به تقسیم کردن سوسک و آنها را به خانه را به شما معرفی بر روی خواص آنها. میشل گریفیث/فروم.

کارول کارلسون و ویرجینیا Hambrick همسایه هستند در مندن که سوار بر hourlong درایو به سوسک مجموعه رویداد.

کارلسون گفت: او حدود 40-حیاط کشش در امتداد یکی از نرده ها که تمام برگ فرفیون. او گفت این بود که او و Hambrick اولین بار در رویداد بود.

شرکت کنندگان scavenged برای سوسک با شبکه های بزرگ ساخته شده از بوم. در یک کل فراگیر حرکت با شبکه بسیاری از دستگیر صدها سوسک کوچک را به مجموعه سایت که در آن مقامات خالی این شبکه را به یک قیف است.

قیف حذف همه حشرات دیگر مانند عنکبوت و کرم. هر ساکن در زمان خانه حدود 3000 سوسک به صورت رایگان Leithold گفت.

او دریافت کرده است بسیاری از تشکر yous از مالکان و کشاورزان و دامداران که گفت: سوسک حفظ گونه های مهاجم از زمین های خود را.

“این واقعا یک رویداد بزرگ است که به ارمغان می آورد مردم با هم” Leithold گفت.

خوانندگان می توانند در رسیدن به فروم خبرنگار میشل گریفیث یک گزارش برای امریکا سپاه, عضو, در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>