داکوتای شمالی گزارش چند مورد جدید از COVID-19 در پایین تست بعد

هشت نفر از موارد جدید آمد از Stutsman شهرستان که شامل جیمز تاون. شهرستان در حال حاضر دارای 30 آلوده ساکنان سوم بیشتر از هر شهرستان در دولت است. هیچ ساکنان این شهرستان را در برابر این بیماری است.

نتایج آزمون روز دوشنبه اعلام کرد علامت اولین بار از اوایل روز از وقوع است که Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو تولید نمی ترین موارد جدید در دولت است.

فقط شش مورد جدید جمعه آمد از Cass County است. شهرستان در حال حاضر تا به حال 1,917 موارد شناخته شده اما بخش گزارش نزدیک به چهار پنج نفر از ساکنان آلوده در این شهرستان بهبود یافته اند. حدود 65 درصد از در حال حاضر آلوده اهالی داکوتای شمالی اقامت در Cass County است.

پنج نفر دیگر موارد جدید جمعه آمد از Burleigh, Grand Forks و چاه شهرستانهای استان است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این گروه می گوید: 72 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از, بیماری, همه اما 12 از آنها ساکنان Cass County است. پنجاه و سه نفر از مرگ و میر آمده اند در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت.

متخصصان پزشکی ذکر شده COVID-19 به علت رسمی مرگ برای 56 از دولت قربانیان. هشت مشخص شد فوت کرده اند در درجه اول به دلیل بیماری دیگری در حالی که شما با COVID-19 و هشت پرونده مرگ در حال انتظار. این گروه همچنین اشاره می کند که سه نفر شامل نمی شود در مقام تعداد مرگ شد  اند و از COVID-19 اما تست مثبت در حالی که آنها زنده بودند.

داکوتای شمالی است که در میان صفوف آمریکا در این کشور در تست سرانه اعلام کرد فقط در مورد 1,415 نتایج آزمون شنبه, اما, آخر هفته اغلب تولید پایین تر تست اعداد. دولت آمار بورگوم هدف از پردازش حداقل 4000 آزمون در هر روز تنها یک بار در هفته گذشته اما مقامات می گویند کمبود تقاضا برای تست در حال حاضر تحت معیارهای مقصر است.

فرماندار حفظ کرده است از زمان شروع این بیماری همه گیر است که تست می تواند کلیدی برای بازگشت به حس ظاهر ،

در مجموع 2,861 داکوتای شمالی ساکنان آزمایش مثبت اما 2,307 بهبود یافته اند. وجود 32 ساکنان بستری با بیماری پایین دو از یکشنبه.

در مجموع 104,888 آزمایشات انجام شده اما برخی از ساکنان تست شده اند بیش از یک بار. بورگوم گفت: دولت در حال انجام منظم تست از کسانی که زندگی و کار در خانه های سالمندان.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de