داکوتای شمالی گزارش 4 مورد مرگ, 52 جدید فعال COVID-19 موارد

فعال موارد در داکوتای شمالی در حال حاضر افزایش یافته است و یا حفظ و هر روز برای بیش از دو هفته است.

وجود دارد در حال حاضر 401 ساکنان کشور شناخته شده مبتلا به این بیماری است. داکوتای شمالی را همه گیر-بالا بودن تعداد موارد فعال آمد, مارس 21 670 ساکنان آلوده شدند.

این اداره می گوید سه نفر از Cass County با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت از این بیماری است. یک زن در 80s در از Stutsman شهرستان نیز درگذشت. این چهار مرگ و میر گزارش شده در یک روز می آیند و پس از بررسی به پرونده مرگ متوجه آنها نمی شد قبلا گزارش شده به دولت است.

حدود 2.6 درصد از 1,989 نتایج آزمون اعلام کرد: به منظور برگشت مثبت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شانزده از موارد جدید آمد از Burleigh شهرستان که شامل بیسمارک. این شهرستان دارای دوم شناخته شده ترین فعال موارد در دولت در 120 و در حال رشد بوده است به عنوان یک کانون بیماری در طول چند هفته گذشته است.

هشت نفر از موارد جدید آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. از 2,351 ساکنان که تا به حال یک بار این بیماری در شهرستان 189 در حال حاضر آلوده.

دیگر 28 موارد جدید جمعه آمد از بارنز بنسون, Cavalier, Sargent, Sioux, Stark, Towner, والش, بخش و ویلیامز شهرستانهای استان است.

متخصصان پزشکی ذکر شده COVID-19 به عنوان رسمی علت مرگ 72 از دولت قربانیان. یازده مشخص شد فوت کرده اند در درجه اول به دلیل بیماری دیگری در حالی که شما با COVID-19 و یک مرگ رکورد هنوز در انتظار.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: دولت از ظرفیت انجام 5,000 آزمون در روز, و او به خواست ساکنان به دنبال تست اینکه آیا آنها باید علائم یا نه. دولت قرار است در تست توده حوادث در دولت بزرگترین مناطق مترو برای حدود یک ماه است.

در مجموع 3,898 داکوتای شمالی ساکنان آزمایش مثبت اما 3,413 بهبود یافته اند. وجود 24 ساکنان بستری با بیماری است.

دولت اعلام کرده است که نتایج حاصل از 204,526 اما برخی از ساکنان تست شده اند بیش از یک بار.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>