داکوتای شمالی سوابق یکی جدید مرگ فعال COVID-19 مورد افزایش ششم راست بعد

مرحوم یک زن در 80s در از Cass County با از قبل موجود شرایط بهداشتی.

از زمان شروع این بیماری همه گیر دولت گزارش 3,495 مثبت موارد 3,139 بهبود و 79 مرگ و میر.

شصت و هشت مرگ و میر ویژگی COVID-19 به عنوان علت اصلی در حالی که 11 نفر دیگر در حال بررسی پرونده مرگ یا لیست COVID-19 به عنوان علت دوم مرگ است. علاوه بر این دولت گزارش کرده است نه افرادی که فوت کرده اند و فرض مثبت اما هرگز آزمایش مثبت برای ویروس.

Cass County, دولت پرجمعیت ترین منطقه, ثبت 15 مورد جدید. Burleigh شهرستان اضافه شده و هفت مورد جدید در حالی که چنگال بزرگ شهرستان گزارش پنج مورد جدید. ویلیامز شهرستان ارسال شده در سه موارد Stark County اضافه شده و گرانت مک اینتاش, Mountrail, Traill و والش شهرستانهای هر اضافه شده یک مورد جدید.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شناخته شده فعال موارد داکوتای شمالی افزایش یافته است بیش از گذشته شش روز متوالی به عنوان دولت به طور قابل توجهی افزایش یافته و تست. فعال موارد بالغ بر 217 در دوشنبه 22 ژوئن یک سطح دیده نمی شود از اواسط ماه آوریل است. از دوشنبه دولت انجام شده به طور متوسط بیش از 3500 تست انعقاد بالاترین-تست هفته به تاریخ.

فعلا فعال موارد مجموع 277 هنوز هم بیش از نیمی از 669 فعال موارد در 21 مه که به گفته کارشناسان این ویروس اولین موج اوج در داکوتای شمالی.

فعال مورد حساب برای 0.03% از داکوتای شمالی جمعیت این معنی در هر 2,744 اهالی داکوتای شمالی در حال حاضر مثبت برای COVID-19. در Cass County, فعال از موارد نشان دهنده 0.05% از جمعیت و یا یکی در 1,891 ساکنان.

تقریبا یک سوم از موارد فعال از سرچشمه Cass County, در حالی که یک پنجم از موارد فعال هستند از بیسمارک را Burleigh شهرستان است.

هر دو مورد و مرگ و میر در خانه های پرستاری کند. بتنی در دانشگاه ماهر-مرکز مراقبت در فارگو گزارش چهار فعال موارد در میان کارکنان. ویلا ماریا در فارگو شمارش یک فعال resident مورد و دو فعال کارکنان موارد است. COVID-19 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات برگزار شد در 56.

دولت در حال حاضر به مطلوب توزیع آزمون در سراسر کشور برای دیدار با تقاضا است. گروه میزبانی تست حوادث در فارگو بیسمارک و مینت هفته گذشته چند رویداد روز پنجشنبه در فارگو به پایان رسید که تمام آزمایشات مورد استفاده قرار گرفت.

دولت آزمایشگاه می روند 5,000 آزمون در روز, با توجه به رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم. در حالی که دولت هنوز برای رسیدن به علامت تقاضا برای آزمایش همچنان به افزایش است. دولت باز تست برای عموم کمتر از دو هفته پیش.

در سراسر ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 2,459,572 موارد COVID-19 و 124,976 مرگ و میر.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>