داکوتای شمالی در خارج از منزل/ داگ Leier: حوادث اتفاق می افتد بنابراین boaters و ماهیگیران تفننی باید به فکر ایمنی برای اولین بار در آب

این یادآوری ایمنی نیست فقط برای boaters دیگر و یا ماهیگیران تفننی; آنها برای همه ما است.

یکی از مبارزات در موعظه در مورد ایمنی است که کاملا صادقانه هیچ کس سر درب تفکر قایقرانی و یا آب تراژدی ممکن است رخ دهد.

در حالی که اکثر مردم هرگز تحت تاثیر قایقرانی بدبختی ما باید به یاد داشته باشید که حوادث رخ می دهد و ما باید تمام اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از نیاز به 911 تماس بگیرید و یا با عجله به اتاق اورژانس.

نظر من نیازی به نگه داشتن مردم از لذت بردن از خارج از منزل است زیرا آنها shouldering افکار “این می تواند اتفاق می افتد به شما.” بلکه من می خواهم آنها را آگاه و آماده بازی امن به دلیل, خوب, حوادث اتفاق می افتد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بنابراین در اینجا برخی از اساسی الزامات قانونی به یاد داشته باشید در حالی که قایقرانی در داکوتای شمالی:

  • یک قایق باید به اندازه کافی زندگی کت در هیئت مدیره برای همه مسافران است.

  • داکوتای شمالی قانون نیاز به تمام کودکان سنین 10 و جوان به پوشیدن شخصی شناوری دستگاه در حالی که در قایق کمتر از 27 متر طول.

  • این قانون همچنین نیاز به تمام شناور شخصی کاربران به پوشیدن یک ژاکت زندگی به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی یدک اسکی, لوله, تخته و یا دیگر دستگاه های مشابه.

زمانی که من در خواست یک توصیه شخصی شناوری دستگاه من شما را به سرعت نشان می دهد که بهترین زندگی, ژاکت یکی از شما می پوشند و نه فقط ترک بر روی عرشه قایق. عدم پوشیدن PFD است که مردم دلیل اصلی از دست دادن زندگی خود را در آب تفریح حوادث است.

خوشبختانه پیشرفت در طراحی کمک کرده اند ایجاد جلیقه نجات مناسب است که خاص آب فعالیت و ارائه حداکثر راحتی.

آب بازان و غده باید از پوشیدن یک ژاکت زندگی با چهار, نایلون, تسمه به جای یکی با یک زیپ به دلیل تسمه قوی تر هستند پس از برخورد با آب است. ماهیگیران تفننی و هر کسی پارو قایق یا paddleboards باید برای انتخاب کردن یک PFD است که به اندازه کافی راحت برای پوشیدن برای کل تفرج.

همچنین, مطمئن شوید که به پوشیدن جلیقه نجات هستند که اندازه مناسب و در وضعیت خوب. همچنین مهم است که کودکان می پوشند PFD در حالی که شنا کردن. شناگران باید بدانید که آب را از عمق به عنوان آسیب های جدی می تواند رخ دهد از غواصی است. زیادی اشیاء پنهان در زیر سطح آب می تواند منجر به صدمه قابل توجه.

جولای اوج زمان از سال برای آب تفریح و سرگرمی در اینجا در شمال دشت. من همچنین می خواهم به توصیه بزرگترها پدر و مادر و سرپرستان از این امکان تازه کار شناور اپراتورهای مهار آزاد به پرش بر روی یک جت اسکی و یا موتور و دور از ساحل در یک قایق بدون آموزش مناسب.

در حالی که ارائه سرگرم کننده فعالیت آب مانند سوار در اطراف یک شناور شخصی است که یک راه آسان برای نگه داشتن بچه ها اشغال شده و به خطر انداختن ایمنی برای راحتی و سرگرم کننده نیست و بهتر است.

داکوتای شمالی قانون نیاز به جوانان سنین 12 تا 15 که می خواهید به راه اندازی یک قایق و یا شناور شخصی خود را با حداقل 10 اسب بخار موتور برای اولین بار به تصویب دولت قایقرانی اصول ،

این دوره را پوشش می دهد الزامات قانونی جهت یابی, قوانین گرفتن در جریان حوادث و موضوعات خاص مانند آب و هوا, قوانین از جاده ها, قوانین و کمک های اولیه.

همه boaters قطعا تشویق می شوند به این دوره نه تنها کودکان و نوجوانان.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس, بازی و ماهی در [email protected] یا (701) 328-6300. مقررات برای کمک به اطمینان از امن قایقرانی در این تابستان نیز یافت می شود در داکوتای شمالی قایق و آب راهنمای ایمنی.

Leier است توسعه زیست شناس برای North Dakota Game and Fish بخش. او را در رسیدن به [email protected]

Doug Leier

داگ Leier


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de