داکوتای شمالی بالاتر اد هیئت مدیره ‘به شدت تشویق می کند” دانشگاه نیاز به پوشش صورت

تصویب این قطعنامه به اتفاق آرا توسط هیئت مدیره در طول یک جلسه ویژه در روز پنج شنبه, جولای 23. هیئت مدیره استفاده می شود جلسه روز پنجشنبه به در درجه اول تمرکز بر پاسخ سیستم به COVID-19 بیماری همه گیر. کلاس های سراسر سیستم را در مجموعه ای برای شروع در اوت. 24.

اعضای هیئت مدیره گفت: علم پشت این اثر از ماسک در حال تبدیل شدن به قوی تر.

“من شخصا فکر می کنم این مهم است به خصوص … با توجه به تراکم جمعیت است که رخ می دهد (در دانشگاه) زمانی که کلاس های در حال سر” رئیس هیئت مدیره نیک هکر گفت.

دولت بزرگترین دانشگاه UND و ایالتی داکوتای شمالی در حال حاضر اجرا شده اند در صورت پوشش مورد نیاز دانشگاه. مدارسی هستند که نیاز به ماسک پوشیده می شود هنگامی که دانش آموزان و کارکنان و اعضای هیات علمی در داخل خانه و یا در مکان های که در آن شش پا فیزیکی فاصله امکان پذیر نیست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این هیئت همچنین در مورد سیستم های برنامه ریزی برای آزمون پردیس اعضای جامعه در سراسر 11 نهاد. وجود 34 برنامه ریزی شده تست حوادث در هفته منتهی به اوت. 24. این تست نهایی برنامه تایید شده است اما جزئیات نهایی باید به تصویب پایان هفته با توجه به جاشوا Wynne دین از UND مدرسه پزشکی و بهداشت دولت استراتژیست است که همچنین به عنوان سیستم هوشمند راه اندازی مجدد” نیروی کار.

وین گفت: هدف این است که آزمون دانش آموزان قبل از آنها وارد در پردیس بنابراین احتمال گسترش پایین تر است.

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت است “دنده” برای تماس با ردیابی تلاش آن را به عنوان آماده برای تست حوادث گفت: وین با اشاره به بخش استخدام “ده ها” بیشتر تماس با ردیاب در آماده سازی است.

آزمایش های بعدی تلاش می شود که بحث Wynne گفت.

Retha Mattern کارکنان نمایندگی از دولت بیسمارک, کالج, پرسش در مورد فرایند اطلاع رسانی برای پردیس جوامع و اینکه آیا پردیس کارکنان خواهد شد آگاه از موارد مثبت.

هر دانشگاه خود سیاست ها و روش های در مورد چگونه آن را به اطلاع جامعه خود از موارد مثبت گفت Wynne, تشویق دانشگاه ها باز شود در مورد فرآیند به عنوان آنها می توانند.

این هیئت همچنین گذشت یک حرکت اجازه می دهد تا سیستم رهبری به کار با دولت فدرال و نمایندگان در حمایت های حقوقی برای سیستم و موسسات. با برخی حمایت های حقوقی در محل نهاد را به طور موثر محافظت از اقدام قانونی در اطراف همه گیر.

دیگر کسب و کار

هکر در زمان یک لحظه در شروع جلسه به صحبت در مورد مرگ به تازگی بازنشسته UND کشيش تام DiLorenzo. DiLorenzo ضرب گلوله کشته شد در یک اقدام به سرقت در چارلستون, S. C., در روز جمعه, جولای 17.

“او شناخته شده برای آن روح نوآورانه و تمایل به رفتن بالا و فراتر از آن برای کمک به دانش آموزان UND,” هکر گفت: با توجه DiLorenzo تا به حال یک “ثروت از آموزش و اداری تجربه است.”

هکر همچنین اظهار داشت: در DiLorenzo رهبری در UND برنامه استراتژیک.

“او در انجام وظایف خود را با دقت و دلسوزی برای دیگران و از طریق خدمات خود را به دانشگاه و سیستم را برای همیشه به یاد داشته باشید و مرهون تعهد به UND و کل دولت است. ما سوگواری دکتر DiLorenzo دست دادن بلکه خود را جشن می گیرند حافظه و اثر ساخته شده در آموزش عالی در داکوتای شمالی.”

این هیئت همچنین تایید به روز رسانی عنوان IX سیاست به دنبال قوانین فدرال. این فرایند را برای سوء رفتار جنسی شکایت را مجبور به رفتن را از طریق زندگی می کنند شنوایی روند با عبور از معاینه یک تغییر بزرگ برای بسیاری از دانشگاه ها.

این تغییرات به احتمال زیاد به بیشتر تاثیر قابل توجهی کوچکتر دانشگاه که نمی باید به عنوان بسیاری از منابع و کارکنان برای اختصاص به این مسائل است.

علاوه بر این هیئت مدیره در مورد اهداف برای سیستم برنامه ریزی استراتژیک و چگونه این بیماری همه گیر است که تأثیر این طرح است. هیئت مدیره خواهد شد بحث در مورد این موضوع بیشتر در آن عقب نشینی در ماه سپتامبر. هیئت مدیره عقب نشینی است که به طور معمول در ماه ژوئن منتقل شد اما در این سال با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de