داکوتای شمالی کمیسیون به رای دادن در توزیع 400 میلیون دلار برای COVID-19 پاسخ

بیسمارک — داکوتای شمالی اضطراری کمیسیون رای گیری در روز سه شنبه, ژوئن 18, آیا به توزیع بیش از 400 میلیون دلار بودجه فدرال به سازمان های دولتی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

این کمیسیون را بررسی درخواست از 40 سازمان های مختلف و موسسات آموزش عالی که به دنبال یک قطعه از دولت مراقبت در عمل بودجه. بازگشت در ماه مارس در کنگره اختصاص داده شده $1.25 میلیارد دلار به داکوتای شمالی از عظیم $2.2 تریلیون دلار بسته امداد.

شغل خدمات داکوتای شمالی است که فرستاده بیکاری چک به هزاران نفر از ساکنان در طول شیوع درخواست برای بزرگترین تکه از بودجه 200 میلیون دلار. وزارت بازرگانی درخواست حدود 69.7 میلیون در حالی که دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی و دانشگاه داکوتای شمالی نگاه کنید به حدود 19.8 میلیون و 13.6 میلیون دلار بود.

صنعتی کمیسیون در صدد است حدود 33.2 میلیون دلار بودجه به عنوان بخشی از یک طرح به صندوق متصل کردن و احیای رها چاه های نفت. این طرح به معنای نگه داشتن چند صد نفر از کارگران شاغل در طول زمان آشفته نفت پچ.

کمیسیون تصویب توزیع بیش از 500 میلیون دلار در مراقبت در قانون بودجه یک ماه پیش زمانی که بیشتر از پول رفت و به برنامه های اقتصادی ارائه پشتیبانی به شرکت ها و افراد ضربه سخت با این بیماری همه گیر. باقی مانده از دولت بخشی از بسته نشسته در سپرده گذاری در بانک از داکوتای شمالی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

همه جمهوری خواه کمیسیون ساخته شده است تا از رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم, وزیر امور خارجه, Al Jaeger و چهار قانونی رهبران.

اگر کمیسیون رای به نفع پیشنهاد توزیع, مجلس بودجه بخش نیز باید بگویم در آن جلسه هفته بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>