داکوتای شمالی را تصویب کمیسیون توزیع 400 میلیون دلار برای COVID-19 پاسخ

مجلس بودجه بخش را دریافت و پایین رای در توزیع بودجه در جلسه خود در هفته آینده.

بودجه این کمیسیون مصوب برای هزینه های پنج شنبه نشان دهنده حدود یک سوم از وجوه دریافت شده توسط دولت از طریق عظیم فدرال بسته کمک های شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند. کمیسیون و بودجه بخش در حال حاضر مورد تایید توزیع حدود 525 میلیون دلار از دولت $1.25 میلیارد دلار در مراقبت قانون بودجه اما دفتر مدیریت و بودجه مدیر جو Morrissette گفت: مقدار قابل توجهی در حال حاضر اختصاص داده شده به این بانک از داکوتای شمالی ممکن است توزیع شود و اگر نه همه آن استفاده می شود.

حدود سه چهارم از بودجه تصویب شده پنج شنبه را به سمت حمایت اقتصادی برای کسب و کار و افراد در دولت, در حالی که بیشتر از این پول باقی مانده را به سمت ارائه تجهیزات حفاظتی تمیز کردن لوازم و کنترل از راه دور تجهیزات کار به سازمان های دولتی.

اگر مورد تایید بودجه بخش خدمات شغلی داکوتای شمالی را دریافت بزرگترین تکه از بودجه 200 میلیون دلار خواهد شد که استفاده می شود به نگه داشتن آن در صندوق بیمه بیکاری بالای آب تا سپتامبر است. آژانس دولتی است که پرداخت مزایای بیکاری به هزاران نفر از ساکنان در طول همه گیر دریافت $110 میلیون در ماه گذشته برای همان هدف.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دومین قطعه از پای خواهد رفتن به وزارت بازرگانی که با دریافت حدود 69 میلیون به پیاده سازی یک کمک مالی جدید برنامه برای کسب و کار. این برنامه اجازه می دهد کسب و کار در وزارت امور خارجه به درخواست برای کمک های مالی تا 50.000 دلار برای پرداخت هزینه های محافظ و تجهیزات, تمیز کردن وسایل و دیگر coronavirus-هزینه های مربوط.

اگر بودجه دریافت چراغ سبز, تجارت, کمیسر میشل Kommer گفت: کسب و کار می تواند شروع به استفاده از در اواخر ماه ژوئیه و به طور بالقوه دریافت کمک های مالی در اسرع وقت سپتامبر. Kommer گفت: صاحبان کسب و کار نگه داشتن او را گفتن در آنها لازم نیست بیشتر وام, بلکه بازگشت از مشتریان. او گفت که کمک های مالی کمک خواهد کرد کسب و کار بازگشایی محل کار خود را به مشتریان و کارکنان.

کمیسیون اضطراری تصویب بیش از 40 میلیون دلار در بودجه به دولت سیستم دانشگاه از جمله $19.8 میلیون دلار به دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی و 13.6 میلیون دلار به دانشگاه داکوتای شمالی. بسیاری از این وجوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید تجهیزات است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دسترسی به کلاس های خود را آنلاین در حالی که بقیه پول می تواند مورد استفاده برای تجهیزات حفاظتی و تمیز کردن وسایل.

صنعتی کمیسیون نفت و گاز بخش را حدود 33.2 میلیون دلار بودجه به عنوان بخشی از یک طرح به صندوق متصل کردن و احیای رها چاه های نفت. این طرح به معنای نگه داشتن چند صد نفر از کارگران شاغل در طول زمان آشفته نفت پچ.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم که ریاست کمیسیون اضطراری تصریح کرد که دولت خوش شانس است که در یک موقعیت به وقف بیشتر این پول به اقتصادی امداد به جای سلامت عمومی است. او گفت: بسیاری از کشورها با شدید تر شیوع COVID-19 مجبور به استفاده از بسیاری از آنها قطع از بودجه فدرال به ساحل تا تست و دیگر مرتبط با سلامت ،

تقریبا از 3200 ساکنان این دولت باید آزمایش مثبت برای بیماری و 75 فوت کرده اند اما داکوتای شمالی در میان صفوف آمریکا در این کشور در تست سرانه و نگهداری مقدار زیادی از ظرفیت بیمارستان در سراسر این بیماری همه گیر.

علاوه بر بورگوم همه جمهوری خواه اضطراری کمیسیون شامل وزیر امور خارجه آل Jaeger و چهار قانونی رهبران. این کمیسیون بعد از آن جلسه برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر اما بورگوم این باورند ممکن است نیاز به جمع آوری هر چه زودتر از آن برای بررسی بیشتر درخواست ها برای coronavirus مربوط به بودجه.

دولت دموکراتیک-NPL حزب به نام ویژه قوه مقننه در جلسه روز شنبه در بخشی به دلیل آن احساس تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از بودجه فدرال بودند عادلانه نیست و یا دموکراتیک است. رهبران جمهوری خواه که قدرت به تماس یک نشست ویژه را رد کرد و این حرکت به عنوان غیر ضروری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net