هیچ دلیلی برای هر کشور شامل زغال سنگ در COVID-19 برنامه های بازیابی: سازمان ملل متحد رئیس

توسط: PTI | سازمان ملل متحد | منتشر شده در تاریخ: 26 ژوئن 2020 11:07:53 am

coal mining, PM Modi on coal mining, coal mining in India, India coal mining, coal mining coronavirus, World news, Indian Express در حالی که اشاره به این حادثه تلخ نیست نام هر کشور منابع در سازمان ملل متحد گفت: سخن گفتن در اشاره به تصمیم هند برای راه اندازی حراج فرآیند زغال سنگ بلوک تجاری برای معدن.

یک هفته پس از هند راه اندازی حراج فرآیند زغال سنگ بلوک تجاری برای استخراج معدن دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که برای هر کشور شامل زغال سنگ در COVID-19 برنامه های بازیابی و سرمایه گذاری باید به جای آن ساخته شود در غیر آلاینده منابع انرژی.

اشاره به این حادثه تلخ در روز پنج شنبه ارائه شده در سازمان ملل پاسخ در COVID-19 که اسناد و مدارک نه تنها اقدام صورت گرفته توسط جهان بدن در طول سه ماه گذشته از این بیماری همه گیر اما نیز ارائه می دهد یک نقشه راه به سوی بازیابی بهتر است.

“ما نمی توانیم بازگشت به راه آن بود و به سادگی از نو خلق کردن سیستم است که تشدید این بحران است. ما نیاز به ساخت بهتر با بیشتر پایدار و فراگیر جنسیتی برابر جوامع و اقتصاد” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در سخنان طول مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای مثال برای هر کشور شامل زغال سنگ در COVID-19 برنامه های بازیابی. این زمان برای سرمایه گذاری در منابع انرژی که اصلا آلوده نیست باعث تولید گازهای گلخانه ای تولید شغل مناسب و صرفه جویی در پول به شورای امنیت سازمان ملل گفت که سازمان ملل متحد به شدت متعهد به رهبری تجدید.

در حالی که اشاره به این حادثه تلخ نیست نام هر کشور منابع در سازمان ملل متحد گفت: سخن گفتن در اشاره به تصمیم هند برای راه اندازی حراج فرآیند زغال سنگ بلوک تجاری برای معدن.

هند تصمیم افزایش نگرانی کشورهای دیگر نیز می توانند با استفاده از زغال سنگ برای پاسخگویی به نیازهای انرژی به عنوان اقتصاد بیرون آمدن COVID-19 مستند آنها گفت.

نخست وزیر نارندرا هفته گذشته راه اندازی شد حراج روند 41 زغال سنگ بلوک تجاری برای استخراج معدن یک حرکت که باز می شود در هند زغال سنگ بخش خصوصی بازیکنان نامیده می شوند و این یک قدم بزرگ در جهت هند دستیابی به اعتماد به نفس.

راه اندازی حراج معادن تجاری برای استخراج معدن است که انتظار می رود برای جلب 33,000 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری در کشور بیش از پنج تا هفت سال نخست وزیر بود گفت: هند برنده خواهد شد coronavirus جنگ و تبدیل بحران به فرصت است و همه گیر خواهد شد و هند متکی به خود.

“در حال حاضر با وجود اینکه چهارمین بزرگترین تولید کننده هند دومین وارد کننده خشک-سوخت” مودی گفته بود.

“اجازه دادن به بخش خصوصی در تجاری معدن زغال سنگ است باز کردن منابع یک کشور با جهان چهارم بزرگترین ذخایر” او اشاره کرد.

او گفته بود که راه اندازی حراج روند نه تنها مشخص شده آغاز آنلاک از این کشور زغال سنگ بخش از مستند از دهه اما با هدف ساخت هند بزرگترین صادر کننده زغال سنگ است.

شروع حراج روند این بلوک است که بخشی از مجموعه ای از اطلاعیه های ساخته شده تحت Atmanirbhar بهارات Abhiyan’ یا متکی به هند ماموریت برای احیای اقتصاد هند نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

در بانکوک در ماه نوامبر گذشته اشاره به این حادثه تلخ تا به حال تاکید کرد که برای جلوگیری از ایجاد نیروگاه های جدید مبتنی بر زغال سنگ در آینده و اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد چند جدید زغال سنگ نیروگاه برای تولید برق پیش بینی شده در آینده در شرق آسیا در آسیای جنوب شرقی و آسیای جنوبی است.

“وجود دارد اعتیاد به زغال سنگ است که ما نیاز به غلبه بر چون آن باقی مانده است یک تهدید عمده در ارتباط با تغییر آب و هوا” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>