هیچ تضمینی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب خواهد هند در برابر چین اگر تنش ها تشدید می شود: سابق آمریکا NSA جان بولتون

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: جولای 11, 2020 3:36:59 pm

Bolton revelations anger Republicans, fueling push for Impeachment witnesses جان بولتون و سپس مشاور امنیت ملی. (ارین Schaff/نیویورک تایمز)

سابق ایالات متحده آمریکا مشاور امنیت ملی جان بولتون گفته است که اگر چین و هند در مرز تنش ها تشدید می شود هیچ تضمینی وجود ندارد که آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب خواهد هند در برابر چین است.

چین شده است رفتار متخاصم مد تمام اطراف آن حاشیه ها و به خصوص در شرق و جنوب دریای چین و روابط خود با ژاپن و هند و همچنین دیگر کاهش یافته است بولتون گفت WION تلویزیون در یک مصاحبه.

تا چه حد نسبت ناروا آماده شد برای رفتن به هند در برابر چین گفت: “من نمی دانم که راه او را برود و من فکر نمی کنم او می داند یا نه. من فکر می کنم او می بیند ژئواستراتژیک رابطه با چین به عنوان مثال به طور انحصاری از طریق منشور از تجارت است.”

“من نمی دانم چه تهمت انجام خواهد شد پس از انتخابات نوامبر هنگامی که گارد راه آهن برداشته شده است… او خواهید بود به چین معامله تجارت. اگر چیزهایی که برای توسعه بین هند و چین در یک مطلب انتقادی مد, من مطمئن هستم که در آن او خواهد آمد پایین” آمریکا فرستاده سازمان ملل متحد گفت.

پرسید که آیا او معتقد است که اگر اوضاع به تشدید بین هند و چین, هیچ تضمینی وجود ندارد که مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب خواهد هند در برابر چین بولتون گفت: “این درست است”.

بولتون همچنین گفت که او فکر نمی کند تهمت می داند هر چیزی در مورد تاریخچه این درگیری ها بیش از چند دهه بین هند و چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است توجیه شده است اما تاریخچه واقعا چوب با او گفت بولتون بود که آمریکا NSA از آوریل سال 2018 به سپتامبر سال 2019 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“من فکر می کنم غریزه روده خود را برای چهار ماه آینده این است که به هر چیزی را از روی میز که پیچیده آنچه که در حال حاضر دشوار انتخابات برای او” بولتون گفت.

“پس او (تهمت) می خواهم آرام است همراه با مرز که آیا آن منافع چین یا هند است. از نظر او — هیچ خبری خبر خوب این است,” او گفت:.

هندی و چینی ارتش قفل شده بودند در بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای هشت هفته گذشته. تنش تشدید منیفولد پس از Galwan دره درگیری که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند.

هر دو طرف باید در چند دور از سیاسی و نظامی ایران در چند هفته گذشته برای کاهش تنش در منطقه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de