جدید بازار کار مطالعه رتبه دوم در میان بالا 10 متحده هوازدگی اثرات coronavirus

“من باور دارم که ما مطرح شده پایین اقتصادی کاهش نمی طور کامل تعطیل اقتصاد ما” داکوتای شمالی وزارت بازرگانی کمیسر میشل Kommer گفت.

مطالعه منتشر شده در ژوئن 9 و نوشته شده توسط ریچارد Barrington, این تحلیلگر ارشد مالی برای MoneyRates.com تجزیه و تحلیل چهار بازار کار عوامل سراسر کشور در آن تعیین امتیاز:

 • نرخ بیکاری

 • تغییر در نرخ بیکاری پس از coronavirus مستندات آغاز شد

 • قرار گرفتن در معرض به بخش صنعت شده اند که بیشتر در معرض مستندات

 • تعداد جویندگان کار در هر اخیرا گزارش تعداد فرصت های شغلی در هر ایالت

با استفاده از این تجزیه و تحلیل بالا 10 بازارهای کار عبارتند از:

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

 1. یوتا

 2. کانزاس

 3. نبراسکا

 4. وایومینگ

 5. داکوتای جنوبی

 6. ایندیانا (کراوات)

 7. ویرجینیا (کراوات)

 8. آریزونا

 9. کلرادو

 10. داکوتای شمالی

داکوتای شمالی ممکن است نرخ بیکاری بود 9.2%, Kommer تایید کرد که او گفت: پایین تر از او در ابتدا انتظار می رود.

“آن پایین تر از آنچه که ما پیش بینی بر اساس آنچه که ما می دانستم که در مورد چگونه ما صنایع را تحت تاثیر قرار” Kommer گفت.

مطالعه رتبه داکوتای شمالی هفتم توسط آن بیمه بیکاری, نرخ پنجمین تغییر در این نرخ از ماه فوریه و پنجم با کلی جویندگان کار در باز کردن. همچنین در میان آنچه از آن به نام “مواجهه با مشکل بخش” که توسط دولت رتبه 38.

در حالی که Kommer خوشحال بود با مطالعه نتایج او در بالا سوال آن روش. زمانی که مطالعه نگاه “سوپر بخش” صنایع است که باید پایدار بزرگترین زیان کار پس از همه گیر زده و کشاورزی و نبود در آن لیست.

“ما تعجب می کنم اگر که حال برخی از نفوذ در جایی که ما رتبه” Kommer گفت.

منابع طبیعی از جمله نفت و شد در اختصاص مطالعه است.

مشکل نفت و صنایع کشاورزی که ضربه سخت شده در ماه های اخیر در برخی از راه خطاب توسط یک خط خلاصه در این مطالعه ارسال شده نتایج. “(داکوتای شمالی) می کند که قرار گرفتن در معرض بیشتر به صنایع مشکل از اکثر متحده” با توجه به مطالعه “پس از آن باقی مانده است دیده شود که آیا بازار کار می تواند به حفظ آن عملکرد قوی.”

Kommer گفت: داکوتای شمالی وزارت بازرگانی در تلاش است به درک هر دو “پیشرو و عقب مانده در شاخص” رانندگی در اقتصاد است. او را “با احتیاط خوش بینانه” در مورد آنچه که او با دیدن او گفت:, و یک دلیل وجود دارد که.

“داکوتای شمالی را به طور کامل تعطیل کشور ما” Kommer گفت: “و به من گفت: من در تمام طول که من امیدوارم که در نگاه به گذشته که نگاه ما به مزایای استفاده از این خرس در بازیابی ما مسیر است.”

کامل MoneyRates.com مطالعه را می توان در یافت https://www.money-rates.com/research-center/hottest-job-markets.htm

Michelle Kommer, North Dakota commerce commissioner

میشل Kommer, North Dakota کمیسر تجارت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>