دستورالعمل جدید صادر شده برای مینه سوتا ورزشی جوانان

برای داخل سالن ورزشی که توصیه می شود در تاریخ 1 ژوئیه وزارت بهداشت گفت.

جدید ارشاد به دنبال تعادل اهداف به حداقل رساندن انتقال بيماري و اجازه می دهد افراد جوان به شرکت در فعالیت های ورزشی است که مهم فیزیکی و عاطفی و اجتماعی و انتشار اخبار اعلام کرد.

ارشاد به شرح زیر است که بسیاری از ملی سازمان های ورزشی است که نشان می دهد بازگشت به بازی در یک رویکرد مرحله به مرحله. که ممکن است شامل تمرینات فردی و سپس حرکت به داخل پیراهن scrimmages در نهایت قبل از حرکت به اینتر-بازی های تیم.

“این مهم است که ما به دنبال فرصت برای اجازه می دهد کودکان به شرکت در فعالیت های که ترویج سلامت و رفاه” مینه سوتا کمیسیون بهداشت Jan مالکوم گفت. “در حالی که چندین معیارهای کلیدی نشان می دهد COVID-19 انتقال کند ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر. یادگیری برای زندگی با COVID-19 به معنی پیدا کردن راه هایی برای تعادل خطرات و مزایای و این چیزی است که ما به دنبال این راهنمایی.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وزارت بهداشت در ادامه به اصرار روزمره مراحل به سرعت گسترش coronavirus. عبارتند از کسانی که با پوشیدن ماسک در مکان های اجتماعی فاصله و گرفتن تست شده اگر بیمار احساس. جدید ورزشی جوانان هدایت نیز می پرسد و مربیان و کارکنان و تماشاگران به تمرین های اجتماعی فاصله و به پوشیدن چهره و پوشش در تمام زمانها. بازیکنان بیش از حد توصیه به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که ممکن است.

سازمان ها نیاز به یک COVID-19 آمادگی طرح است که ادغام MDH ارشاد و همچنین زمان اجتماعی فاصله اجتماعی و جمع آوری الزامات وزارت بهداشت گفت.

مقامات دولتی می گویند مهم آن را برای سازمان به خانواده ها زمان برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه آنها بازده جوانان به فعالیت های گروه در این تابستان.

“این راهنمایی می تواند کمک به سازمان ها و تیم های کاهش خطر اما در پایان هر کس برای خود تصمیم گیری در مورد آنچه در سطح خطر آنها حاضر به قبول” مالکوم گفت. “برخی از خانواده ها به خصوص کسانی که با اعضای که در صورت افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید ممکن است را انتخاب کنید نه به شرکت. که کاملا درسته و هر کس نیاز به احترام است که تصمیم گیری زمانی که یک خانواده یا یک بازیکن باعث می شود آن را.”

اقدامات احتیاطی دیگر در راهنمایی های جدید عبارتند از:

  • جلوگیری از های فردی, بطری آب, جامعه, میان وعده و یا حوله است.
  • تشویق استفاده از گروه اختصاص داده های شخصی و تجهیزات مانند خفاش دستگیره های راکت و غیره.
  • پیدا کردن راه های جدید برای نشان دادن مردانگی – نکته کلاه خود را به جای از دست دادن.
  • اطمینان از سیاست ملاحظه از کارکنان و داوطلبان و شرکت کنندگان در بالاترین خطر ابتلا به عوارض ناشی از COVID-19.
  • پایبند به اجتماعی فاصله توصیه هنگامی که شرکت کنندگان در بازی نیست (بر روی نیمکت در ستاره شرق, و غیره.).
  • عمل اجتماعی فاصله از 6 فوت از دیگر خانواده ها در طول بازیکن رها کردن/انتخاب کنید تا.
  • دوستان و خانواده باید حضور در شیوه برای جلوگیری از ازدحام.
  • حفظ سلامت کنترل و غربالگری از شرکت کنندگان و کارکنان/داوطلبان.
  • سازمان باید نیاز به شرکت کنندگان و اعضای خانواده به ماندن در خانه هنگامی که بیمار است.

راهنمایی برای سقوط ورزشی است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به شناخته شده بعد از این تابستان وزارت بهداشت گفت.

جدید ارشاد نیز فراهم می کند اضافی توضیحات و توصیه هایی برای بزرگسالان مسابقات ورزشی در این تابستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>