نپال و حزب کمونیست قدرتمند بدن برای دیدار روز شنبه برای تصمیم گیری PM Oli سرنوشت

توسط: PTI | کاتماندو | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 11:00:01 pm

نپال نخست وزیر K P Sharma Oli. (عکس)

آینده نپال نخست وزیر K P Sharma Oli خواهد بود تصمیم گرفت در یک بسیار مهم ایستاده جلسه کمیته از حزب حاکم کمونیست در شنبه, پارتی, منابع گفت: روز جمعه در میان رشد تقاضا برای استعفای خود را.

دیدار از نپال و حزب کمونیست 45-عضو کمیته دائمی, قدرتمند ترین بدن از حزب قرار داده بود در روز شنبه به عنوان برترین برنج حزب موفق به ایجاد اجماع در استعفای نخست وزیر Oli.

هیمالیا روزنامه تایمز گزارش داد که Oli و NCP اجرایی رئیس Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’ ملاقات در نخست وزیر اقامت در Baluwatar در روز جمعه. اما جزئیات این نشست بودند نشان داد.

سه ساعته برگزار شد و به بازسازی اعتماد بین رهبران دو کشور گزارش های رسانه ها گفت.

پس از برگزاری جلسه با Oli, Prachanda نیز نامیده می شود در نپال جمهور Bidya دوی Bhandari.

بالا NCP رهبران در روز سه شنبه خواستار Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.”

“نخست وزیر این سخنان که هند شد توطئه برای حذف او بودند نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب” ‘Prachanda’ گفته بود.

نخست وزیر Oli, 68 روز یکشنبه ادعا کرد که وجود داشته است, انواع فعالیت های در “سفارتخانه ها و هتل ها” به حذف او از قدرت است.

او گفت: برخی از رهبران نپال نیز درگیر در این بازی پس از دولت خود را به روز رسانی سیاسی کشور نقشه با ترکیب سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین — Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

متهم همسایه جنوبی و رهبران حزب خود با نخست وزیر بود و نه مناسب یک رهبر ارشد این حزب به نقل از Prachanda عنوان کرد و گفت در طول کمیته جلسه روز سه شنبه.

Prachanda بارها صحبت در مورد عدم هماهنگی بین دولت و حزب و او با فشار دادن برای یک مرد یک سیستم موقعیت به دنبال NCP.

تفاوت بین دو جناح از NCP — یک led توسط Oli و دیگر به رهبری Prachanda — شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه, جلسه مجلس در روز پنج شنبه.

Prachanda به نام مهم جلسه از کمیته دائمی برای شنبه که می تواند در تصمیم گیری های آینده نخست وزیر منابع گفت.

در طول چهار کمیته دائمی نشست دو طرف کار خواهد کرد برخی از مکانیسم های زیر که حزب و دولت هر دو باید به دنبال یک نوع پروتکل به طوری که تفاوت patched گفت: کمیته دائمی عضو گانش شاه.

نخست وزیر Oli اجرا شده است دولت به طور یک جانبه و او نیز اجازه می دهد نه اجرایی رئیس حزب Prachanda به کار خود او اشاره کرد.

هر دو نخست وزیر Oli و نخست وزیر سابق Prachanda هستند رئیس حزب حاکم.

در حال حاضر نخست وزیر دارای گزینه ای — یا او باید به من بدهید تا صندلی یا پست از نخست وزیر به دنبال یک مرد-یک موقعیت اصل گفت: Bishnu مي مرکزی عضو کمیته NCP و حزب معاون رئیس امور خارجه.

“من فکر می کنم یک مصالحه خواهد بود کار می کرد بین دو طرف به پچ کردن تفاوت به طوری که بحران خواهد بود پس از جلسه روز شنبه.”

در روز سه شنبه کمیته, جلسه, Prachanda و نخست وزیران Madhav کومار نپال و Jhalanath Khanal خواسته Oli به استعفا از پست برای ساخت اظهارات بحث برانگیز در حال اجرا دولت بدون مشورت با حزب و عدم تحویل به مردم است.

آنها همچنین خواسته Oli به تولید شواهد برای اثبات اظهارات خود.

Oli شده است در گوشه ای در حزب حاکم به عنوان اکثریت از رهبران ارشد هستند با Prachanda. Oli به حمایت از تنها 15 عضو در کمیته دائمی.

به گفته یک مقام ارشد کابینه عضو Oli prorogued مجلس برای معرفی مجدد یک لایحه بحث انگیز است که اجازه می دهد تا تقسیم یک حزب است.

این لایحه خارج از پارلمان پس از حزب حاکم قانونگذاران مخالف آن را از چند ماه پیش.

این لایحه اجازه می دهد تا هر گروه سیاسی به طور رسمی شکست این حزب با پشتیبانی از 40 درصد از هر دو مجلس نمایندگان و عضو یا اعضای کمیته اجرایی مرکزی.

برخی از خودی حزب می بینی که Oli ممکن است انتخاب کردن برای شکستن این حزب برای نجات خود دولت است.

حکم NCP دارای 174 کرسی از 275 عضو مجلس نمایندگان.

تقسیم در NCP است دیده نمی شود به عنوان یک احتمال قریب الوقوع به عنوان دو جناح در درون حزب حاکم در حال حاضر در حال برگزاری بحث و گفتگو برای حل و فصل درون حزب تفاوت من Republica newsportal گزارش شده است.

اوایل امروز یک گروه از NCP دوم-پله رهبران برگزار شد نشست وزرای’ کنفرانس در للیتپور.

در این جلسه شاهد حضور وزیر کشاورزی Ghanshyam Bhusal گردشگری, وزیر Yogesh Bhattarai وزیر انرژی Barshaman جناس و NCP ایستاده عضو کمیته Janadardan Sharma, این گزارش گفت:.

دوم-پله رهبران حزب که عضو جلسه تصمیم به اعمال فشار بر بالای رهبری حزب برای حل و فصل جاری درون حزب شکاف از طریق گفت و گو در نتیجه نگه داشتن حزب وحدت دست نخورده با توجه به یک رهبر.

در ضمن یک بخش از NCP رهبران از جمله Ram Kumari Jhakri و Bijaya Poudel آغاز تحصن در مقر حزب در روز جمعه در تلاش برای اعمال فشار بر رهبری برای حفظ حزب دست نخورده با اجتناب از تهدید ممکن است حزب تقسیم می شود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de