نپال و حزب کمونیست را برای تصمیم گیری PM Oli آینده معوق دوباره

توسط: PTI | کاتماندو | به روز شده: ژوئیه 8 سال 2020 1:22:32 pm

K P Sharma Oli, Nepal PM, India Nepal border, river boundary, Indian express news آینده سیاسی 68 ساله KP Sharma Oli انتظار می رود که تصمیم گرفت در روز جمعه. (منبع: ایسنا)

یک جلسه بسیار مهم از نپال و حزب کمونیست برای تصمیم گیری آینده سیاسی نخست وزیر K P Sharma Oli بود روز چهارشنبه به تعویق افتاد یک بار دیگر در روز جمعه و در درون حزب شکاف و خواستار استعفای خود را بیش از سبک خود را از عملکرد و ضد هند اظهارات.

دیدار از نپال و حزب کمونیست 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برنامه ریزی شده بود روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

نخست وزیر مطبوعاتی مشاور Surya تاپا اعلام کرد که این جلسه به تعویق افتاد تا جمعه. دلیل تاخیر برای چهارمین بار بود نشان داد.

آینده سیاسی 68 ساله Oli انتظار می رود که تصمیم گرفت در روز جمعه در کمیته جلسه میان رشد دخالت هو Yanqui چینی سفیر نپال به صرفه جویی در صندلی خود را.

با آخرین تعویق مهم کمیته دائمی نشست NCP قرار داده شده است برای چهارمین بار در یک آشکار پیشنهاد به ارائه زمان کافی برای دو رئیس حزب — Oli و Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’ — رسیدن به اجماع در میان اوج داخل حزب rifts.

تفاوت بین دو جناح از NCP — یک led توسط Oli و دیگر به رهبری ‘Prachanda’ در این موضوع از قدرت-های — به تازگی به شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه جلسه پارلمان.

این Prachanda جناح حمایت رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav کومار نپال و Jhalanath Khanal شده است خواستار Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.”

با توجه به من Republica, روزنامه Oli و Prachanda برگزار شد یک سری از مذاکرات به آهن از تفاوت های خود را.

Oli است که تحت فشار شدید از پست نخست وزیر و رئیس حزب به عنوان یک اکثریت NCP رهبران خواسته اند او را به انجام این کار با توجه به دولت بدون زرق و برق در پاسخ به COVID-19 همه گیر و یک جانبه اعمال دور زدن حزب.

رهبران دو کشور برگزار شد به مدت دو ساعت در روز جمعه هفته گذشته است. آنها نیز برگزار شد دراین جلسه روز یکشنبه و در یک جلسه در روز دوشنبه در تلاش برای به حداقل رساندن تفاوت های خود را. با توجه به منابع خود را در جلسه به پایان رسید در یک نکته مثبت’.

در یکشنبه, چین سفیر هو ملاقات با رهبر ارشد NCP و نخست وزیر سابق Madhav نپال در محل اقامت خود در Koteshwor و آنها مورد بحث و بررسی وضعیت فعلی.

چینی فرستاده بود نیز به نام رئیس جمهور Bidya دوی Bhandari.

هو در روز سه شنبه ملاقات رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav نپال و Khanal به عنوان گیج کننده مذاکرات برای یک قدرت هسته ای قرار بود در بین Oli و گروه مخالف به رهبری Prachanda.

این اولین بار نیست که چینی سفیر مداخله در نپال امور داخلی در زمان بحران.

یک و نیم ماه پیش زمانی که NCP را درون حزب دشمنی رسیده اوج هو برگزار شد نشست جداگانه با رئیس جمهور Bhandari نخست وزیر Oli و دیگر رهبران ارشد از جمله Prachanda و م. نپال.

اختلاف در حزب حاکم اوج خود رسیده است با هر دو طرف چسبیده به را مربوطه می ایستد.

این Prachanda رهبری جناح خواسته است Oli به استعفا از پست نخست وزیر و همچنین رئیس حزب در حالی که Oli آماده است به ترک هر یک از این دو پست کلیدی.

با Oli بودن در گوشه ای درون حزب او ملاقات اصلی مخالفت کنگره نپال رئیس جمهور شیر بهادر Deuba روز یکشنبه در پیشنهاد خود به دنبال حمایت خود را به صرفه جویی دولت در مورد حزب انشعابات.

شده است وجود دارد یک تقاضا از رهبران ارشد و کادر به پایبندی به اصل یک مرد یک پست در این حزب پس از این فرایند اتحاد بین CPN-UML و مائوئیست مرکز آغاز شده و از دو سال پیش گفت: Ganesh شاه ایستاده عضو کمیته.

اگر Oli فداکاری یکی از دو اجرایی پست یک راه حل برای بحران کنونی را می توان یافت, او گفت:.

وجود دارد نیاز به کار در پایبندی به اساسنامه و جلسات مرکزی دبیرخانه کمیته دائمی و کمیته مرکزی برگزار می شود باید به صورت منظم به اجرا حزب هموار و نه اجازه می دهد تا هر گونه سوء تفاهم, او گفت:.

شده است وجود آشفتگی در NCP برای چند ماه گذشته اما Oli در تلاش برای منحرف کردن توجه از گروه مخالف با دادن یک ناسیونالیست شعار و به روز رسانی نپال نقشه سیاسی با ترکیب سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین – Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura — که در خدمت به عنوان وسیله ای برای تسکین داخلی کشمکش برای برخی از زمان.

اما آشفتگی دوباره ظاهر از هفته گذشته و پس از Oli را متهم کرد که گروه های مخالف به رهبری Prachanda از جوجه ریزی یک توطئه برای حذف او با کمک همسایه جنوبی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de