نزدیک به 1000 ایالات متحده مهاجرت بازداشتگاه کارکنان تست مثبت برای coronavirus

توسط: فردا نیوز | نیویورک | منتشر شده در تاریخ: جولای 14, 2020 8:45:10 am

CoreCivic گفت: در مورد 554 آن حدود 14000 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است. (بازنمودی)

بیش از 930 نفر از کارکنان پیمانکاران خصوصی در حال اجرا مهاجرت به ایالات متحده بازداشت مراکز آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با توجه به کنگره شهادت داده شده توسط مدیران شرکت در روز دوشنبه ،

سران چهار شرکت – CoreCivic (CXW.N) ، GEO گروه (GEO.N) مدیریت و آموزش پارسیان (MTC) و LaSalle اصلاحات – که بازداشت مهاجران در قرارداد با ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) گزارش شده عفونت در میان کارکنان در پاسخ به پرسش از قانونگذاران.

یخ کرده است که 45 مورد از COVID-19 مستقیم آن در میان کارکنان در بازداشتگاه. بسیاری از کارکنان در بخش خصوصی اجرای مراکز این کار را برای پیمانکاران خصوصی و گنجانده شده در یخ را حساب کند.

نمایندگان مجلس با افزایش نگرانی ها در مورد گسترش ویروس در داخل حدود 70 مراکز در سراسر کشور است. بیش از 3000 مهاجر یخ بازداشت آزمایش مثبت برای COVID-19 اگر چه برخی از بهبود و یا منتشر شده است.

دو تن از بازداشت شدگان فوت کرده اند این بیماری است. روز دوشنبه یک زن 51 ساله مکزیکی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus درگذشت یخ بازداشت اگر چه این سازمان گفت: علت مرگ هنوز نامشخص.

صندلی از خانه کمیته امنیت داخلی کاتلین برنج یک دموکرات از نیویورک عنوان شده است, گزارش در میان کارکنان از سهمیه بندی از تجهیزات حفاظت شخصی ناکافی مراقبت های پزشکی و تاخیر تست.

CoreCivic گفت: در مورد 554 آن حدود 14000 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است. GEO گروه گفت: 167 از آن 3,700 کارکنان به عقب آمده بود با تست مثبت با 69 بهبود و یکی در بیمارستان بستری است. LaSalle گفت: آن را به حال 144 کارکنان با مثبت COVID-19 آزمون از شرکت حدود 3000 کارمند و MTC گفت: 73 آن 1200 کارمندان تا به حال آزمایش مثبت است.

یخ نمی, نظر بر روی ارقام و یا اتهامات مطرح شده در این جلسه.

وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 22,580 بازداشت شدگان در یخ بازداشت یک قطره چشمگیر از بیش از 50 ، 000 مهاجران بازداشت شده به طور متوسط روزانه در طول سال 2019 سال مالی. دستگیری در مرز ایالات متحده و مکزیک کاهش یافته است در ماه های اخیر و دادگاه دستور داده اند منتشر شده با استناد به کروناویروس خطرات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de