پشه سمپاشی برنامه ریزی برای جمعه, جولای 20, در بیشتر گرند فرک

بزرگ شرق و ساری هر دو در حال برنامه ریزی سراسر شهر بود پشه سمپاشی در دوشنبه, جولای 20.

با توجه به یک چنگال بزرگ شهر مطبوعاتی پاشش در شرق چنگال شروع خواهد شد در 8 p. m. و انتظار می رود که به گذشته حدود پنج ساعت است. در Grand Forks, اسپری شروع خواهد شد در 9 p. m. و حدود سه ساعت است.

پشه-کنترل وسایل نقلیه به طور کلی سفر بین 10 و 15 مایل در ساعت است و می تواند خود را شناسایی صدا و زرد چراغ چشمک زن. اگر بادها بالاتر از 10 مایل در ساعت به سم پاشی می تواند به تعویق افتاد.

این نسخه همچنین خواستار ساکنان دو شهر به اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از گاز گرفته شدن توسط پشه ها.

“ما در حال ورود به ابتدای ویروس نیل غربی نجومی و ما باید متوجه تعدادی از بیماری های بالقوه حمل پشه (کولکس tarsalis) در حال افزایش” آزادی مطبوعات گفت. “اگر چه WNV هنوز شناسایی شده در این منطقه آن را احتمالا تنها یک ماده از زمان قبل از ما آن را ببینید. این بیماری می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار, اما کسانی که بیش از سن 50 یا افراد با داشتن شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به شکل شدید تر از این بیماری است. جلوگیری از گزش پشه موثر ترین راه برای جلوگیری از WNV.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این کولکس tarsalis پشه های فعال از غروب آفتاب و در طول شب به صبح زود ساعت. برای کمک به کاهش خطر ابتلا به WNV وزارت بهداشت توصیه می کند به دنبال اقدامات حفاظتی:

  • استفاده از مواد دافع حشرات که حاوی DEET.
  • محدود کردن فعالیت های در فضای باز بین غروب و طلوع زمانی که پشه ها بیشتر فعال است.
  • پوشیدن شلوار بلند و پیراهن آستین بلند که ممکن است.
  • از بین بردن آب های راکد در اطراف خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de