بیشتر طرفداران مجاز به حضور در مسابقات این هفته در رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر

طرفداران بیشتر خواهد بود و مجاز به شرکت در مسابقات در رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر این جمعه, ژوئن 19.

چنگال بزرگ شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه توافق کردند که به اجازه می دهد تا 2000 طرفداران برای حضور در مسابقات این هفته است. قبلی محدودیت های تعیین شده توسط کمیسیون بود 1,000.

جاده سریع السیر برگزار شد سه شب از مسابقه در این فصل با حضور در محدودیت قرار داده شده و در همه آنها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. پس از این آهنگ در واقع در ساری املاک شهرستان, کمیسیون نهایی می گویند اگر مسابقه برگزار می شود و چگونه بسیاری از طرفداران ممکن است شرکت کنند.

رای به افزایش حضور و غیاب به 2000 گذشت 3-2 رای دادن. کمیسر باب Rost ساخته شده حرکت برای افزایش حضور محدود می کند. سینتیا عکس و دیوید Engen و همچنین برنامه ریزی برای حرکت در حالی که دایان کناف و تام Falck مخالف آن است.

“هر فعالیت است که شامل تعامل با افراد دیگر می آید با یک درجه خطر و ما باید برای همیشه داشته باشیم که این بیماری همه گیر بی سابقه است و آن را ادامه گفت:” Knauf که مانند Falck افزود: او نگران بود در مورد گزارش ها از سراسر کشور از این ویروس در محدوده زمانی معین در ایالات متحده است که فکر آن را تا به حال به اوج خود رسید.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای این دو باقی مانده شب جمعه در ماه ژوئن کمیسیون اجازه خواهد داد که از 2 ، 000 طرفداران در غرفه در RCS. اجتماعی فاصله دستورالعمل را در محل باقی می ماند در محل که کرسی حدود 6,200.

رودخانه شهرستانها جاده سریع السیر در حال حاضر از دست داده است یکی از آن بالا نشان می دهد — جهان از قانون شکنان با حداکثر سرعت دویدن مسابقه ماشین است که برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 5. این رویداد پس از آن برای اولین بار آمد به RCS در سال 2007 به طور منظم به خود جلب بين 5000 و 6000 طرفداران.

این رویداد بزرگ بعدی را در RCS است و جهان از قانون شکنان مدل اواخر سری برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 17. تا به حال 1000-فن محدود شده است در جای خود برای این رویداد RCS مقامات را مجبور به در نظر گرفتن انداختن آن.

کمیسیون اروپا انتظار دارد که به نظر 3,100 حضور محدود در ژوئیه نشست.

(هرالد تحریریه آدم کرتز کمک به این داستان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>