Minor League Baseball season لغو میان COVID-19 همه گیر

این حرکت پس از لیگ اصلی بیس بال (MLB) مطلع Minor League Baseball (MiLB) که آن را نمی خواهد بود تهیه بازیکنان به صورت وابسته به تیم های این سال است.

“این بی سابقه بار برای کشور ما و سازمان ما به عنوان این اولین بار در تاریخ است که ما تا به حال یک تابستان بدون Minor League Baseball بازی” MiLB رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پت اوکانر گفت: در بیانیه ای که در توییتر. “در حالی که این یک روز غم انگیز برای بسیاری از این اعلام حذف عدم قطعیت در اطراف 2020 فصل و اجازه می دهد تا تیم ما برای شروع برنامه ریزی برای یک بازی هیجان انگیز 2021 فصل مقرون به صرفه سرگرمی خانواده.”

حرکت دستمال مرطوب از بازی برای 160 تیم از سه گانه-A در ردیف بالا به Rookie سطح پایین انداختن یک رویداد مرکزی از تابستان زندگی در شهرهای کوچک و شهرهای بزرگ.

MLB در حال حاضر قطع و فصل آن از 162 به 60 بازی با بازی شروع به برنامه ریزی شده در جولای 30. زیان MLB تیم های وارده از پاک کردن بخشی از برنامه و چشم انداز بازی زیاد یا همه کوتاه تخته سنگ و بدون طرفداران در غرفه منجر به آب و هوای اقتصادی که در سمت چپ باشگاه تمایلی به پای این لایحه به صورت جزئی leaguers’ حقوق.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بسیاری از MiLB تیم گذاشته بود یا furloughed کارکنان در حالی که در انتظار یک تصمیم نهایی در این فصل است که باید از طریق اجرای حدود روز کارگر.

معلوم نیست چگونه عمیقا سه شنبه اعلام خواهد شد تاثیر می گذارد افراد زیر سن قانونی در حال حرکت رو به جلو است.

بیس بال آمریکا در گزارش آوریل که MiLB توافق MLB پیشنهاد اول اتمام حجت در سال گذشته: کاهش تعداد وابسته از 160 به 120. اما MiLB با صدور بیانیه ای انکار این گزارش.

جزئی لیگ بازیکنان تحت قرارداد به MLB تیم پرداخت شد $400 هفتگی حق الزحمه در زمان خاموش شدن از طریق پنج شنبه.

با توجه به بیس بال آمریکا و آتلانتا بریوز, Chicago Cubs, Cleveland Indians پیتسبورگ دزدان دریایی تگزاس رنجرز, Tampa Bay Rays, Colorado Rockies, Chicago White Sox و نیویورک یانکیز توافق به گسترش آن پرداخت از طریق ژوئیه 31.

هوستون آستروس میلواکی برورز, St. Louis Cardinals, Los Angeles Dodgers, Seattle Mariners Miami Marlins, New York Mets, San Diego Padres, Boston Red Sox, Kansas City Royals و دوقلوها مینه سوتا گزارش توافق برای ادامه حق الزحمه از طریق Aug. 31. فیلادلفیا فیلیز اظهار داشت که آنها خواهد پرداخت جزئی leaguers دستمزد از طریق سپتامبر. 5 و اوکلند دو و میدانی, Toronto Blue Jays, San Francisco Giants, Washington Nationals, Baltimore Orioles و Cincinnati Reds گفت: آنها را به پرداخت از طریق سپتامبر. 7.

بازه زمانی برای Detroit Tigers شد نامشخص در هر بیس بال آمریکا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de