مینه سوتا افسر پلیس به ضرب گلوله در دست در حالی که دستگیری نوجوان

ST. ابر, Minn. — St. Cloud, پلیس می گویند یکی از افسران خود را به ضرب گلوله کشته شد در دست در حالی که تلاش برای دستگیری 18 ساله اوایل روز دوشنبه.

در یک صبح کنفرانس مطبوعاتی St. Cloud رئیس پلیس بلر اندرسون گفت: افسران بررسی یک گزارش از یک فرد با اسلحه گرم در خارج از کسب و کار. هنگامی که آنها سعی در بازداشت نوجوان او فرار کرد ،

دو افسر او را تعقیب و او را در 1000 بلوک 10 خیابان جنوبی فقط بعد از نیمه شب. پلیس گفت که مبارزه آغاز شد در بین نوجوانان و پلیس, و, نوجوانان, در زمان تفنگ و راکت هدف قرار دادن یک افسر در دست است.

پلیس گفت: ماموران بازگشت نیست آتش است. آنها را تسخیر کرده است و او را به زندان.

افسر به بیمارستان منتقل شد و ذکر شده بود در وضعیت با ثبات است. اندرسون گفت که او در عمل به عنوان او صحبت کرد. نوجوان نیز زخمی شد با آنچه که مقامات به عنوان یک پارگی و نیز گرفته شده است به یک بیمارستان است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اندرسون گفت: شایعات در رسانه های اجتماعی از یک تیراندازی توسط پلیس باعث شد جمعیت زیادی به جمع آوری خارج از St. Cloud اداره پلیس حدود ساعت 3 صبح او گفت: جمعیت آسیب دیده اموال و حمله به مقر پلیس.

“این است که نفرت انگیز به من که در عرض چند دقیقه داستان که رفت رفت” او گفت:. “این محل می توانست در آتش بیش از یک دروغ است. نه فقط برخی از اطلاعات است. نه فقط چند حقایق در اینجا وجود دارد. آن را صاف کردن نادرست است.”

او گفت: ماموران سنگر ساختمان و پراکنده جمعیت با استفاده از مواد شیمیایی محرک.

این تحقیقات در حال حاضر در دست مینه سوتا اداره جنایی دلهره.

در کنفرانس مطبوعاتی نمایندگان جامعه ستایش خویشتن داری پلیس.

این کشیش جیمز Alberts از زمین بالاتر کلیسای خدا در مسیح گفت: برخورد بین خیابان افسران و مرد مشکوک به او امیدواریم.

“من نه تنها تماس تلفنی که ساخته شده بود در ساعت اندکی از صبح تا رسیدن به جامعه و من خدا را شکر که ما در اداره پلیس به دنبال ندارد و در برخی از مراحل است که ما دیده ایم در سراسر این کشور,” او گفت:. “ممکن است به پلیس و کشتن نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de