مینه سوتا دوشنبه با هدف به جرقه علاقه به کشاورزی و در هفت روز هفته

دانشگاه مینه سوتا گسترش توسعه جوانان – معمولا به نام مینه سوتا 4-H – و دانشگاه مینه سوتا کروکستون دفتر توسعه و تعامل میزبانی رایگان 15 دقیقه مجازی درس در روزهای دوشنبه به مدت پنج هفته در این تابستان.

آنلاین سری به نام “مینه سوتا دوشنبه” آغاز شد ژوئن 8 ادامه خواهد داد و از طریق جولای 6. این مجموعه راه اندازی شده با اطلاعات در مورد خاک و در ژوئن 15, موضوع کاشت و علف های هرز. بعدی مینه سوتا شنبه مجازی حوادث: 22 ژوئن گرده; ژوئن 29, ladybugs و حشرات و جولای 6, کیفیت آب و انرژی است.

میشل Christopherson, UMC مدیر توسعه و تعامل از این ایده فکر مینه سوتا دوشنبه پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور مینه سوتا مدارس تعطیل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

برای آخرین بار چند ماه قبل از خاموش شدن کروکستون دفتر توسعه و تعامل انجام شده بود مینه سوتا Ag در کلاس درس یک برنامه آموزشی است که با هدف بهبود کشاورزی سواد در دو منطقه مدارس ابتدایی در, Polk County است. کوهستانی مدرسه ابتدایی در کروکستون و ارتفاعات جدید مدرسه ابتدایی در شرق چنگال در شرکت شد, به تازگی راه اندازی برنامه Christopherson گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“هنگامی که COVID-19 آمار ما تا به حال برای آمدن به توقف screeching,” او گفت:.

و اعتقاد داشتند که این برنامه باید همچنان در نسخه دیگر با او صحبت U M فرمت 4-H مربیان در چند شمال غربی ایالت مینه سوتا شهرستانهای مورد چگونه آنها می تواند تنظیم آن را به ارائه اطلاعات در یکی دیگر از راه. او و مربیان فکر می کردم این مهم به شکل یک راه برای گرفتن خارج از منزل, جوانان و علاقه مند به کشاورزی و محیط طبیعی خود را.

Christopherson نگاه مینه سوتا Ag در کلاس های درسی و انتخاب برخی از ایده های است که می تواند تحویل داده می شود عملا به جوانان است.

“ما امیدواریم که به جرقه علاقه به انواع فعالیت های است که می تواند به تقویت درک یکی از مواد غذایی و فیبر سیستم” Christopherson گفت. “”تمرکز شمال غربی ایالت مینه سوتا تا دانش آموزان شروع به فکر کردن بیشتر انتقادی در مورد محیط زیست خود را.”

مینه سوتا دوشنبه سازمان همچنین امیدواریم که از تماشای این مجموعه را بستم علاقه کشاورزی – یا مبتنی بر علم حرفه ای.

چرا که این برنامه آنلاین است و پدر و مادر و کودکان که از دست یک جلسه هنوز هم می توانید آن را بررسی.

در ضمن 15 دقیقه مجازی جلسات نیز طراحی شده اند به “تیزر” برای آینده برنامه ای به نام “در حیاط خلوت خود را.” آن برنامه که جولای 27 و اجرا از طریق Aug. 1 برای دانش آموزان در مهد کودک از طریق کالج. سه سطوح مختلف آموزش و پرورش خواهد بود ارائه Christopherson گفت.

برای ثبت نام در مینه سوتا دوشنبه: https://www.signupgenius.com/go/10c044aa9a92e5-minnesota

اطلاعات بیشتر: https://youthcentral.umn.edu/ و https://www.crk.umn.edu/units/outreach-and-engagement

مینه سوتا روز دوشنبه Facebook صفحه در دسترس است: https://www.facebook.com/MinnesotaMonday/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de