مینه سوتا در مجلس نمایندگان توسط یک 102-29 رای اواخر دوشنبه, جولای 20 و سنا در یک 60-7 رای اوایل روز بعد پیشرفته یک سری از تغییرات به دولت policing قوانین از جمله ایجاد یک واحد جدید به بررسی پلیس نیروی مرگبار حوادث ممنوعیت پلیس chokeholds و جنگجو آموزش ایجاد یک سیستم جدید داوری به وزن پلیس نیروی مرگبار مواجه است. مصوبات پاک کردن یک مسیر به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz میز برای امضای خود را.

قانونگذاران کار کرده هفته در جلسات مخفی برای حمله به یک مصالحه در این پیشنهاد پس از قوه مقننه به طور ناگهانی به پایان رسید کار خود را در ماه گذشته بدون رسیدن به معاملات در بسیاری از آنها بالا اولویت های سیاست. و طرفداران خانواده تحت تاثیر خشونت های پلیس اجرای قانون گروه و دیگران به اشتراک گذاشته دیدگاه های خود را با نمایندگان مجلس در تلاش برای شکل دادن به این طرح است.

سنا بسته کردن جلسه ویژه قبل از شغل های محلی و پروژه های لایحه می تواند با تصویب قوه مقننه دوباره تعویق انداختن کمک های مالی در یک مجموعه ای از پروژه های ساخت و ساز. آمریکا مسدود اندازه گیری از عبور وجود دارد پس از آنها گفت: نگرانی های خود را نمی به اندازه کافی در نظر گرفته شود.

تشکر. کارلوس ماریانی D-St. Paul گفت که دوشنبه شب پلیس بیل رسید و پس از دو هفته بسته-درب مذاکرات میان حزب دموکرات و جمهوری خواه رهبری — بود “نه به لایحه ای که (او) می خواستم.” چند هفته پیش دموکراتیک به رهبری به تصویب مجلس چه ماریانی به نام “قوی تر” پلیس پاسخگویی بسته اما قانونگذاران در جمهوری خواه کنترل مجلس سنا گفت: آن را بیش از حد رفت. پس خانه نورد خود را به زبان و سنا ضربه تا ایشان برای رسیدن به روز دوشنبه توافقنامه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با وجود رفتن تا آنجا که او امیدوار بود ماریانی گفت: روز دوشنبه است “یک لایحه خوب” که “ایجاد یک مدرن پاسخگویی چارچوب قانون کمک خواهد کرد که برای پایان دادن به این نوع از خشونت پلیس که به کشته شدن جورج فلوید است.”

در مه 25, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد و تماشاگران نامیده می شود برای کمک به. اطرافیان تصویری از این حادثه موجب ملی تماس برای تغییرات در راه متحده رسیدگی افسران پلیس که عمل کردن. چوین چهره قتل درجه دوم و طرح اتهامات در Floyd کشته شدند.

ماریانی گفت فلوید مرگ موجب خشم و انزجار سراسر شهرهای دوقلو و بیشتر مینه سوتا و همچنین به عنوان کل ایالات متحده است. معترضان به خیابان ها ریختند اعلام “ما نمی توانیم نفس بکشیم.”

“آنچه که آنها برای درخواست است که در واقع بسیار اساسی و این چیزی است که این لایحه می پرسد ما پلیس و از ما شهروندان در ایالت مینه سوتا و آن این است: که ما باید پاسخگو” ماریانی گفت. “هر کس باید پاسخگو باشند. پلیس ما قطعا باید پاسخگو باشند.”

در سمت دیگر راهرو Rep. Brian Johnson, R-کمبریج گفت: دوشنبه شب این لایحه نهایی شد “خیلی بهتر” از نسخه های قبلی. او گفت که او هنوز هم تا به حال برخی از نگرانی تا حد زیادی با یکی از بسته مقررات جدید روابط اجتماعی شورای مشورتی است.

شورا در این لایحه است که شامل چندین رهبران ایالتی مینه سوتا اجرای قانون سازمان و همچنین اعضای جامعه قانونی انتصاب و طرفداران. جانسون گفت که آرایش برگ ساکنان بیشتر مینه سوتا است.

جانسون افزود که مأموران اجرای قانون در حال حاضر درگیری با مشابه تشکیل شده تخته در حال حاضر در وجود و که او تا به حال یک “احساس است که هیئت مدیره خود را در حال رفتن به همان راه است.”

“آنها در حال رفتن به مجبور به انجام کارهای مترو راه” جانسون گفت: “آن کار نمی کند در بیشتر مینه سوتا است. آن کار نمی کند در تمام.”

برای برخی از دموکرات این لایحه بسته به سادگی نمی تواند به اندازه کافی دور. سناتور. جف هیدن D-مینیاپولیس گفت: این لایحه بسته شد و یک گام رو به جلو اما تنها یک گام کوچک است که نمی آیند نزدیک به اصلاح نژاد پرستی و خشونت پلیس در دولت است. او گفت که او بر این باور بود که نمایندگان مجلس برگزار شد شفاف تر روند به شکل اتوبوس آن را بهتر نشان دهنده چه Minnesotans از رنگ در واقع به امید دیدن پلیس در اصلاحات قانون.

“جورج فلوید بود به قتل هشت بلوک از جایی که من زندگی می کنند و این می تواند به راحتی من” هایدن گفت. “شده است که در واقعیت برای بیش از حد بسیاری از مردم سیاه و سفید برای بیش از حد طولانی — نه تنها در مینه سوتا اما در سراسر کشور است.”

هیدن در نهایت رای به نفع این لایحه است. سناتور. پاتریشیا تورس Ray D-مینیاپولیس اما یکی از هفت سناتور به رای دادن در این لایحه است.

“من نمی توانم بازگشت به جامعه برای فعالانی که با من کار کرده اند به خانواده و خویشان به مادران از همه سیاه مردانی که جان در دست پلیس — و به آنها بگویید که این لایحه در واقع امروز در پاسخ به تماس های خود برای عدالت” او گفت:. “برخی از کاربران ممکن است رای به این دلیل آن را همه ما می توانید انجام دهید در حال حاضر. اما این به اندازه کافی خوب نیست.”

در زیر پیشنهاد پلیس با استفاده از chokeholds و جنگجو آموزش خواهد بود ممنوع و یک پانل مشاوره از سهامداران ایجاد خواهد شد به توصیه مینه سوتا هیئت صلح افسر استانداردها و آموزش.

این امر به تقویت آموزش در برخورد با مردم در سلامت روحی و روانی بحران و با Minnesotans مبتلا به اوتیسم و ایجاد در اداره جنایی دلهره یک واحد جدید شارژ با بررسی نمونه هایی از پلیس نیروی مرگبار, جنایی, رفتار جنسی و تضاد منافع توسط افسران صلح. واحد خود را یافته و در دسترس مشاهده می شود. و دولت را در شش داوران انتخاب شده و آموزش دیده برای بررسی مرگبار پلیس رفتار میکنند ،

هنوز هم از چپ به حل

مجلس موکول خاص آن جلسه بدون عبور از شغل های محلی و پروژه های لایحه یک لایحه مالیات یا مکمل بودجه دولت است. آمریکا مسدود 1.9 میلیارد دلار و کل طرح از پیشرفت به سنا گفت: آنها نبودند مشورت و می خواستم به تجدید نظر فرماندار اورژانس قدرت اجرایی به عنوان یک بیماری از تصویب یک پیوند لایحه.

“فرماندار ما این است که وضع این چیزی است که او انجام” خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-شرق Gull Lake گفت. “قانون اساسی ما اجازه نمی دهد که او انجام می دهد و شما اهمیتی نمی دهند.”

دموکرات ها گفت: جمهوری خواهان نمی آورد جلو واقعی counteroffers در قانونگذاری مذاکرات و برابر این حرکت برای جلوگیری از تصویب این لایحه به “stickup.” قانونگذاران می تواند دوباره در نظر بگیرید یک پیشنهاد استقراض برای تامین مالی پروژه های محلی ماه آینده اگر فرماندار دوباره به دنبال گسترش دولت در زمان صلح و اضطراری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de